יום הולדת בראש השנה

יום הולדת חגיגי בראש השנה

ראש השנה הגיע ואיתו גם יום ההולדת של בתכם - כנסו וקבלו טיפים ומשחקים מיוחדים לחג המתוק ביותר בשנה!


בנות המזל מביניכן אשר נולדו בחודש תשרי הנפלא - יש לכן את האפשרות לחגוג יום הולדת בצורה מעט שונה השנה. חגיגה מקורית, מיוחדת וכיפית במיוחד, לכן ולבני ובנות כיתתכן. אפשרויות לפעילויות ולארגון מסיבה בסגנון ראש השנה הן רבות ומגוונות, וכמו החג, תוכלו להתחיל את השנה עם התחדשות. אז שיהיה במזל טוב!

מה בתפריט?

בראש השנה ישנם מאכלים רבים שמסמלים את החג העברי הראשון בשנה, אם אתם רוצים לחגוג יום הולדת חגיגי, אז למה לא לנצל את ההזדמנות ולהפוך אותם לחגיגת יום הולדת מתוקה? כמו כן, תוכלו לקיים משחקים רבים הקשורים לחג. מי אמר שלא משחקים באוכל? ניתן לארגן תחרויות ומשחקים המבוססים על מאכלי החג, בהם ישתתפו כל ילדי הכיתה או נציגים ממנה בתורות. הנה כמה משחקים שתוכלו לקיים לדוגמה:

• תחרות אכילת תפוח בדבש: כאשר הידיים של הילדים קשורות והם צריכים לטבול את פלחי התפוח בדבש ולאכול אותו, כל זה זאת כמובן באמצעות הפה בלבד.
• תחרות קילוף רימון: הילד שמצליח לפרק ראשון את הרימון, ולהניח את כל גרעיני הרימון בקערה הוא המנצח.
• תחרות ניחושים: מכסים לילדים את העיניים ונותנים להם להריח או לטעום מטעמים שונים המייצגים את ארוחת ראש השנה (ניתן לשלב מאכלים כמו ראש של דג כדי להוסיף קושי ואתגר).
• סימני יום הולדת: בראש השנה נהוג לערוך "סימנים" באוכל, ולברך זה את זה על ידי מלים שדומות לשמות המאכלים. יום הולדת בראש השנה הוא הזדמנות מצוינת לברך את כלת יום ההולדת, וגם לבקש ממנה שתברך את כולם. כך תוכלו ליצור יום הולדת מתוק לילדה.

חידון החגים הגדול

בנות יקרות, היתרון בחגיגת יום הולדת בנושא חגים, הוא היכולת ללמוד אותם באופן מהנה ביותר! אתן יכולות לקחת את המושכות בידיכן ולחלק את כיתתכן למשחק חידון כיפי במיוחד על ראש השנה. וכמובן לא לשכוח את מלכות האירוע: תוכלו לשלב את החידון בשאלות שקשורות אליה ולדברים שהיא אוהבת לעשות. את הפרסים ניתן לבחור ולהתאים במיוחד לילד או לילדה שענו נכון על השאלות (עם פרס שהם אוהבים במיוחד), וכך להפוך את המסיבה לחגיגה של כולם.
חגיגת יום הולדת מקורית וכייפית לא מתקיימת כל שנה: ראש השנה ביום ההולדת היא הזדמנות לחגוג פעמיים, גם לכן וגם לשנה החדשה! אחלו לעצמכן את כל הטוב שבעולם!מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

עיצוב ברכות ליום ההולדת

עיצוב ברכות ליום ההולדת

12/06/2014 12:51:21

קל ופשוט לעצב ברכות אישיות ומושקעות ליום הולדת של אדם אהוב, כל מה שצריך זה קצת רצון וזמן.
חגיגות sweet 16

חגיגות sweet 16

17/06/2014 16:38:45

מחפשות דרך בלתי נשכחת לציין את חגיגות sweet 16? קבלי 4 מסיבות נושא שבחיים לא תשכחי!
יום הולדת בתקציב צנוע

יום הולדת בתקציב צנוע

02/07/2014 17:03:56

רוצים לארגן מסיבת יום הולדת בלתי נשכחת בלי לבזבז עליה הוצאות מיותרות? כאן תמצאו את כל הדרכים לעשות זאת!
מסיבת בנות בכל גיל

מסיבת בנות בכל גיל

17/07/2014 11:16:20

כל ההמלצות, הרעיונות וטיפים הכי פופולארים למסיבת בנות שאוהבות לחגוג בכל גיל!
הפעלות ליום הולדת נסיכה

הפעלות ליום הולדת נסיכה

29/07/2014 09:08:40

הנסיכה לא מוותרת ורוצה יום הולדת מיוחד לילדות? הנה מגוון הפעלות ליום הולדת נסיכה מהאגדות!
שלומית מאחורייך! כך תחגגי יום הולדת בסוכה בסטייל

שלומית מאחורייך! כך תחגגי יום הולדת בסוכה בסטייל

06/10/2014 16:08:09

אם יום ההולדת שלכן מתקיים השנה בחג סוכות, נפלה בחלקכן הזכות לחגוג בצורה מקורית ומגניבה. הנה כמה רעיונות לסוכות של מסיבה.
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר