יום הולדת חגיגי בראש השנה

ראש השנה הגיע ואיתו גם יום ההולדת של בתכם - כנסו וקבלו טיפים ומשחקים מיוחדים לחג המתוק ביותר בשנה!


בנות המזל מביניכן אשר נולדו בחודש תשרי הנפלא - יש לכן את האפשרות לחגוג יום הולדת בצורה מעט שונה השנה. חגיגה מקורית, מיוחדת וכיפית במיוחד, לכן ולבני ובנות כיתתכן. אפשרויות לפעילויות ולארגון מסיבה בסגנון ראש השנה הן רבות ומגוונות, וכמו החג, תוכלו להתחיל את השנה עם התחדשות. אז שיהיה במזל טוב!

מה בתפריט?

בראש השנה ישנם מאכלים רבים שמסמלים את החג העברי הראשון בשנה, אם אתם רוצים לחגוג יום הולדת חגיגי, אז למה לא לנצל את ההזדמנות ולהפוך אותם לחגיגת יום הולדת מתוקה? כמו כן, תוכלו לקיים משחקים רבים הקשורים לחג. מי אמר שלא משחקים באוכל? ניתן לארגן תחרויות ומשחקים המבוססים על מאכלי החג, בהם ישתתפו כל ילדי הכיתה או נציגים ממנה בתורות. הנה כמה משחקים שתוכלו לקיים לדוגמה:

• תחרות אכילת תפוח בדבש: כאשר הידיים של הילדים קשורות והם צריכים לטבול את פלחי התפוח בדבש ולאכול אותו, כל זה זאת כמובן באמצעות הפה בלבד.
• תחרות קילוף רימון: הילד שמצליח לפרק ראשון את הרימון, ולהניח את כל גרעיני הרימון בקערה הוא המנצח.
• תחרות ניחושים: מכסים לילדים את העיניים ונותנים להם להריח או לטעום מטעמים שונים המייצגים את ארוחת ראש השנה (ניתן לשלב מאכלים כמו ראש של דג כדי להוסיף קושי ואתגר).
• סימני יום הולדת: בראש השנה נהוג לערוך "סימנים" באוכל, ולברך זה את זה על ידי מלים שדומות לשמות המאכלים. יום הולדת בראש השנה הוא הזדמנות מצוינת לברך את כלת יום ההולדת, וגם לבקש ממנה שתברך את כולם. כך תוכלו ליצור יום הולדת מתוק לילדה.

חידון החגים הגדול

בנות יקרות, היתרון בחגיגת יום הולדת בנושא חגים, הוא היכולת ללמוד אותם באופן מהנה ביותר! אתן יכולות לקחת את המושכות בידיכן ולחלק את כיתתכן למשחק חידון כיפי במיוחד על ראש השנה. וכמובן לא לשכוח את מלכות האירוע: תוכלו לשלב את החידון בשאלות שקשורות אליה ולדברים שהיא אוהבת לעשות. את הפרסים ניתן לבחור ולהתאים במיוחד לילד או לילדה שענו נכון על השאלות (עם פרס שהם אוהבים במיוחד), וכך להפוך את המסיבה לחגיגה של כולם.
חגיגת יום הולדת מקורית וכייפית לא מתקיימת כל שנה: ראש השנה ביום ההולדת היא הזדמנות לחגוג פעמיים, גם לכן וגם לשנה החדשה! אחלו לעצמכן את כל הטוב שבעולם!מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


עיצוב אופנה וספא
נבדק
צפון, מרכז, דרום

עיצוב אופנה וספא

חוגגים ביום הולדת אופנתי במיוחד, פעילות ספא, איפור ופדיקור ועוד!
2 המלצות

קוקטייל ועוד
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

קוקטייל ועוד

סדנת אלכוהול מעוררת חושים בשילוב משחקי אלכוהול, הכנת קוקטיילים והמון הנאה.
13 המלצות

נדב סגל החוויה שבאירוע
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

נדב סגל החוויה שבאירוע

נהנים מפעילות מגבשת ומצחיקה המשלבת בין שירה, משחקים וחידונים ליצירת חוויה בלתי נשכחת.
8 המלצות

עולם הכלבים של תומר
נבדק
מרכז, ירושלים

עולם הכלבים של תומר

הפעלה מיוחדת ואטרקטיבית לילדים בכל הגילאים עם תומר ושלושת הכלבים המאולפים.
החל מ: ₪1200
3 המלצות