יום הולדת חגיגי בראש השנה

ראש השנה הגיע ואיתו גם יום ההולדת של בתכם - כנסו וקבלו טיפים ומשחקים מיוחדים לחג המתוק ביותר בשנה!


בנות המזל מביניכן אשר נולדו בחודש תשרי הנפלא - יש לכן את האפשרות לחגוג יום הולדת בצורה מעט שונה השנה. חגיגה מקורית, מיוחדת וכיפית במיוחד, לכן ולבני ובנות כיתתכן. אפשרויות לפעילויות ולארגון מסיבה בסגנון ראש השנה הן רבות ומגוונות, וכמו החג, תוכלו להתחיל את השנה עם התחדשות. אז שיהיה במזל טוב!

מה בתפריט?

בראש השנה ישנם מאכלים רבים שמסמלים את החג העברי הראשון בשנה, אם אתם רוצים לחגוג יום הולדת חגיגי, אז למה לא לנצל את ההזדמנות ולהפוך אותם לחגיגת יום הולדת מתוקה? כמו כן, תוכלו לקיים משחקים רבים הקשורים לחג. מי אמר שלא משחקים באוכל? ניתן לארגן תחרויות ומשחקים המבוססים על מאכלי החג, בהם ישתתפו כל ילדי הכיתה או נציגים ממנה בתורות. הנה כמה משחקים שתוכלו לקיים לדוגמה:

• תחרות אכילת תפוח בדבש: כאשר הידיים של הילדים קשורות והם צריכים לטבול את פלחי התפוח בדבש ולאכול אותו, כל זה זאת כמובן באמצעות הפה בלבד.
• תחרות קילוף רימון: הילד שמצליח לפרק ראשון את הרימון, ולהניח את כל גרעיני הרימון בקערה הוא המנצח.
• תחרות ניחושים: מכסים לילדים את העיניים ונותנים להם להריח או לטעום מטעמים שונים המייצגים את ארוחת ראש השנה (ניתן לשלב מאכלים כמו ראש של דג כדי להוסיף קושי ואתגר).
• סימני יום הולדת: בראש השנה נהוג לערוך "סימנים" באוכל, ולברך זה את זה על ידי מלים שדומות לשמות המאכלים. יום הולדת בראש השנה הוא הזדמנות מצוינת לברך את כלת יום ההולדת, וגם לבקש ממנה שתברך את כולם. כך תוכלו ליצור יום הולדת מתוק לילדה.

חידון החגים הגדול

בנות יקרות, היתרון בחגיגת יום הולדת בנושא חגים, הוא היכולת ללמוד אותם באופן מהנה ביותר! אתן יכולות לקחת את המושכות בידיכן ולחלק את כיתתכן למשחק חידון כיפי במיוחד על ראש השנה. וכמובן לא לשכוח את מלכות האירוע: תוכלו לשלב את החידון בשאלות שקשורות אליה ולדברים שהיא אוהבת לעשות. את הפרסים ניתן לבחור ולהתאים במיוחד לילד או לילדה שענו נכון על השאלות (עם פרס שהם אוהבים במיוחד), וכך להפוך את המסיבה לחגיגה של כולם.
חגיגת יום הולדת מקורית וכייפית לא מתקיימת כל שנה: ראש השנה ביום ההולדת היא הזדמנות לחגוג פעמיים, גם לכן וגם לשנה החדשה! אחלו לעצמכן את כל הטוב שבעולם!מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


פינוק ספא - חגיגה מושלמת לבנות
מרכז, ירושלים

פינוק ספא - חגיגה מושלמת לבנות

חגיגת ספא מפנקת במיוחד הכוללת: פינוקי ספא, מסיבת ריקודים, מסלול דוגמנות ועוד.

החל מ: ₪1000

9 המלצות

So Funny - חוויה מצחיקה בטירוף
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

So Funny - חוויה מצחיקה בטירוף

סדנת צחוק שלא תיתן לכם לנוח לרגע מהצחוק עם משחקי תפקידים, ריקודי זוגות ועוד.

תמי מונטג סדנאות סטיילינג
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

תמי מונטג סדנאות סטיילינג

סדנה עשירה בתוכן שתסחוף אתכם אל עולם הסטיילינג עם טיפים, סודות ואפילו הומור.

7 המלצות

יוסי פנסו בא לעשות לכם שמח
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר