סמי הכבאי

מגוון חגיגות ימי הולדת סמי הכבאי כאן לרשותכם בפורטל. תוכלו למצוא הפעלות מיוחדות של סמי הכבאי ועוד מגוון סגנונות יום הולדת סמי הכבאי עם הדמות שכבשה את כל הילדים. בכל יום הולדת סמי הכבאי תיהנו משלל משחקים, אטרקציות, משימות מדליקות לילדים של חגיגת סמי הכבאי, שהופכות כל מסיבה לצבעונית וחגיגית במיוחד.

יום הולדת סמי הכבאי

על הגל עם סיגל

מרכז
ימי הולדת מותאמים אישית בסגנון המרוץ למיליון, הישרדות, נסיכות, סמי הכבאי ועוד ועוד..
החל מ: ₪1000
8 המלצות

גיבורות וגיבורי העל מצילים את הגלקסיה

כל הארץ
לבנים ולבנות! גיבורים, כבאים ואבירים יוצאים למסע בגלקסיה, תחפושות, משימות , קסמים, ופרסים!
5 המלצות

טול טול הליצנית וסמי הקוסם

מרכז, ירושלים, דרום
השילוב המושלם ליום ההולדת שלכם, ליצנית וקוסם יחד בהפעלה בלתי נשכחת.
החל מ: ₪800
15 המלצות

מושלמשי - חגיגה מושלמת לילדים

כל הארץ

37 המלצות

אפצ'י הליצנית

שרון, מרכז, דרום

7 המלצות

סמי הכבאי

כבר קניתם לילד תיק של סמי הכבאי ותחפושת של סמי הכבאי, אבל יום ההולדת הגיעה ועכשיו צריך לחגוג לו יום הולדת סמי הכבאי בצורה שהוא הכי יאהב וישמח.

כאן תוכלו למצוא מגוון חגיגות ימי הולדת סמי הכבאי לילד ולילדה שירגשו אותם וישמחו גם את כל המוזמנים איתם הם חוגגים. סוף סוף ילדכם יוכל להיות סמי הכבאי ליום אחד מיוחד ולא רק פורים, וליהנות משלל הפעלות ואטרקציות שרק מפעילי יום הולדת סמי הכבאי מארגנים. יום הולדת סמי הכבאי כוללת תחפושת של הדמות, ביצועי משימות מיוחדות של תיקונים, הרפתקאות, תחרויות בין החברים ואינספור משחקים ודמויות אהובות מהסדרה.

בכל הפעלה של יום הולדת סמי הכבאי הילד זוכה להוביל את כולם וליהנות ממסע סיפור התכנית האהובה, עם קבלת פנים מרהיבה, עוגת סמי הכבאי, בובה של סמי הכבאי, הצגות ושלל הפתעות אחרות. המפעילים יחלקו לילדים פרסים מגניבים וישתפו את כולם בלי יוצא מן הכלל בהפעלות סמי הכבאי הקסומות.

ישנם מגוון סוגים של מסיבות ימי הולדת סמי הכבאי, ואתם רק צריכים לבחור אחת מבלי לעבוד קשה כלל. רק החליטו את נושא המסיבה שהוא סמי הכבאי, כנסו לפורטל ובחרו את הפעלת יום הולדת סמי הכבאי שהכי מדברת אליכם, ושילדכם הכי יתלהבו ממנה ותוכלו להעניק להם מתנה נפלאה. אפילו תוכלו לשלב כוסות וצלחות סמי הכבאי, תפאורה מיוחדת, בלון של סמי הכבאי וכל מה שחגיגת יום הולדת סמי הכבאי דורשת.

סמי הכבאי מחכה לכם לחגוג איתו יום הולדת, אז בחרו את החגיגה ונתחיל יחד בהפעלה.

סמי הכבאי, יום הולדת סמי הכבאי

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר