משחקים למסיבת רווקות

כל מסיבת רווקות מדליקה זקוקה לכמה משחקים למסיבת רווקות שיהפכו אותה מסתם מדליקה לתוססת .מלבד זאת משחק למסיבת רווקות מאפשר גיבוש בין הבנות, בעיקר בין אלו שלא מכירות, ובכך נוצרת אווירה טובה יותר ומהנה יותר. קיים מבחר גדול של משחקים למסיבת רווקות כמו: משחקים "נועזים", משחקי אלכוהול, שאלון חתן כלה, משחקי משימות ועוד.

חגיגת קוקטיילים ומשחקי אלכוהול
כל הארץ

מסיבת רווקות שתעיף אתכן באוויר עם המון אלכוהות, משחקים מטריפים וצחוק בלתי פוסק.


0 המלצות

מסיבת קוקטיילים מטריפת חושים
כל הארץ

חגיגה מצחיקה ומלאה באלכוהול ושיכרון חושים עם משחקי אלכוהול, שאלון חתן, הכנת משקאות ועוד.


0 המלצות

משחק למסיבת רווקות

במהלך שיטוט שגרתי באחת מהרשתות החברתיות שאת פעילה בה נתקלת בפוסט מדהים ומרגש כאחד ? חברתך הטובה ביותר נראית מופתעת ועם עיניים נוצצות מאושר, כאשר בן זוגה כורע ברך ומציג טבעת יהלום מהממת.
לא עוברות כמה שניות בהן את מעכלת את המידע, וכבר את מקבלת שיחת טלפון מאושרת מחברתך שהתקשרה לבשר לך בעצמה את הבשורה המרגשת הזו. זה האות בשבילך להבין כי כעת עלייך להיות חברת אמת, ולתכנן עבורה את מסיבת הרווקות הכי גדולה ומושקעת שהי תמיד חלמה עליה.
בין כל הארגונים והדברים שעלייך לתכנן, זכרי כי לא ניתן לקיים מסיבת רווקות מדליקה בלי כמה משחקים למסיבת רווקות שיכניסו את כולן לאווירה.

משחקי היכרות לשבירת הקרח
מטרתו העיקרית של משחק למסיבת רווקות הוא לצורך היכרות מוקדמת בין כל משתתפות המסיבה. מכיוון שכל הנוכחות במסיבה מורכבות על פי מעגלים חברתיים שונים שיש לכלה, אם אלו חברות ילדות מבית הספר, חברות שהכירה מהשירות הצבאי, חברות לספסל הלימודים באוניברסיטה ועוד ? באופן טבעי כולן לא מכירות אחת את השנייה.
לכן כאשר עורכים משחקים למסיבת רווקות, נותנים לכולן הזדמנות להציג את עצמן וגם לספר חוויות משותפות שהן עברו עם כלת השמחה ? כך שהקרח נשבר בין כולן, והמפגש הבא בין כולן בחתונה יהיה כאילו הן מכירות כבר שנים רבות.

משחקים למסיבת רווקות שירימו את המסיבה
מומלץ לבחור משחק למסיבת רווקות שיהיה מעניין ואטרקטיבי, כך שכולן ישתתפו וייקחו בו חלק. לדוגמה משחקים המשלבים משקאות אלכוהוליים יכולים להיות פתרון נהדר, מכיוון שאלכוהול מעניק תחושת שחרור ממתחים, כך שכולן יוכלו להרגיש בנוח אחת ליד השנייה.

משחקים למסיבת רווקות, משחק למסיבת רווקות

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר