הזמנה מקורית ליום הולדת

רעיונות והצעות להזמנה מקורית ליום הולדת

החגיגות מתחילות בהזמנות! כיצד תגרמו לחברים להתרגש מיום ההולדת שלכם? שלחו להם הזמנה מדליקה במיוחד.

נהוג לחשוב שההזמנה אינה חשובה, זו טעות מוחלטת. הזמנה מקורית ליום הולדת חשובה לא פחות מהאירוע עצמו, זו למעשה הטעימה הראשונה מהמסיבה שלכם. מכיוון שיום הולדת חוגגים רק פעם בשנה, אך מדי שנה עשרות החברים שלכם בכיתה מארגנים יום הולדת כדאי לכם בכל זאת לחשוב על דרך מקורית להזמין אותם למסיבה שלכם, כזו שכבר מהשלב הראשון תגרום להם להרגיש שמדובר באירוע מיוחד.

אז מה עושים? חושבים מחוץ לקופסא. לא עוד הזמנות נייר עם מידע לקוני, הגיעה השעה להזמנות מדליקות ואינטראקטיביות עם טוויסט וקריצה. לפניכם מספר רעיונות שיעוררו לכם את המוזה.

מעצבים הזמנה מיוחדת ליום ההולדת

הזמנה שהיא סרטון יוטיוב

קבלו הפעלות יום הולדת: קל מאד ליצור כיום סרטוני וידאו קצרים, הרי לכל אחד מאיתנו יש את האופציה בסמארטפון. בוחרים לוקיישן מדליק, חושבים על הפרטים הקטנים ויוצאים למסע צילום. למשל, מצלמים אנשים שונים כמו המוכר בקיוסק של בית הספר, המנהלת או נהג ההסעה לספר את פרטי יום ההולדת שלכם, הוסיפו שיר נחמד וכמה משפטים ויש לכם הזמנה מצחיקה, מקורית ומעניינת. זו דוגמא אחת, יש מיליון רעיונות, פשוט צאו לדרך.

יצירת אומנות גרפית

יש לכם את זה באומנות, ציור או גרפיקה ממוחשבת? עצבו גלויות יפות שהן יצירות אומנות בפני עצמן, הדפיסו אותן כאשר היצירה מצד אחד והפרטים של המסיבה מהצד השני. ותהיו בטוחים שהרבה מאד חברים יתלו את הגלויה המקורית בחדר שלהם. לא כל יום מקבלים הזמנה שהיא יצירת אומנות.

אגב, סדנאות יום הולדת בנושא יצירה וגרפיקה תוכלו לשלב במסיבה עצמה, ולקבוצת החברים הקרובה שלכם יכולה להיות פעילות מדהימה ומיוחדת.

מייל עם חידה

רוצים להדליק את החברים? שלחו להם מייל אישי שיש בו חידה, ארוכה ומסובכת. רמזים יתקבלו בכל יום עד לתאריך היעד. מי שפותר את החידה מוזמן ליום הולדת מטורף. מי שלא יצליח לפתור יקבל קנס, מתנת יום הולדת משודרגת חובה. אטרקציה ליום הולדת, ליצירתיים בלבד.

יצרתם הזמנה מיוחדת? יש לכם רעיונות נוספים שיגרמו לחברים לזכור ימי הולדת שלכם? שלחו אותם אלינו לאתר ונשמח לצרף אותם אל הרשימה. יום הולדת שמח חברים!מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

חגיגות sweet 16

חגיגות sweet 16

17/06/2014 16:38:45

מחפשות דרך בלתי נשכחת לציין את חגיגות sweet 16? קבלי 4 מסיבות נושא שבחיים לא תשכחי!
חכם בשמש! מה לקחת איתנו כשיוצאים מהבית בחודשי הקיץ

חכם בשמש! מה לקחת איתנו כשיוצאים מהבית בחודשי הקיץ

05/07/2017 16:04:27

רובנו כבר מודעים לסכנות שטמונות בקרינת השמש ובחשיפה מופרזת אליה – ובכל זאת כדאי תמיד להזכיר לעצמנו עד כמה חשוב להתגונן מפני השמש ובמיוחד עם ילדים ותינוקות שמטבעם רגישים אפילו יותר מהמבוגרים לקרינה.
טיפים למסיבת בנות מושלמת

טיפים למסיבת בנות מושלמת

11/02/2014 14:43:59

יום הולדת לבנות זו הזדמנות להיכנס לעולם הפנטזיות. לעוף מעל כנפי הדמיון ולהבטיח בטחון ליום הולדת עם זיכרון!
חורף של יום הולדת

חורף של יום הולדת

26/11/2014 11:06:37

חשבתן שאתן צריכות לוותר על האטרקציות השוות רק כי הן מתאימות לימי הולדת בקיץ? אז זהו... שלא! כנסו וקבלו כמה הפעלות מדליקות לחורף.
יום הולדת מזל גדי

יום הולדת מזל גדי

12/04/2017 14:34:16

ילידי מזל זה, הם בעלי תכונות אופי שונות ולכל אחד מתאימה חגיגת יום הולדת שונה ומיוחדת לפי טעמו, אופיו ובחירתו. אז איך בוחרים נכון חגיגה ליום הולדת מזל גדי?
מסיבה יפנית של יום הולדת

מסיבה יפנית של יום הולדת

29/03/2016 14:30:19

על זה עוד שמעתן, חגיגה יפנית לבנות בלבד!
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר