רעיונות והצעות להזמנה מקורית ליום הולדת

החגיגות מתחילות בהזמנות! כיצד תגרמו לחברים להתרגש מיום ההולדת שלכם? שלחו להם הזמנה מדליקה במיוחד.

נהוג לחשוב שההזמנה אינה חשובה, זו טעות מוחלטת. הזמנה מקורית ליום הולדת חשובה לא פחות מהאירוע עצמו, זו למעשה הטעימה הראשונה מהמסיבה שלכם. מכיוון שיום הולדת חוגגים רק פעם בשנה, אך מדי שנה עשרות החברים שלכם בכיתה מארגנים יום הולדת כדאי לכם בכל זאת לחשוב על דרך מקורית להזמין אותם למסיבה שלכם, כזו שכבר מהשלב הראשון תגרום להם להרגיש שמדובר באירוע מיוחד.

אז מה עושים? חושבים מחוץ לקופסא. לא עוד הזמנות נייר עם מידע לקוני, הגיעה השעה להזמנות מדליקות ואינטראקטיביות עם טוויסט וקריצה. לפניכם מספר רעיונות שיעוררו לכם את המוזה.

מעצבים הזמנה מיוחדת ליום ההולדת

הזמנה שהיא סרטון יוטיוב

קבלו הפעלות יום הולדת: קל מאד ליצור כיום סרטוני וידאו קצרים, הרי לכל אחד מאיתנו יש את האופציה בסמארטפון. בוחרים לוקיישן מדליק, חושבים על הפרטים הקטנים ויוצאים למסע צילום. למשל, מצלמים אנשים שונים כמו המוכר בקיוסק של בית הספר, המנהלת או נהג ההסעה לספר את פרטי יום ההולדת שלכם, הוסיפו שיר נחמד וכמה משפטים ויש לכם הזמנה מצחיקה, מקורית ומעניינת. זו דוגמא אחת, יש מיליון רעיונות, פשוט צאו לדרך.

יצירת אומנות גרפית

יש לכם את זה באומנות, ציור או גרפיקה ממוחשבת? עצבו גלויות יפות שהן יצירות אומנות בפני עצמן, הדפיסו אותן כאשר היצירה מצד אחד והפרטים של המסיבה מהצד השני. ותהיו בטוחים שהרבה מאד חברים יתלו את הגלויה המקורית בחדר שלהם. לא כל יום מקבלים הזמנה שהיא יצירת אומנות.

אגב, סדנאות יום הולדת בנושא יצירה וגרפיקה תוכלו לשלב במסיבה עצמה, ולקבוצת החברים הקרובה שלכם יכולה להיות פעילות מדהימה ומיוחדת.

מייל עם חידה

רוצים להדליק את החברים? שלחו להם מייל אישי שיש בו חידה, ארוכה ומסובכת. רמזים יתקבלו בכל יום עד לתאריך היעד. מי שפותר את החידה מוזמן ליום הולדת מטורף. מי שלא יצליח לפתור יקבל קנס, מתנת יום הולדת משודרגת חובה. אטרקציה ליום הולדת, ליצירתיים בלבד.

יצרתם הזמנה מיוחדת? יש לכם רעיונות נוספים שיגרמו לחברים לזכור ימי הולדת שלכם? שלחו אותם אלינו לאתר ונשמח לצרף אותם אל הרשימה. יום הולדת שמח חברים!מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


מתן לקס בסטנדאפ תוסס ומצחיק
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

מתן לקס בסטנדאפ תוסס ומצחיק

מופע סטנדאפ אנרגטי ותוסס שיטרוף אתכם ויעניק לכם ערב מצחיק בטירוף עם מתן לקס.

מסיבת כדורסל מטריפה
צפון, מרכז, דרום

מסיבת כדורסל מטריפה

ההפעלה המושלמת לחובבי הכדור הכתום! משימות, משחקים וטורניר כדורסל במסיבה שלכם.

22 המלצות

בובדים - יוצרים תופרים ונהנים
שרון, מרכז
ביידריסטה סטיילינג
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

ביידריסטה סטיילינג

סדנת סטיילינג איכותית וייחודית שתלמד אותך להתלבש בצורה שהבגד יישב עלייך בול.

9 המלצות