מסיבת הפתעה לחברה שלי

רעיונות למסיבת הפתעה לחברה שלי

כמה רעיונות שאספתי בשבילכן אחרי שארגנתי מסיבת הפתעה לחברה שלי, שיעזרו לכן לתכנן מסיבה מושלמת ולהפתיע חברה אהובה.

הסוד לארגון מסיבת הפתעה מוצלחת הוא שיתוף פעולה ועזרה מחברים. קודם כל כדאי לברר אם החברה בכלל אוהבת הפתעות ותהנה מהן. שנית, צריך להחליט על מיקום המסיבה: אם אנחנו רוצים לעשות את המסיבה בבית של החברה, צריך לדבר עם אחד ההורים לפני, ולבדוק אם זה אפשרי. אחרי שבחרנו את המיקום, כדאי להחליט על תאריך ולוודא שהחברה לא קבעה שום דבר אחר באותו יום, הרי חשוב שכלת השמחה תגיע, לא?
לבסוף צריך לארגן את כל החברים, לספר להם על סוד המסיבה ולדאוג שאף אחד לא יגלה, לא משנה מה.

טיפים לשמירת הסוד

כדי לדעת בביטחון שההפתעה אכן תהיה מוצלחת, צריך לדאוג לכמה דברים. קודם כל לוודא שיש מישהו שיביא את כלת השמחה לאירוע בתירוץ כלשהו, מבלי לגלות לה מה קורה. כשמדברים בטלפון עם כל המוזמנים צריך לומר "אני מארגנת מסיבת הפתעה לחברה שלי, ואסור בשום פנים ואופן לגלות לה". זה אולי נשמע טיפשי, אבל עדיף לומר מאשר להצטער. כמובן שכדאי גם לומר לאורחים להגיע רבע שעה לפני כלת השמחה, כדי שכשהיא תגיע כולם כבר יהיו מוכנים לקראתה. במידה והמסיבה מתקיימת מחוץ לבית של החברה, צריך תמיד לומר להורים איפה תהיו ומה תעשו, או לדאוג שאחד ההורים יהיה במסיבה.

מה צריך בשביל מסיבת הפתעה

מסיבת הפתעה איננה שונה מכל מסיבה אחרת. תמיד נדאג לכיבוד טעים כמו חטיפים, שתיה ועוגה. קישוטים תמיד מוסיפים צבע ושמחה ולכן יהיה נחמד לקנות בלונים, סרטי קישוט, נרות וזיקוקים. כמו כן, אי אפשר לעשות מסיבה בלי מוסיקה, ולכן כדאי לדאוג לרמקולים, ולבקש מאחד החברים הקרובים להכין רשימת שירים שתתאים לטעם החוגגת. הדבר האחרון והכי חשוב – להזמין את האורחים הנכונים: לברר מי הכי חשובים ויקרים לכלת השמחה, ולדאוג שהם יהיו שם בזמן כדי לשמח אותה.

רעיונות מקוריים נוספים

אם תרצו שלכלת השמחה תהיה מזכרת נחמדה, אפשר לקנות לוח או בריסטול וחבילת נעצים או מהדק, ולבקש מכל אחד מהחברים שיכתוב ברכה מקורית, או למצוא תמונה יפה שלו עם החברה. כך כשהם מגיעים, הם יוכלו לתלות את מה שהביאו על הלוח, ובסוף המסיבה החברה תקבל את הלוח הביתה למזכרת. דבר נוסף שאפשר לעשות הוא לבקש מכולם לצלם הרבה במהלך המסיבה, ואחר כך להכין לחברה אלבום מרגש מהערב.

ככה אני ארגנתי מסיבת הפתעה לחברה שלי: דאגתי שהסוד ישמר, שהמסיבה תהיה מלאת תוכן מעניין, והצלחתי לקיים מסיבה מוצלחת.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מוצרי טיפוח לבנות – כשהטבע מחזיר אהבה

מוצרי טיפוח לבנות – כשהטבע מחזיר אהבה

18/03/2015 15:59:37

גם ההורים הכי נוקשים בתבל מבינים היום כי בנות אוהבות להתבשם, להתמרח ולהתגנדר. בואי לקבל טיפים על מוצרי טיפוח ולהצטרף למועדון.
מעצבים הזמנה מיוחדת ליום ההולדת

מעצבים הזמנה מיוחדת ליום ההולדת

20/08/2015 09:44:43

החגיגות מתחילות בהזמנות! כיצד תגרמו לחברים להתרגש מיום ההולדת שלכם? שלחו להם הזמנה מדליקה במיוחד.
מסיבת בת המצווה מתקרבת אליכם בצעדי ענק

מסיבת בת המצווה מתקרבת אליכם בצעדי ענק

27/08/2015 13:08:04

בעידן שבו כולם מבקשים להיות מיוחדים ושונים, להפציע ולאתגר את כל הסובבים, עם שפע של אפשרויות לבחור מגלים הורים רבים שהפקת בת המצווה היא משימה לא פשוטה.
יום הולדת תיאטרון, תנו להצגה להתחיל....

יום הולדת תיאטרון, תנו להצגה להתחיל....

30/11/2015 09:28:31

בכל גיל, לכל קהל, ובכל מקום, תוכלו להרים מופע תיאטרלי מרהיב ומרתק שיעשה לכם חגיגת יום הולדת קסומה ומיוחדת במינה.
מתוק לנו – הממתקים שאתן הכי אוהבות!

מתוק לנו – הממתקים שאתן הכי אוהבות!

23/02/2016 10:27:26

ממתקים הם חובה בכל חגיגה. בין הקאפקייקס לפיצה, אל תשכחו לעצור, לרקוד ולהשתגע. כיבוד ליום הולדת שהופך כל מסיבה למתוקה.
תחפושות לבנות לחג פורים!

תחפושות לבנות לחג פורים!

15/03/2016 09:52:57

מתלבטת לגבי תחפושת לבת? בואי וגלי מהם התחפושות הכי שוות של השנה לחג הפורים...
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר