יום הולדת סטיילינג - מסיבה אופנתית

הבנות ממש רוצות ואתם ההורים, לא כך כך בטוחים? כל הפרטים על מסיבת אופנה וסטיילינג שתגרום לכולם להיות מרוצים.

אם התעדכנתם לאחרונה בטרנדים החמים של שנת 2017 בגזרת ימי ההולדת המוקדשים כולם לבנות, כמעט בטוח שעינכם הבוחנת נחה על השם המפוצץ "יום הולדת סטיילינג". אתם ההורים מרימים מעט גבה ומשמיעים גיחוך קל. הבנות לעומתכם, קופצות משמחה ורק מחכות להזמין את החברות, בנות המשפחה ובנות כיתתן. תגידו מה שתגידו, תביעו דעות בעד ונגד, אך אין מנוס; אופנה וסטיילינג הם חלק בלתי נפרד מעולמן של הבנות הצעירות ובעיקר של הנערות. להורים המתירנים אין כל בעיה לערוך לבנותיהם מסיבת אופנה מדליקה. ההורים הפחות מתירנים יצטרכו לכופף מעט את החוקים, בייחוד ביום השמח ביותר של הבת. אנחנו עזר כנגדכם ונסייע לכם ולבנות לארגן מסיבה מטריפה. כל הפרטים מיד.

מחפשת מסיבה אופנתית ומדליקה? יום הולדת סטיילינג זה בשבילך!

"בנות גידלתי ורוממתי"

אם תבחנו את הנושא באובייקטיביות תיווכחו לדעת כי אתם והבנות רוצים בעצם את אותו הדבר – שלבנות יהיה כיף, ולהפוך את היום המיוחד להן לבאמת מאושר. יום הולדת סטיילינג המשלב גם אופנה - היא בדיוק זה. מה קורה במהלך האירוע? מצוין ששאלתם. אז ככה: בהפעלה הבסיסית כל הבנות נפגשות לערב מיוחד כשילדת יום ההולדת נמצאת תמיד במרכז. בתחילת האירוע היא זוכה לקבלת פנים מרגשת ומלאה במוסיקה, אופנה וסטיילינג. היא מקבלת כתר מיוחד, לובשת בגדים מיוחדים וכדומה. לאחר מכן, כל הבנות מתאפרות, מתלבשות בשיא הסטייל, עונדות ומרכיבות שלל אקססוריז, זוכות לתסרוקות מעוצבות ואז קורה הדבר האמיתי. לאחר שכולן יפיפיות ומגונדרות מתחילה תצוגת אופנה ממש כמו בעולם האופנה המקצועי.

גידלתי פאשניסטה?

לאחר כל התיאור שלנו, ודאי שאלתם את עצמכם האם במקרה גדלה לכם פאשניסטה מתחת לאף מבלי ששמתם לב? ואיפה הייתם כשכל זה קרה? הבנות שקוראות יגידו "נו מה כל כך רע בכך?". גם אתם ההורים הייתם רוצים שתהיה לכם בת שמבינה באופנה, לא? אופנה וסטיילינג הם שני דברים שקיימים משחר היקום. גם לפני 500 שנה, היו הנשים מתלבשות במיטב מחולצותיהן והגברים היו כרוכים סביבן. אז איך תהפכו ותשדרגו מסיבת אופנה למדליקה ואטרקטיבית יותר? מגוון האופציות בתחום הינו בלתי נגמר. בנות יקרות, חשבתן אולי לשלב בחגיגה מסיבת פיג'מות ליום הולדת אל תוך הלילה ? אולי תשקלו שדרוג המסיבה באמצעות יום הולדת זומבה מקפיצה? מסיבת קריוקי? לארגן משחקי חברה שאתן אוהבות? כמובן על תשכחו גם לאכול משהו, גם אם אתן דוגמניות ליום אחד.

סופר מודלס בחמישה צעדים

הגיע הזמן לסכם ולתת טיפים אחרונים והצעות לחגיגה שכמוה לא הייתה. יום הולדת לבנות וגם לנערות בחמישה צעדים קלילים:

צעד ראשון: אופנה וסטיילינג הם שני דברים חשובים, אך אל תגזימו יותר מידי עם האיפור והתלבושות.

צעד שני: נרגיע את ההורים ונאמר כי מסיבת אופנה יכולה להיות גם חוויה מלמדת, שכן חלק מן המפעילות עורכות במסיבה סדנאות להתאמת האיפור, הקרמים ועוד.

צעד שלישי: אם בא לכם להפתיע את הבנות או אתן הבנות רוצות לשדרג את המסיבה, ישנן מפעילות שמשלבות מסיבות אופנה שכאלו עם ספא או הרקדה לאחר מכן.

צעד רביעי: כמעט ששכחנו שבחלק ממסיבות האופנה זוכות הבנות למניקור הכולל לקים בשלל צבעים וקעקועי נצנצים.

צעד חמישי: בנות והורים! אתם יכולים לקיים את החגיגה בכל מקום שתרצו. במקום שמציעה המפעילה, בביתכם, בחצר ועוד.

אנו בטוחים שתהיה לכן מסיבה אופנתית ומדליקה, מלאה ביופי וסטייל. תהנו! ואל תשכחו לצלם ולשתף. מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


סדנאות בירה תבור
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

סדנאות בירה תבור

סדנת אלכוהול מפתיעה בה תיצרו בירה ייחודית משלכם ותתפנקו על ברזי בירה מגוונים.
11 המלצות

גיא לוי
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

גיא לוי

לא מפסיקים לצחוק עם גיא לוי במופע סטנדאפ הומוריסטני ושנון שמדבר על הכל.

חגיגה מלאה בקצב עם גלית
צפון, שרון, מרכז

חגיגה מלאה בקצב עם גלית

חוויה של קצב וריקודים בסטייל פולמון, עם תאורת אולטרא ואביזרים זוהרים.
החל מ: ₪650
3 המלצות

יוסי טרבלוס סטנדאפ
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

יוסי טרבלוס סטנדאפ

חגיגה מלאה בהומור וצחוק עם סטנדאפ שמדבר על הכל החל מזוגיות, נישואים ועד ילדים.
6 המלצות