יום הולדת

יום הולדת מזל גדי

ילידי מזל זה, הם בעלי תכונות אופי שונות ולכל אחד מתאימה חגיגת יום הולדת שונה ומיוחדת לפי טעמו, אופיו ובחירתו. אז איך בוחרים נכון חגיגה ליום הולדת מזל גדי?

בני מזל גדי: 22 בדצמבר – 20 בינואר, שייכים לקבוצת המזלות הקרדינלים, בני יסוד האדמה, כוכב השולט – שבתאי.

גדי הוא שאפתן שמסתפק במועט ותמיד נוטה להיות מאופק, נחוש ולהשיג את מטרותיו תוך הפגנת בגרות ומעשיות, אינו מאמין בקיצורי דרך, דייקן וקפדן אובססיבי, אחראי, מציאותי, זהיר ובעל כושר ארגון מופתי. מקבץ תכונות מרשים שכזה, יכול להבטיח כי חגיגת יום הולדת מזל גדי תהיה חוויה אשר תוכננה בקפידה עד הפרט הקטן ביותר. מנגד, ילידי מזל גדי מתמודדים עם תכונות אופי כמו פסימיות ונטייה לראות שחורות, ציניות מקפיאה וקושי להשתלב בחברה. אך כל אלה לא הופכים אותו לאדם שלילי ואינם מונעים ממנו להגשים את חלומותיו אליהם הוא מטפס אט אט במעלה החיים התלול.

יום הולדת מזל גדי

מזל גדי – קשים אך חזקים ויציבים

בנות ובני מזל גדי הם אומנם אנשים קשים אך אין ספק שהם החזקים והיציבים ביותר מבין שאר המזלות. רבים מהם יגידו כי ילדותם נעשקה מהם, לכן הם חשים בכל עת אחריות קשה המונחת על כתפיהם, שלא מאפשרת להם להיות פחות רציניים, פחות קשים, פחות אחראים ופחות יציבים. הם אנשים שלא נפתחים בקלות וקשת צבעי החיים שלהם די קודרת, מה שמביא למסקנה שהאופן הקריר בו הם חווים את החיים ואת המציאות הוא המקור לבעייתם. למרות שאולי בכלל לא מדובר בבעיה, הרי גדיים מאוד תכליתיים, אובייקטיביים, מחויבים לעבודה ותמיד עם רגליים על הקרקע, ועם ארסנל תכונות כל כך מרשים אין שום סיבה שבעולם שמסיבת יום הולדת מזל גדי תהיה משעממת. לכן, בבואנו לארגן יום הולדת לבני או בנות מזל גדי מומלץ לקחת בחשבון חגיגה שתשלב אחת מבין אטרקציות ליום הולדת הקיימות בשוק, מה שיסייע בשדרוג האירוע וגם יהווה הפתעה מדליקה לחוגג או לחוגגת.

יום הולדת

מזל גדי – השאפתן מכולם

בן מזל גדי וגם בת מזל גדי, הם האנשים השאפתנים ביותר שיש. הם מסוגלים לטפס במעלה החיים כדי להגיע לפסגה, למרות הקשיים, המלכודות והמכשולים. הם לעולם לא ישכחו את היעד שלהם ובסופו של דבר תמיד יגיעו אליו. הכל בזכות הצניעות הפנימית, היכולת להסתפק במועט, לנצל את ההזדמנויות הנקרות בדרכם והיכרות עם אנשים בעלי מעמד. אך גם בזכות האמונה בראיה לטווח ארוך והיכולת הנפלאה לא להשתעמם. לכאורה, בני המזל הזה מצטיירים כאנשים מאוד חומריים אך הם נוטים לעיתים קרובות להיות מאוד רוחניים עם ראיית עולם פילוסופית ומעט לא מציאותית. אולי בגלל סיבה זו, בין אם אנחנו מדברים על יום הולדת לבנים ובין אם מדובר על יום הולדת לבנות, ילידי מזל גדי רבים יעדיפו להפיק יום הולדת צנוע ובתקציב מוגבל, אך אין זה אומר בהכרח שהחגיגה לא תהיה מושקעת, צבעונית ובלתי נשכחת.

מזל גדי – תחומים בחיים

על מנת להביא לידי ביטוי את תכונות השאפתנות, הדיוק, האחריות והדבקות במטרה, גדיים זקוקים לעיסוקים המעניקים להם תחושת כיוון ברורה, תכליתיות ויציבות. הוא מחפש ביטחון וקביעות ומקום עבודה בו הם יוכלו להיות רציניים ויסודיים. גדיים מסוגלים לעבוד מאוד קשה וצעד אחרי צעד להגיע לפסגה שסימנו. בשעת חירום – אין כמוהם, גם בתחומי כלכלה, כספים, ביטחון, הוראה וחינוך. בזוגיות בני מזל גדי מקיפים את עצמם בחומות ויוצרים תחושה של קרירות. אך למרות הכל ועל אף החזות המאיימת פועם בתוכם לב רומנטי חם ואוהב. הרגישות הבריאותית של גדי עלולה להתגלות בברכיים, בעמוד השדרה, בפרקים, ברצועות הסחוס, בגידים ובשיניים.

בני מזל גדי הם השאפתנים ביותר מבין כל המזלות. אט אט הם מתפסים לפסגה שסימנו תוך הפגנת שליטה מוחלטת, אחריות, קפדנות, נאמנות ואמונה בעבודה קשה.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אמא, אבא! הגיע זמן בת מצווש!

אמא, אבא! הגיע זמן בת מצווש!

19/02/2015 11:58:12

הבת מצווש ממש קרובה ואתן לא יודעות איך לתכנן חגיגה מוצלחת? אל תדאגו, כל הטיפים לחגיגת בת מצווה מושלמת כאן במאמר.
אני פורים! חג שבנות אוהבות

אני פורים! חג שבנות אוהבות

25/02/2015 14:51:24

גם ברגע האחרון יש פורטל שדואג לכן. התחפושות לבנות ומשלוחי המנות המקוריים כאן בפורטל.
מוצרי טיפוח לבנות – כשהטבע מחזיר אהבה

מוצרי טיפוח לבנות – כשהטבע מחזיר אהבה

18/03/2015 15:59:37

גם ההורים הכי נוקשים בתבל מבינים היום כי בנות אוהבות להתבשם, להתמרח ולהתגנדר. בואי לקבל טיפים על מוצרי טיפוח ולהצטרף למועדון.
מעצבים הזמנה מיוחדת ליום ההולדת

מעצבים הזמנה מיוחדת ליום ההולדת

20/08/2015 09:44:43

החגיגות מתחילות בהזמנות! כיצד תגרמו לחברים להתרגש מיום ההולדת שלכם? שלחו להם הזמנה מדליקה במיוחד.
מסיבת בת המצווה מתקרבת אליכם בצעדי ענק

מסיבת בת המצווה מתקרבת אליכם בצעדי ענק

27/08/2015 13:08:04

בעידן שבו כולם מבקשים להיות מיוחדים ושונים, להפציע ולאתגר את כל הסובבים, עם שפע של אפשרויות לבחור מגלים הורים רבים שהפקת בת המצווה היא משימה לא פשוטה.
יום הולדת תיאטרון, תנו להצגה להתחיל....

יום הולדת תיאטרון, תנו להצגה להתחיל....

30/11/2015 09:28:31

בכל גיל, לכל קהל, ובכל מקום, תוכלו להרים מופע תיאטרלי מרהיב ומרתק שיעשה לכם חגיגת יום הולדת קסומה ומיוחדת במינה.
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר