יום הולדת כיתתי

בבית, עם הפעלה במתחם מיוחד או בכיתה - איך אפשר לחגוג עם כל החברים מבית הספר יום הולדת כיתתי?

לכולם יש חברים מהשכונה או מהבניין, אולם כשמדובר ביום הולדת, החברים לכיתה הם אורחי הכבוד של החגיגה, ואפשר לומר שאיתם אתם מבלים הכי הרבה זמן במהלך היום ובעצם בכל השנה. הפרט הכי חשוב ביום הולדת כיתתי הוא להזמין את כ-ו-ל-ם, גם את הילדים שאתם פחות בקשר איתם כדי לא לפגוע באף אחד ואחת.

יום הולדת כיתתי בבית

פעם, לפני מגוון ההפעלות מחוץ לבית, הסלון הפך לאולם חגיגי ליום אחד. קישוטים, בלונים וכיסא צבעוני במיוחד הפכו את הבית למקום מיוחד. היום, לא כולם בוחרים לחגוג בבית, בעיקר בגלל הבלגן. אם בכל זאת בחרתם לארח את הכיתה בביתכם, תדאגו שכולם קיבלו הזמנה עם הוראות הגעה. כדי שהילדים וההורים המסיעים לא יבזבזו זמן בחיפושים, מומלץ לתלות שלט בכניסה לבניין עם הקומה ומספר הדירה. אפשר לקיים הפעלה עצמית עם משחקים שההורים מנהלים, להזמין מפעיל או ללכת על הקרנת סרט רגועה, עם פופקורן ועוגה. היתרונות בחגיגה ביתית הם שאין הגבלה של זמן, יש חיסכון בכסף על שכירת מקום ואפשר להזמין אורחים מחוץ לכיתה כי הם מכירים את הסביבה.

יום הולדת כיתתי מחוץ לבית

אם בחרתם ביום הולדת בפארק, בקולנוע, או במתנ"ס, וודאו שהפרטים בהזמנה נכונים ושיש טלפונים להסברי הגעה למקרה שמסתבכים. יש מפעילי יום הולדת? הכינו מראש מדבקות עם שמות הילדים, כדי שהמפעילים יוכלו לקרוא בשמם. כשמגיעים למתחם החגיגה, ערכו רשימה של כל מי שהגיע כדי שתעקבו אחרי כמות האורחים במהלך ההפעלה. אם צריך להתחלק לקבוצות, תדאגו שאף אחד מהחברים לכיתה לא יישאר בחוץ, כי זה ממש לא נעים להרגיש לבד, בטח לא ביום הולדת. לכן, בדקו בדיוק איך תתקיים ההפעלה וחלקו לזוגות או קבוצות מראש, גם כדי לחסוך זמן וגם למנוע מבוכה.

יום הולדת כיתתי בכיתה

יום הולדת בבית הספר הוא פתרון מצוין למי שרוצה לחגוג עם החברים מהכיתה ולחסוך בלגן בבית, הכנות מורכבות והפעלות יקרות. ליום הולדת כיתתי אין צורך לדאוג להסברי הגעה כי כולם מכירים את מקום החגיגה, ההורים יכולים להצטרף כמובן, אבל למעשה יש כבר מפעילה שמכירה את כולם, כן כן... המורה. אפשר לקשט את הכיתה, להכין משחקי חברה ולהתפנק עם חטיפים ועוגה. ומה היתרונות? בכסף שחסכתם להורים תביעו משאלה למתנה גדולה. בנוסף, ביום המיוחד הזה, כל בית הספר יידע שאתם חוגגים כי הכיתות האחרות יראו את הקישוטים וישמעו את השירים, כך שאתם הופכים לילדים הכי מפורסמים בבית הספר ביום הכי כייפי בחיים. אף ילד לא ירגיש מוחרם כי אין ילד שלא מוזמן, כולם נמצאים בכיתה. וגם, אל תספרו למורה אבל חגיגה כיתתית אורכת בדרך כלל יותר משעה כך שאתם זוכים בשיעור קצת שונה מהרגיל ואוכלים עוגה במקום ללמוד תורה.

איך אתם מעדיפים לחגוג יום הולדת כיתתי? מעדיפים להזמין את כולם או לחגוג רק עם חברים טובים? ספרו לנו על חווית יום ההולדת הכיתתי שלכם.

יום הולדת כיתתימאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מסיבה יפנית של יום הולדת

מסיבה יפנית של יום הולדת

29/03/2016 14:30:19

על זה עוד שמעתן, חגיגה יפנית לבנות בלבד!
עיצוב ברכות ליום ההולדת

עיצוב ברכות ליום ההולדת

12/06/2014 12:51:21

קל ופשוט לעצב ברכות אישיות ומושקעות ליום הולדת של אדם אהוב, כל מה שצריך זה קצת רצון וזמן.
די לאחידות! מתלבשות לבית הספר

די לאחידות! מתלבשות לבית הספר

03/02/2015 10:18:49

תתפלאו, אך גם כשאתן לבושות בתלבושת אחידה תוכלו להיראות טוב מתמיד ולהכניס את טעמכן האישי. איך? כל הטיפים בכתבה.

"משעמם לי"! למצוא מה לעשות ובקלות

18/12/2014 17:10:53

פעילות לילדים הם לא עניין של מה בכך. "קרמל ליידי" נרתם למשימה ומציג בפניכם ההורים מגוון פעילויות לילדים שלא תרצו לפספס!
ל

ל"ג בעומר ביום ההולדת

08/05/2014 15:21:20

מי לא בילתה במדורת ל"ג בעומר שנמשכה עד אור הבוקר? ומה עושים בשנה שבה חוגגים יום הולדת בל"ג בעומר?
פסח ביום ההולדת

פסח ביום ההולדת

13/04/2014 10:13:32

פסח, חג האביב, מתרחש בזמן הכי טוב בשנה, ומזג האוויר הטוב מושלם לחגיגות יום הולדת בחוץ!
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר