יום הולדת בסגנון יפני

על זה עוד שמעתן, חגיגה יפנית לבנות בלבד!

בואו להפוך את הבנות שלכן לנסיכות יפניות מגונדרות ומחויכות, במסיבת יום הולדת יפנית מושקעת ביותר.

טוקיו בתוך הבית

חגיגת יום הולדת לבנות היא תמיד משהו מיוחד, וכשיש כל כך הרבה רעיונות מיוחדים ומגוונים בימנו להפקת יום הולדת, אין סיכוי שלא ננסה אותם. הילדות שלנו תמיד מחפשות משהו מיוחד, דרך שונה לחגוג יום הולדת בה הן יהיו מרכז המסיבה, יזכו להתגנדר, להתאפר ולהתלבש ולבלות עם כל החברות כאשר ברקע מחכות להן מגוון אטרקציות והפתעות. לא משנה באיזה יום הולדת לבנות מדובר, עדיין יש לוודא שלקחתם את האטרקציה הנכונה וההפעלה הכי מתאימה לחגיגת מסיבה יפנית בתוך בית או בחצר.  

מסיבה יפנית של יום הולדת

יפניות נהנות יותר

מה בעצם מיוחד בחגיגה של יום הולדת יפנית ושונה מכל יום הולדת אחר חוץ מהמראה השונה והסגנון הייחודי? בעצם כל סגנון הלבוש, התפאורה, העיצוב והאווירה הם משהו מיוחד ביותר. אמנם גם כשחוגגים יום הולדת המירוץ למיליון או מסיבה עם ליצנים, נהנים מהפעלות מדליקות ומצחיקות, אך בעצם יום הולדת בסגנון יפני היא שונה מחגיגת יום הולדת המירוץ למיליון או חגיגת ליצנים דווקא בגלל הקונספט הרגוע יותר והמפנק שמגיע רק לבנות! ניתן לשלב מסיבה יפנית עם ספא מיוחד שרוב מפעילות ימי הולדת יפניות עושות. החל מעמדות לקים צבעוניות, פדיקור, תסרוקות יפניות עם מקלות, חלוקים יפנים ועוד מגוון אטרקציות שיש רק ביפן!

מה מצפה לכם

מלבד תסרוקות יפניות מסורתיות, בכל הפעלות יום הולדת יפנית מקבלים אביזרים סופר מיוחדים של המזרח הרחוק, סיפורי מסע ליפן הרחוקה, עם פרחים משולבים, מוזיקה ועוד. כשכל היופי של יפן מתנקז אליכם למסיבה, איך אפשר שלא ליהנות? בהפעלות כאלה מיוחדות תמיד תמצאו מוזיקה אותנטית מיפן כיאה לחגיגת יום הולדת בסגנון יפני ולמסורת היפנית. בנוסף, תמצאו כריות נמוכות, נשנושים יפנים כמו סושי בבר הבופה, תאורה מיוחדת ומגוון אטרקציות אחרות. כל הבנות במסיבה ירגישו כאילו עלו על טיסה והגיעו ליפן.

אווירה קסומה

לא רק יום הולדת גיבורי על ונסיכות הן חגיגות אהובות, גם מסיבה יפנית שהיא להיט חדש ומצליח ביותר מצליחה לגרום לכולם ליהנות מתחפושות מושקעות, לשחק משחקים יפנים מדליקים ולהיכנס לאווירה. אמנם יום הולדת גיבורי על היא באמת משהו מיוחד ומתאימה גם לבנים שרוצים להיות גיבורים וגם לגיבורות, אך כשמדובר בחגיגת בנות אמיתית, יום הולדת יפנית היא הדבר הנכון ביותר כדי להפוך את חגיגת הבנות למוצלחת.

כנסו וגלו על מה כולם מדברים, ותוכלו גם אתם ליהנות מחגיגות ימי הולדת יפניות אותנטיות ומעולות.

 מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


Fc sport - כדורגל באקסטרים
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

Fc sport - כדורגל באקסטרים


4 המלצות

צוציק כוכב הילדים
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

צוציק כוכב הילדים


20 המלצות

סדנאות בירה תבור
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

סדנאות בירה תבור

סדנת אלכוהול מפתיעה בה תיצרו בירה ייחודית משלכם ותתפנקו על ברזי בירה מגוונים.
11 המלצות

קוקטייל ועוד
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

קוקטייל ועוד

סדנת אלכוהול מעוררת חושים בשילוב משחקי אלכוהול, הכנת קוקטיילים והמון הנאה.
13 המלצות