המירוץ למיליון

מאגר עצום של יום הולדת המירוץ למיליון מכל הארץ. כנסו עכשיו והזמינו יום הולדת המירוץ למיליון ומגוון אטרקציות נוספות למסיבת יום הולדת מהנה שלא תשכח.

יום הולדת המירוץ למיליון

על הגל עם סיגל

מרכז
ימי הולדת מותאמים אישית בסגנון המרוץ למיליון, הישרדות, נסיכות, סמי הכבאי ועוד ועוד..
החל מ: ₪1000
8 המלצות

הישרדות האיים הקריביים/ המירוץ למיליון

כל הארץ
יום הולדת אתגרי במיוחד המתאים לבנים ולבנות היישר מהאי הבודד הכי מרתק שקיים!
14 המלצות

יום הולדת המירוץ למיליון

משימה אחר משימה, ריצה ממקום למקום, התרגשות באוויר ואדרנלין מטורף יום הולדת המירוץ למיליון, המסיבה הכי טובה בשטח. אם גם אתם אוהבים את האקשן הטמון בתוכנית הריאלטי האהובה בטלוויזיה אנו מזמינים אתכם להפוך את יום ההולדת שלכם לאירוע מרגש שכולו מוקדש למשחק המדהים שנקרא המירוץ למיליון.
ביום ההולדת שלכם אמנם לא תרוצו אחר מיליון שקלים אך הפתעות מדהימות לא פחות יחכו לכם בנקודת הסיום. המפעילים המקצועיים יכינו עבורכם מגוון משימות מרתקות אותם תיאלצו לעבור בכדי לנצח בכל שלב ושלב. כל פיתרון של חידה או עמידה במשימה יובילו אתכם אל הנקודה הבאה, בדרך תתמודדו עם האתגר לנצח את הזוגות האחרים ולהיות ראשונים. המשחק אורך כמה שעות במהלכן הכל יכול לקרות.
יום הולדת המירוץ למיליון הוא ללא ספק יום הולדת מדליק ומיוחד, הזמינו את החברים שלכם להשתתף במסע בלתי נשכח. כמובן שגם המבוגרים מוזמנים לשחק וכל מי שאוהב אתגרים ומשימות.
כאן באתר שלנו תוכלו למצוא את מנחי המשחק הטובים בישראל. כל שעליכם לעשות הוא לגלוש כאן בקטגוריה ולבחור את מי שהכי מתאים לכם, לפי התמונה והמידע המופיעים בפנים. אנו ממליצים לכם לשריין מקום זמן רב מראש על מנת שתוכלו ליהנות ביום המיוחד שלכם, יום הולדת המירוץ למיליון בסמוך לתאריך המדוייק שלכם. אנו מאחלים לכם יום הולדת שמח, משחק מהנה והרבה הצלחה בניצחון המשימות המאתגרות!

המירוץ למיליון, יום הולדת המירוץ למיליון,יום הולדת המרוץ למיליון,יום הולדת המירוץ למיליון,ימי הולדת המירוץ למיליון

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר