יום הולדת ספורטיבי ביותר

המלצות מיוחדות להפעלת כדורגל מיוחדת לבנים ולבנות שתגרום לילדכם ליהנות בצורה בלתי רגילה...

יום ההולדת הכי ספורטיבי שיכול להיות

עבור הילדים, יום ההולדת הוא היום המרגש והמשמח ביותר בשנה. שנה שלמה מחכים הילדים בציפייה גדולה לחגיגת יום ההולדת שלהם. כעת, שהגיע הרגע לחגוג, נדמה כי פרוסות בפניכם, ההורים, אפשרויות רבות לחגיגה. לצד החגיגות הסטנדרטיות של ימי ההולדת, המסתכמות בהפעלה קצרה, עוגה וסבב ברכות, ישנן חגיגות אשר מעניקות לילדים זיכרונות מתוקים לעוד המון שנים. כיום, לא מעטים אלו החוגגים את יום ההולדת בפורמט של אירוע קונספט. אחד הקונספטים המוצלחים והפופולאריים ביותר הוא יום הולדת ספורטיבית. על יום הולדת כדורגל כבר שמעתם?

פעילות עשירה לבנים ולבנות

במחשבה ראשונה ניתן לחשוב כי הכדורגל הינו ספורט השייך לבנים בלבד. כיום, יותר ויותר בנות בוחרות להשתתף במשחקי הכדורגל בשעות אחר הצהריים, ואף ישנן קבוצות כדורגל לבנות הפועלות בחוגים השונים. מדובר על ענף ספורט ותיק המצליח בכל העולם, וגם בישראל יש לענף ספורט זה קהל אוהדים רחב. האהבה הגדולה אל ענף הספורט הפופולארי, הביאה ילדים רבות לרצות לחגוג את יום ההולדת בפורמט של יום הולדת כדורגל. בפורמט שכזה, חוגגים את יום ההולדת כשהכדורגל וילד יום ההולדת במרכז. מדובר על פעילות עשירה ומלכדת, המקפלת בתוכה תחרות ידידותית בין כל הילדים המשתתפים. אל יום ההולדת הספורטיבי הזה תוכלו להזמין בנים ובנות, תוך שתחלקו את הילדים המוזמנים לקבוצות המתחרות אחת בשנייה.

מחלקים חולצות ממותגות לכל הילדים

על מנת להעניק לילדים חוויה אמיתית של משחק כדורגל, הרי שלא מספיק רק להעניק להם כדור ולשרוק את שריקת הפתיחה. חלק מהחוויה של משחק הכדורגל היא תחושת הלויאליות והשייכות לקבוצה. על מנת להעצים להם את החוויה ולגרום להם להנות מיום ההולדת הכי שרק אפשר, תוכלו להדפיס להם חולצות בצבעים שונים על פי החלוקה לקבוצות, ומאחר ומדובר על אירוע יום הולדת, תוכלו גם להדפיס הקדשה מילד יום ההולדת. החולצות שהילדים יקבלו יהפכו להיות מקור גאווה עבורם, וכבר ביום למחרת הם צפויים להגיע איתן לבית הספר. עבור הילד החוגג, מדובר על כייף גדול שהחברים שלו לובשים חולצה שהם קיבלו ממנו במתנה.

יום ההולדת הכי ספורטיבי שיכול להיות

כדורגל כמזכרת מיום ההולדת

מאחר ומדובר באירוע קונספט, הרי שכדאי ללכת על הקונספט עד הסוף. כיום, באירועי יום ההולדת נהוג להעניק מתנה כמזכרת לכל ילד שחגג עם ילד יום ההולדת. לצד המתנות השיגרתיות הכוללת שקית ממתקים או שי צנוע, הרי שתוכלו להעניק לילדים המשתתפים כדורגל במתנה. על הכדורגל תוכלו להדפיס חותמת ייחודית עם הקדשה מילד יום ההולדת, וכך להפוך את המתנה למזכרת של ממש עבור הילדים. את יום ההולדת הזה הם לא הולכים לשכוח בקרוב. את הכדורים שתעניקו במתנה, תוכלו להעניק בצבעים שונים על פי צבעי הקבוצות, וכך להעניק לילדים תחושה כי הם היו שותפים במשחק כדורגל רציני ומקצועי.

 

 

 מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


גל מרון סקסולוגית לרווקות
צפון, שרון, מרכז, ירושלים

גל מרון סקסולוגית לרווקות

מסיבה נועזת שתרעיד לכן את החושים עם משחקים מצחיקים, סודות מעניינים והמון הומור.

ד"ר רפי קישון הופעות והרצאות
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

ד"ר רפי קישון הופעות והרצאות

אצלכם באירוע נהנים מחוויה מרגשת מצחיקה והומוריסטית, בשילוב קטעי סרטים של אפרים קישון.

13 המלצות

מרסל ישראל סטנדאפ "יורדת בעלייה"
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

מרסל ישראל סטנדאפ "יורדת בעלייה"

מופע קומי עם הדמות הכי מצחיקה מצרפת עושה עלייה ומספרת על עולם הדייטים, המנטליות ועוד.

12 המלצות

פיירפליי קידס - מסיבת פולמון
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

פיירפליי קידס - מסיבת פולמון

חגיגה זוהרת במיוחד ממש כמו בפולמון של תיאלנד, עם לדים, אביזרים זוהרים ועוד.

6 המלצות