יום הולדת ספורט לבנים ובנות

יום הולדת ספורטיבי ביותר

המלצות מיוחדות להפעלת כדורגל מיוחדת לבנים ולבנות שתגרום לילדכם ליהנות בצורה בלתי רגילה...

יום ההולדת הכי ספורטיבי שיכול להיות

עבור הילדים, יום ההולדת הוא היום המרגש והמשמח ביותר בשנה. שנה שלמה מחכים הילדים בציפייה גדולה לחגיגת יום ההולדת שלהם. כעת, שהגיע הרגע לחגוג, נדמה כי פרוסות בפניכם, ההורים, אפשרויות רבות לחגיגה. לצד החגיגות הסטנדרטיות של ימי ההולדת, המסתכמות בהפעלה קצרה, עוגה וסבב ברכות, ישנן חגיגות אשר מעניקות לילדים זיכרונות מתוקים לעוד המון שנים. כיום, לא מעטים אלו החוגגים את יום ההולדת בפורמט של אירוע קונספט. אחד הקונספטים המוצלחים והפופולאריים ביותר הוא יום הולדת ספורטיבית. על יום הולדת כדורגל כבר שמעתם?

פעילות עשירה לבנים ולבנות

במחשבה ראשונה ניתן לחשוב כי הכדורגל הינו ספורט השייך לבנים בלבד. כיום, יותר ויותר בנות בוחרות להשתתף במשחקי הכדורגל בשעות אחר הצהריים, ואף ישנן קבוצות כדורגל לבנות הפועלות בחוגים השונים. מדובר על ענף ספורט ותיק המצליח בכל העולם, וגם בישראל יש לענף ספורט זה קהל אוהדים רחב. האהבה הגדולה אל ענף הספורט הפופולארי, הביאה ילדים רבות לרצות לחגוג את יום ההולדת בפורמט של יום הולדת כדורגל. בפורמט שכזה, חוגגים את יום ההולדת כשהכדורגל וילד יום ההולדת במרכז. מדובר על פעילות עשירה ומלכדת, המקפלת בתוכה תחרות ידידותית בין כל הילדים המשתתפים. אל יום ההולדת הספורטיבי הזה תוכלו להזמין בנים ובנות, תוך שתחלקו את הילדים המוזמנים לקבוצות המתחרות אחת בשנייה.

מחלקים חולצות ממותגות לכל הילדים

על מנת להעניק לילדים חוויה אמיתית של משחק כדורגל, הרי שלא מספיק רק להעניק להם כדור ולשרוק את שריקת הפתיחה. חלק מהחוויה של משחק הכדורגל היא תחושת הלויאליות והשייכות לקבוצה. על מנת להעצים להם את החוויה ולגרום להם להנות מיום ההולדת הכי שרק אפשר, תוכלו להדפיס להם חולצות בצבעים שונים על פי החלוקה לקבוצות, ומאחר ומדובר על אירוע יום הולדת, תוכלו גם להדפיס הקדשה מילד יום ההולדת. החולצות שהילדים יקבלו יהפכו להיות מקור גאווה עבורם, וכבר ביום למחרת הם צפויים להגיע איתן לבית הספר. עבור הילד החוגג, מדובר על כייף גדול שהחברים שלו לובשים חולצה שהם קיבלו ממנו במתנה.

יום ההולדת הכי ספורטיבי שיכול להיות

כדורגל כמזכרת מיום ההולדת

מאחר ומדובר באירוע קונספט, הרי שכדאי ללכת על הקונספט עד הסוף. כיום, באירועי יום ההולדת נהוג להעניק מתנה כמזכרת לכל ילד שחגג עם ילד יום ההולדת. לצד המתנות השיגרתיות הכוללת שקית ממתקים או שי צנוע, הרי שתוכלו להעניק לילדים המשתתפים כדורגל במתנה. על הכדורגל תוכלו להדפיס חותמת ייחודית עם הקדשה מילד יום ההולדת, וכך להפוך את המתנה למזכרת של ממש עבור הילדים. את יום ההולדת הזה הם לא הולכים לשכוח בקרוב. את הכדורים שתעניקו במתנה, תוכלו להעניק בצבעים שונים על פי צבעי הקבוצות, וכך להעניק לילדים תחושה כי הם היו שותפים במשחק כדורגל רציני ומקצועי.

 

 

 מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

5 ימי ההולדת הכי שוות שבנות יכולות לחגוג!

5 ימי ההולדת הכי שוות שבנות יכולות לחגוג!

22/03/2016 15:26:45

עכשיו זה מדעי: נושאי ימי ההולדת שבנות הכי אוהבות לחגוג איתם ביום הכי חשוב בשנה.
מסיבה יפנית של יום הולדת

מסיבה יפנית של יום הולדת

29/03/2016 14:30:19

על זה עוד שמעתן, חגיגה יפנית לבנות בלבד!
וילות מיוחדות לחגיגות רק של בנות!

וילות מיוחדות לחגיגות רק של בנות!

09/06/2016 16:51:34

בין אם זו יום הולדת ספא או כל חגיגה אחרת, כל בת רוצה להרגיש מיוחדת. וכשמגיע היום הכי מיוחד בשנה, צריך חגיגה מיוחדת ונפלאה...
השקיות הפתעה שכל כך אהבנו פעם חוזרות ובגדול!

השקיות הפתעה שכל כך אהבנו פעם חוזרות ובגדול!

15/03/2017 16:10:35

איך היינו מתלהבים ומחכים בקוצר רוח לשקיות הפתעה בסוף כל יום הולדת... גם לילדים שלנו מגיע לחוות אושר קצת אחר.
מחפשת מסיבה אופנתית ומדליקה? יום הולדת סטיילינג זה בשבילך!

מחפשת מסיבה אופנתית ומדליקה? יום הולדת סטיילינג זה בשבילך!

30/03/2017 12:59:59

הבנות ממש רוצות ואתם ההורים, לא כך כך בטוחים? כל הפרטים על מסיבת אופנה וסטיילינג שתגרום לכולם להיות מרוצים.
הפעלה מהסרטים לבנות קסומות

הפעלה מהסרטים לבנות קסומות

05/04/2017 17:30:47

חולמת להיות יפה וקסומה כמו אנה? משתוקקת לכוחות על כמו של אלסה? בואי לשבור את הקרח במסיבת יום הולדת מהסרטים!
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר