יום הולדת בחג פורים

בגלל שיום הולדת יש פעם בשנה ושלא כל יום פורים, אפשר להתחפש ביחד לפי רצונה של ילדת יום ההולדת.

יום הולדת הוא יום מיוחד במינו. זה יום שכולם מצפים לו בקוצר רוח במשך כל השנה. הרי כולם אוהבים שקונים להם מתנות ומעניקים להם את מלוא תשומת הלב. ובגלל שמדובר ביום כל כך מיוחד, יום הולדת בפורים הופך למיוחד כפליים! הרי גם לחג פורים מחכים הילדים כדי להתחפש למי שתמיד חלמו להיות. אז מה עושים כאשר בנוסף ליום ההולדת, גם פורים מגיע? אפשר לבחור תחפושת משפחתית שבה כלת יום ההולדת היא במרכז, וכך רותמים את כל המשפחה ביחד לבילוי מהנה!

להרגיש נסיכה – להיות נסיכה

אחת האפשרויות המהנות ביותר היא לתת לילדת יום ההולדת להרגיש כמו נסיכה אמיתית: לפרוש שטיח אדום מהמיטה אל הדלת, כשגם וילון אדום יעשה את העבודה, להביא לה ארוחת בוקר למיטה ולדאוג שכל בני הבית יתחפשו למשרתים וימלאו את בקשותיה. תחפושת כזו נותנת הרגשה מהנה, ומאפשרת לכולם להשתתף בחוויית יום ההולדת.

דוגמנית ליום אחד


אפשרות נוספת היא להכין פינת איפור מיוחדת שתחכה לכלת יום ההולדת כבר בבוקר פורים. כאשר היא תקום, יוכלו בני המשפחה לאפר אותה כשהם בתחפושת צלמים ומאפרים, ולאפשר לה לבצע תצוגות אופנה שונות עם שלל בגדים. כמובן שניתן להרחיב את התחפושת הזו כמה שרוצים: אפשר להביא מאפרת, להשתמש במצלמות רגילות במקום במצלמות הטלפון, ואפילו לקנות שמלות במיוחד בשביל תצוגת האופנה – כאלו שניתן יהיה לבלות איתן גם בערב יום ההולדת.

דמויות מהאגדות

לא משנה באיזו אגדה מדובר, כי יש כל כך הרבה אגדות מדהימות, ואפשר למצוא תחפושות כמעט לכל הדמויות המופיעות בהן. גם דמויות שאין עבורן תחפושות בחנויות אפשר להכין לבד, במיוחד אם מדובר בדמויות דיסני האהובות, ששם אפשר למצוא תחפושת לכל אחד. אחרי הכל, מי לא אוהב אגדות ילדים?

הנאה לכל המשפחה

אל תשכחו את העיקר: שיהיה כיף גדול לכל המשפחה! בגלל זה תחפושת משפחתית היא הדרך להפוך את יום הולדת בפורים לבילוי משפחתי מהנה. אפילו אם לא כל בני המשפחה אוהבים להתחפש, בשביל פורים ביום הולדת כדאי לנסות בכל זאת. אחרי הכל, זה לא קורה הרבה שבדיוק כשמתחילים לחגוג יום הולדת פורים מגיע. ובגלל שכל ילדה יודעת בדיוק מה היא רוצה להיות – צריך רק לשאול אותה, להקשיב לה ולאסוף את כל המשפחה ליום אחד של תחפושות, כיף ומשחקים!

יש אינספור אפשרויות לחגוג את יום ההולדת, במיוחד כשהוא מתקיים בפורים! תוכלי להיות נסיכה מהאגדות, או דוגמנית, וכל מה שתרצי... זוהי סיבה כפולה למסיבה!

יום הולדת בחג פוריםמאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

די לאחידות! מתלבשות לבית הספר

די לאחידות! מתלבשות לבית הספר

03/02/2015 10:18:49

תתפלאו, אך גם כשאתן לבושות בתלבושת אחידה תוכלו להיראות טוב מתמיד ולהכניס את טעמכן האישי. איך? כל הטיפים בכתבה.
לחגוג בחג השבועות

לחגוג בחג השבועות

03/06/2014 14:19:13

איזה חג יותר קייצי, לבן ונקי מחג השבועות? זהו החג הנעים ביותר לחגוג בו את יום ההולדת!
שלומית מאחורייך! כך תחגגי יום הולדת בסוכה בסטייל

שלומית מאחורייך! כך תחגגי יום הולדת בסוכה בסטייל

06/10/2014 16:08:09

אם יום ההולדת שלכן מתקיים השנה בחג סוכות, נפלה בחלקכן הזכות לחגוג בצורה מקורית ומגניבה. הנה כמה רעיונות לסוכות של מסיבה.
מסיבת בת המצווה מתקרבת אליכם בצעדי ענק

מסיבת בת המצווה מתקרבת אליכם בצעדי ענק

27/08/2015 13:08:04

בעידן שבו כולם מבקשים להיות מיוחדים ושונים, להפציע ולאתגר את כל הסובבים, עם שפע של אפשרויות לבחור מגלים הורים רבים שהפקת בת המצווה היא משימה לא פשוטה.
חכם בשמש! מה לקחת איתנו כשיוצאים מהבית בחודשי הקיץ

חכם בשמש! מה לקחת איתנו כשיוצאים מהבית בחודשי הקיץ

05/07/2017 16:04:27

רובנו כבר מודעים לסכנות שטמונות בקרינת השמש ובחשיפה מופרזת אליה – ובכל זאת כדאי תמיד להזכיר לעצמנו עד כמה חשוב להתגונן מפני השמש ובמיוחד עם ילדים ותינוקות שמטבעם רגישים אפילו יותר מהמבוגרים לקרינה.
מתנות שקונים לבנות

מתנות שקונים לבנות

06/02/2014 16:40:17

הוזמנתם ליום הולדת של שכנה או חברה לכיתה? מה היא תאהב לקבל במתנה ולמה חשוב להתחשב בגילה?
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר