יום הולדת בחג פורים

בגלל שיום הולדת יש פעם בשנה ושלא כל יום פורים, אפשר להתחפש ביחד לפי רצונה של ילדת יום ההולדת.

יום הולדת הוא יום מיוחד במינו. זה יום שכולם מצפים לו בקוצר רוח במשך כל השנה. הרי כולם אוהבים שקונים להם מתנות ומעניקים להם את מלוא תשומת הלב. ובגלל שמדובר ביום כל כך מיוחד, יום הולדת בפורים הופך למיוחד כפליים! הרי גם לחג פורים מחכים הילדים כדי להתחפש למי שתמיד חלמו להיות. אז מה עושים כאשר בנוסף ליום ההולדת, גם פורים מגיע? אפשר לבחור תחפושת משפחתית שבה כלת יום ההולדת היא במרכז, וכך רותמים את כל המשפחה ביחד לבילוי מהנה!

להרגיש נסיכה – להיות נסיכה

אחת האפשרויות המהנות ביותר היא לתת לילדת יום ההולדת להרגיש כמו נסיכה אמיתית: לפרוש שטיח אדום מהמיטה אל הדלת, כשגם וילון אדום יעשה את העבודה, להביא לה ארוחת בוקר למיטה ולדאוג שכל בני הבית יתחפשו למשרתים וימלאו את בקשותיה. תחפושת כזו נותנת הרגשה מהנה, ומאפשרת לכולם להשתתף בחוויית יום ההולדת.

דוגמנית ליום אחד


אפשרות נוספת היא להכין פינת איפור מיוחדת שתחכה לכלת יום ההולדת כבר בבוקר פורים. כאשר היא תקום, יוכלו בני המשפחה לאפר אותה כשהם בתחפושת צלמים ומאפרים, ולאפשר לה לבצע תצוגות אופנה שונות עם שלל בגדים. כמובן שניתן להרחיב את התחפושת הזו כמה שרוצים: אפשר להביא מאפרת, להשתמש במצלמות רגילות במקום במצלמות הטלפון, ואפילו לקנות שמלות במיוחד בשביל תצוגת האופנה – כאלו שניתן יהיה לבלות איתן גם בערב יום ההולדת.

דמויות מהאגדות

לא משנה באיזו אגדה מדובר, כי יש כל כך הרבה אגדות מדהימות, ואפשר למצוא תחפושות כמעט לכל הדמויות המופיעות בהן. גם דמויות שאין עבורן תחפושות בחנויות אפשר להכין לבד, במיוחד אם מדובר בדמויות דיסני האהובות, ששם אפשר למצוא תחפושת לכל אחד. אחרי הכל, מי לא אוהב אגדות ילדים?

הנאה לכל המשפחה

אל תשכחו את העיקר: שיהיה כיף גדול לכל המשפחה! בגלל זה תחפושת משפחתית היא הדרך להפוך את יום הולדת בפורים לבילוי משפחתי מהנה. אפילו אם לא כל בני המשפחה אוהבים להתחפש, בשביל פורים ביום הולדת כדאי לנסות בכל זאת. אחרי הכל, זה לא קורה הרבה שבדיוק כשמתחילים לחגוג יום הולדת פורים מגיע. ובגלל שכל ילדה יודעת בדיוק מה היא רוצה להיות – צריך רק לשאול אותה, להקשיב לה ולאסוף את כל המשפחה ליום אחד של תחפושות, כיף ומשחקים!

יש אינספור אפשרויות לחגוג את יום ההולדת, במיוחד כשהוא מתקיים בפורים! תוכלי להיות נסיכה מהאגדות, או דוגמנית, וכל מה שתרצי... זוהי סיבה כפולה למסיבה!מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

ל

ל"ג בעומר ביום ההולדת

08/05/2014 15:21:20

מי לא בילתה במדורת ל"ג בעומר שנמשכה עד אור הבוקר? ומה עושים בשנה שבה חוגגים יום הולדת בל"ג בעומר?

יום הולדת כיתתי

יום הולדת כיתתי

19/02/2014 12:31:18

בבית, עם הפעלה במתחם מיוחד או בכיתה - איך אפשר לחגוג עם כל החברים מבית הספר יום הולדת כיתתי?

יום הולדת כדורגל,יום הולדת ספורטיבי

יום ההולדת הכי ספורטיבי שיכול להיות

26/06/2016 13:48:22

המלצות מיוחדות להפעלת כדורגל מיוחדת לבנים ולבנות שתגרום לילדכם ליהנות בצורה בלתי רגילה...

שקיות הפתעה, שקיות הפתעה לילדים, שקיות יום הולדת, שקיות ממתקים ליום הולדת

השקיות הפתעה שכל כך אהבנו פעם חוזרות ובגדול!

15/03/2017 16:10:35

איך היינו מתלהבים ומחכים בקוצר רוח לשקיות הפתעה בסוף כל יום הולדת... גם לילדים שלנו מגיע לחוות אושר קצת אחר.

תחפושות לבנות, משלוחי מנות מקוריים

אני פורים! חג שבנות אוהבות

25/02/2015 14:51:24

גם ברגע האחרון יש פורטל שדואג לכן. התחפושות לבנות ומשלוחי המנות המקוריים כאן בפורטל.

רעיונות למסיבת חנוכה

מסיבת בנות חנוכה סטייל

07/12/2014 16:28:26

חוגגת יום הולדת בחנוכה? החג המלא בנרות ובאור מזמן לכן חגיגה צבעונית ומקושטת לא פחות. קראו והכינו לכן מסיבת חנוכה בסטייל.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר