הפעלות ליום הולדת נסיכה

הנסיכה לא מוותרת ורוצה יום הולדת מיוחד לילדות? הנה מגוון הפעלות ליום הולדת נסיכה מהאגדות!

לפני הכל, נתחיל בטיפ! מומלץ ליצור אווירה נסיכותית עם קישוטים ואביזרים, הזמנות, עוגה וכיבודים. הפעלות ליום הולדת נסיכה יקבלו משמעות הרבה יותר כייפית ומושלמת אם כל החגיגה תהיה בסגנון נסיכותי. כדאי לבחור בהזמנה מעוצבת עם דמויות נסיכה, תפאורה עם קישוטים כמו בארמון ואביזרים שיחולקו למוזמנות כמו כתר, שרביט וגלימות. אז אחרי שארגנתם את כל מה שמסביב – הנה מגוון הפעלות ומשחקים שתמיד מצליחים!

טקס קבלת התואר נסיכה

מיד כשכל המוזמנות מגיעות, כולל האחרונה, מזמינים את כולן לטקס קבלת התואר נסיכה. את התואר הנכסף מעניקה כמובן חוגגת יום ההולדת שקוראים לה "נסיכת הארמון". בטקס כל ילדה עוברת ומקבלת ברכת נסיכות מחוגגת יום ההולדת, כולל כתר או שרביט או כל פריט שקשור לנסיכות. מרגע זה, כולן כבר לא ילדות רגילות אלא נסיכות אמיתיות! הפניה אל הילדות היא לא בשמן בלבד, אלא בצירוף נסיכה, למשל, "למשחק הבא אני מזמינה את הנסיכה נועה והנסיכה ענבל".

פעילויות יצירה לנסיכות קטנטנות

אם מדובר בנסיכות קטנות בגילאי 3-6, אפשר ליצור מספר עמדות של פעילויות יצירה פשוטות ומהנות. לדוגמה, יצירת שרביט קסם לנסיכות מאביזרים שאפשר לקנות בכל חנות יצירה. קישוט כריות בצורת לב עם טושים שמיועדים לבדים, צביעת ציור של נסיכה עם שם כל מוזמנת בשילוב נצנצים וקישוט שלט לדלת עם כיתוב שמם כל ילדה, כמו "החדר של הנסיכה מיה" ופינת איפור מקסימה שבה אפשר לאפר קלות את המוזמנות עם איפור שמתאים לעור הפנים.

פעילויות לנסיכות יותר גדולות

אם יום ההולדת מיועדת לבנות בגילאי 6-12, הפעילויות צריכות להיות מעט יותר מאתגרות ומעודכנות. פינות איפור ואקססוריז הן חובה והן ממוקמות מיד לצד עמדת צילום עם רקע של ארמון או בתוך מסגרת מקושטת שאפשר להכין מכל קרטון ועליו כתוב "יום הולדת לנסיכה שלי". אפשר לשלב מאפרת מקצועית שתצייר קעקועים או קישוטי פנים מיוחדים, להזמין פעילות ספא מפנקת כי נסיכות רגילות לפינוקים, פעילות עיצוב אופנה של בגד נסיכותי או יצירות כמו ציור וקישוט חולצות, כריות, תיבות תכשיטים ועוד.

משחקי נסיכות לאווירה מצחיקה ומהנה

אפשר לקחת כל משחק מוכר ולהפוך אותו לנסיכותי כדי שיתאים לנושא יום ההולדת. למשל, "חבילה נסיכותית" שזה ממש כמו חבילה עוברת, רק עם עיטוף של דפים צבעוניים מקושטים בסגנון נסיכותי ופרסים כמו מדבקות של נסיכות דיסני. "7 דקות בארמון" במקום 7 דקות בגן עדן, "חפשו את הכתר" במקום את המטמון – משחק הרפתקה שמטרתו למצוא את הכתר שאבד לנסיכה, משחק "ניחושי נסיכות" בו כל אחת צריכה להעביר בלי מילים איזו נסיכה היא לפי פתק שקיבלה, למשל, נסיכת השמש/ נסיכת הלילה/ נסיכת הפייסבוק/ נסיכת האוכל ועוד.

מכירים עוד משחקים והפעלות לימי הולדת נסיכות? שתפו אותנו ברעיונות!מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


דאבל באבל - הבועה של יוסי
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

דאבל באבל - הבועה של יוסי

חגיגה של בועות סבון צבעוניות בשילוב הומור, משחקים ופרסים.
החל מ: ₪1200
5 המלצות

דפנה קצור - סדנת צילום
שרון, מרכז

דפנה קצור - סדנת צילום

סדנה מדליקה בה לומדים להפוך את הרגעים היפים לתמונות מדהימות שישמרו למשך דורות.
7 המלצות

ספורט פלוס+ הפעלה ליומולדת
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

ספורט פלוס+ הפעלה ליומולדת


החל מ: ₪800
11 המלצות

לירון רומנו במופע סטנדאפ
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

לירון רומנו במופע סטנדאפ

לירון רומנו מגיע לאירוע שלכם עם מופע סטנדאפ איכותי ושנון עם הומור על חיי היומיום ועוד.
5 המלצות