תיאטרון בובות | מפעילי תיאטרון בובות | יום הולדת תיאטרלי

תיאטרון בובות למסיבות ימי הולדת

יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
תיאטרון בובות | מפעילי תיאטרון בובות | יום הולדת תיאטרלי | הפעלת תיאטרון בובות

הפעלה מיוחדת ומקורית ליום הולדת לילדים הנה הזמנת תיאטרון בובות. התיאטרון מלווה במוזיקה ותפאורה ובו מוצגים סיפורי ילדים ידועים ומפורסמים. ניתן לבחור ממגוון ההצגות בהתאם לגיל ואופי הילדים במסיבה. תיאטרון בובות מתאים בעיקר לילדים מגיל 3 ועד גיל 7. באתר בא לי מסיבה תוכלו למצוא מגוון רחב של מפעילי תיאטרון בובות מהטובים והאיכותיים ביותר.


ורדינון אמן הילדים

אין לי מילים לתאר את האושר והשמחה שגרמת לבן שלנו אליאור ביום ההולדת שחגגת לו. כל הילדים ממש התלהבו והיה מדהים!!! ממליצה בגדול

תיאטרון בית הבובות

דורון איש מצחיק וכובש! הבובות מקסימות וההפעלה שלו סוחפת איתו את כול הילדים. ממש ממליצה בחום מכול הלב!!!

עמודים:  [ 1 ] 
בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר
בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר
בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר
בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר
בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר
עמודים:  [ 1 ] תוצאות [1-3] מתוך 3


תיאטרון בובות ליום הולדת לילדים

תיאטרון בובות ליום הולדת לילדים

כשמתחילים להתקרב לתאריך המיוחל- יום ההולדת, מתחילים לשבור את הראש מה אפשר לעשות עם כול הילדים במשך כמה שעות. בפרט כאשר מדובר בילדים בגילאים הקטנים שבין 3-8, אז מלבד הכיבוד ועוגת יום ההולדת שזה החלק הקל שבסיפור יש צורך למצוא הפעלה אטרקטיבית שתתאים לגילאים אלה, שתשאיר אותם בריכוז, תסקרן אותם כי אחרת הם יתחילו להשתעמם ואז זו בעיה. זה לא כיף לא עבור הילד החוגג ובטח לא עבור הוריו שטרחו ועמלו על הפקת יום ההולדת לראות שהילדים לא נהנים, מאבדים את הסבלנות שלהם ורק רוצים שהמסיבה תיגמר והם יוכלו ללכת הביתה ובמצב קיצוני יותר הם גם יתחילו לבכות. לכן הפתרון האולטימטיבי עבור חגיגת יום הולדת לגילאים אלה הוא תיאטרון בובות.

לפני הכול מספר טיפים:

טיפ ראשון מומלץ באם מחליטים לערוך תיאטרון בובות שמיקום המסיבה יהיה באזור מוצל וקריר, בבית, בחצר, בגן הילדים אפשר גם בפארק, גינה אבל כמובן במקום מוצל.

טיפ שני יש להכין את המקום בהתאם, לפרוס שמיכות, מחצלות, שטיחים שעליהם יישבו הילדים. זה גם מעין סימון טריטוריה, כך הם יידעו שעליהם להתרכז ולשבת רק שם ולא במפוזר מה שעלול לפגוע בהפעלה.

טיפ שלישי מומלץ לבחור נושא לחגיגת יום ההולדת ושתיאטרון הבובות יתאים לכך, או סיפור שאותו החוגג מאוד אוהב וזה רק ישמח אותו עוד יותר אם יספרו זאת בהפעלה.

טיפ רביעי באם מחליטים לערוך את חגיגת יום ההולדת בטבע, בפארק וכדומה האוכל צריך להיות בהתאם. מומלץ להכין כיבוד קל וטעים מאשר ארוחה גדולה שתהיה מאסיבית מדי עבור הילדים. כמובן אסור לשכוח את עוגת יום ההולדת שאפשר להכינה בהשראת אחת הדמויות שתוצגנה בתיאטרון הבובות. את הכיבוד מומלץ או להגיש בסוף ההפעלה או אם ההפעלה מחולקת לשני חלקים אז בין לבין. אסור לחלק את הכיבוד תוך כדי ההצגה - זה רק יפגע בריכוז של הילדים וכול שיעניין אותם זה האוכל והעוגה.

תיאטרון בובות עצמאי

ועכשיו להפעלה עצמה, ראשית מי שאינו יכול להרשות לעצמו להזמין תיאטרון בובות כהפעלה לחגיגה יכול להכין בעצמו בובות מגרביים, עץ, נייר וכדומה , לבחור סיפור ולהציג בעצמו. כמובן שיש להכין תפאורה, מוזיקה ותאורה המתאימים. זה כאב ראש לא קטן אבל אפשרי.

הפעלת תיאטרון בובות

לאלו הרוצים חיים קלים יותר ניתן להזמין הפעלת תיאטרון בובות. ראשית כמובן יש לקחת בחשבון את מספר הילדים. בגילאים הקטנים הם בדרך כלל מלווים בהוריהם ואז יש לבחור את מיקום המסיבה, סביב איזה נושא תהיה. מומלץ לבחור את נושא המסיבה בצורה שתתחבר לילדים למשל אם יש סיפור פופולארי שכול הילדים אוהבים, או דמות שהחוגג מאוד אוהב.

בהפעלות מסוג זה יש מספר אפשרויות. יש מפעילים המחלקים את המסיבה לשני חלקים, בחלק הראשון עורכים הפעלות בהן משתתפים הילדים כדוגמת משחקים, שירי ימי הולדת, ריקודים עם הבובות גם אם אלו בובות כפפה או בובות על חוט. אפשר לערוך גם הצגה קטנה עם הבובות והילדים. לאחר סיום חלק זה הילדים יאכלו את הכיבוד והעוגה ויעברו לחלק השני שהוא ההצגה עצמה. לכן מראש מכינים את המחצלות או השמיכות שעליהם יישבו.

כמובן שבהפעלה שכזו בדרך כלל יש מעין במה שעליה מתרחשת ההצגה, זה מושך יותר את תשומת הלב ובשילוב עם מוזיקת רקע, הגברה, תאורה ותפאורה מתאימה זוהי חוויה בלתי נשכחת עבור הילדים, לא בכול יום הם זוכים לראות תיאטרון בובות ועוד כזה שמוצג רק עבורם. אפשרות נוספת לחגיגה היא רק ההצגה עצמה ואז בהתחלה ההורים יכולים לבחור באם להתחיל במשחקים, שירים וריקודים בעצמם.

לכול גיל יש את המשחקים והאפשרויות המתאימות לו ולאחר האוכל והעוגה כמובן תתחיל ההצגה. קיימת גם האופציה שלאחר התכנסות הילדים תתחיל מיד ההצגה ולאחריה הכיבוד והעוגה ללא כול משחקי הפעלה כאלה ואחרים.

תיאטרון בובות מעבר לזה שהוא חוויה עבור כול ילד, מציע מגוון ענק של בובות שניתן לערוך איתן את ההצגה, בובות כפפה, בובות על חוטים, בובות מעץ, בובות פרווניות ויחד עם תפאורה צבעונית וממחישה, הכול נראה אחרת.

כמו כן ההורים יכולים לבחור את נושא ההצגה מתוך מאגר גדול מאוד של סיפורים המותאמים לכול גיל. ומה יותר כיף מסיפור שאותו כול הילדים מכירים רק מספר ועכשיו יוכלו לראות אותו בהמחזה על במה עם בובות.

אז כשמחפשים הפעלה לחגיגת יום הולדת תיאטרון בובות הוא פתרון נהדר. מה גם שזו הפעלה שלא תופסת הרבה מקום וניתן לעשותה בסלון בבית. ההפעלה אינה גורמת ללכלוך וממלאת את כול זמן המסיבה. יש הצגות ארוכות וכך לא צריך לשבור את הראש אילו עוד משחקים יש להוסיף או מה לעשות עם הזמן שנותר בחגיגה כי לא יהיה כזה. ומה שבטוח שהילדים ייהנו מאוד.


בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

תיאטרון בובות | מפעילי תיאטרון בובות | יום הולדת תיאטרלי