יום הולדת | מיקום מסיבה | ימי הולדת לילדים

מקומות ורעיונות למסיבות יום הולדת

יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
מקומות ורעיונות למסיבות יום הולדת לילדים

מחפשים מקום מקורי ליום הולדת לילדים? כאן בפורטלבא לי מסיבה תמצאו מגוון רחב של הצעות ורעיונות לאירועים מיוחדים מחוץ לבית (בפארק, בג'ימבורי, בבאולינג, בקולנוע וכו...). ישנם מקומות שבהם תוכלו לקבל כבר את האוכל למסיבה, ולפעמים גם תוכלו להזמין מפעילים למקום שבחרתם. אם זה ליצן, שף או קוסם, המסיבה שלכם תהיה מקסימה.


ג'ורקי – בול ניצחון לילדים

היומולדת שכנראה לא נשכח מהר.. היה פשוט אחלה,הילדים נהנו מאוד מאוד.הצוות נתן את כל כולו במלא מובן המילה! החטיפים והשתיה זרמו בשפע ואנחנו המבוגרים נהנו לא פחות מהם בזה שלא הייתי צריכה להתעסק ב

עמודים:  [ 1 ] 
בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר
בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר
בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר
עמודים:  [ 1 ] תוצאות [1-1] מתוך 1


מקומות ליום הולדת לילדים

מקום ליום הולדת לילדים

לפני שאתם מתחילים לארגן מסיבת יום הולדת לילדים, הדבר הראשון שצריך להחליט הוא היכן תחגגו את המסיבה. רק אחרי בחירת המקום לאירוע, תוכלו להמשיך את התהליך עם בחירת הפעלת יום הולדת, הזמנות, כיבוד, מוזמנים ועוד.

אז היכן חוגגים יום הולדת לילדים

יום הולדת בבית - האינסטינקט הראשוני תמיד יהיה לחגוג את המסיבה בבית. במידה וזה אפשרי, ויש מספיק מקום בבית, זו אופציה מאוד טובה. צריך כמובן לדאוג לקשט את הבית בהתאם לנושא המסיבה, לתחום את האיזור בבית שבו הילדים יהיו. אין צורך שהילדים במסיבה יכנסו לשאר החדרים בבית, לכן מומלץ לסגור את שאר החדרים.

פארק / גינה ציבורית – אם לא נוח לכם לארח את המסיבה בבית, אופציה מאוד טובה היא לחגוג יום הולדת בפארק / גינה ציבורית. בייחוד אם מזג האויר טוב. בארגון מסיבה בפארק, חשוב להיערך מראש עם כסאות ישיבה, שולחן לכיבוד, ומחצלת לישיבה. חשוב גם לבדוק שהאיזור בטוח כמה שאפשר לילדים, שאין כביש ומפגעים אחרים בקרבת מקום. למסיבת יום הולדת בפארק ניתן להזמין מפעיל וגם להביא ג'ימבורי או מתקנים מתנפחים לילדים. מומלץ לבדוק אם יש אישור לכך מהרשות המקומית.

יום הולדת לילדים בלופט – מקום נוסף שבו ניתן לחגוג יומולדת הנו לופט. היתרון במקום הוא שיש שם מגוון אטרקציות כגון משחקי שולחן, טלוויזיה ומערכות הגברה. ניתן גם להזמין מפעיל ליום הולדת בלופט כגון שף לילדים, קוסם או ליצן.

קולנוע – גם מקום ליום הולדת וגם אטרקציה נהדרת למסיבה. כיום מאוד טרנדי לחגוג יום הולדת לילדים בקולנוע. הילדים צופים בסרט, מקבלים כיבוד, שתייה ועוגת יום הולדת ונהנים מיומולדת מיוחד ובלתי נשכח.

יום הולדת לילדים בספא – אטרקציה כייפית ביותר עבור הילדים. הילדים מקבלים חלוקים אישיים של הספא ונהנים מטיפול מפנק, בריכה, הרבה אוכל מתוק וטעים ומוסיקה מהנה.

ישנם מקומות נוספים שמהווים גם אטרקציה ליומולדת לילדים – כגון באולינג, קרטינג, ופיינטבול. ביום הולדת מסוג זה הילדים נהנים ממשחקים תחרותיים, אוכל טוב ואווירה מיוחדת במינה.

חשוב מאוד להזמין מראש את המקום שבו אתם רוצים לחגוג כדי שיתאים לתאריך שלכם.

אז שיהיה יומולדת שמח !


בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | מיקום מסיבה | ימי הולדת לילדים