מתקנים מתנפחים | מתנפחים | יום הולדת לילדים

מתקנים מתנפחים למסיבות ילדים

יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
מתקנים מתנפחים | מתקן מתנפח | מתנפחים

באתר בא לי מסיבה תוכלו למצוא את החברות המובילות והמקצועיות ביותר בתחום של מתקנים מתנפחים ליום הולדת. לפני הזמנת מפעיל המתנפחים יש לוודא שלמפעיל יש ביטוח לילדים בתוקף וגנראטורים למקרה הצורך. בקיץ קיימת אפשרות להזמנת מתנפחים עם מים. כמובן שיש לוודא כי קיים מקור מים בקרבת המקום.


מירי תשירי כוכבת הילדים

מירי המקסימה היתה פשוט נהדרת. התוכן היה צנוע ומותאם בדיוק עבור הבנות. הבנות היו מרותקות ונהנו מאוד. הביקורות היו מדהימות. למרות החששות כי לא היכרתי את מירי, אני ממליצה מכל הלב גם לציבור הדתי

פינצ'י ליצנים

רובי היקר.פינצ'י ליצנים האלופים !!! תודה על יום הולדת מושקעת מהממת שלא חלמנו עליה,ליאל היה בעננים וגם אנחנו,המחמאות לא מפסיקות להגיע,הפעלה מושקעת,הילדים היו מהופנטים,הפעלת פיראטים שיש בה הכ

עמודים:  [ 1 ] 
בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר
בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר
עמודים:  [ 1 ] תוצאות [1-2] מתוך 2


מתקנים מתנפחים ליום הולדת לילדים

מתקנים מתנפחים ליום הולדת לילדים

יום הולדת הוא היום הכי שמח בשנה עבור כול ילד וילדה. במשך השנה מחכים רק לזה וככל שהתאריך הולך ומתקרב כך גם ההתרגשות והציפיות. אחת ההפעלות שילדים כל כך אוהבים הם מתקנים מתנפחים, זה נשמע קצת מפחיד, גדול ויקר אך לא כך הם פני הדברים. ראשית אפשר לקחת את כול הילדים למקום בו יש מתקנים שכאלה כדוגמת פארקי מים או גן חיות, אבל יותר טוב מזה הוא לשכור מתנפחים שכאלה, אין יותר כיף מזה.

סוגי מתקנים מתנפחים ליומולדת

באם יש חצר גדולה לבית, גינה או פארק בקרבת הבית אפשר להזמין מתקנים שכאלה, ניפוחם אינו גוזל כמעט זמן ויש כל כך הרבה מגוון במתנפחים אלה שמה שבטוח שהדבר הכי קשה שיקרה באותו יום הוא לבחור אילו מתקנים להזמין.

- מתקנים מתנפחים רטובים - אם מדובר ביום קיץ, מתקנים רטובים הם פתרון אולטימטיבי- מגלשות גדולות שבסיומן נופלים לבריכה קרירה כדוגמת מפלצת ענקית או כול בובה אחרת שהילדים מתגלשים מתוך פיה או על לשונה ונופלים לבריכה.

- טרמפולינות ומתקני קפיצה

- טירות משחק ענקיות שיש בהן מגלשות, נדנדות וסולמות – ישנן טירות משחק אתגריות, ישנן טירות כאלו בצורה של דמויות ענק כדוגמת דולפין, מיקי מאוס, דונלד דאק ועוד.

- מתקני ספורט – אם רוצים קצת ספורט אתגרי ליום הולדת לילדים. במתקנים יש טבעות גדולות שאפשר להיתלות, להתנדנד או לטפס עליהן.

- קיר טיפוס

- טירת כדורים ובה ניתן לשחק בכדורים תוך כדי קפיצות כמובן.

- טירת הופעות - הכוונה למעין במה עם כול האביזרים הנלווים, מיקרופונים מתנפחים וממש לערוך שם מופע שירה או הצגה מצחיקה עבור החוגג. זה מוסיף עניין, הילדים כהפתעה יכולים לעבוד על קטעי שירה או משחק כאלה ואחרים ולהפתיע את כולם בחגיגה.

מומלץ אם ניתן גם שתהיה מוזיקת רקע עליזה.

אי אפשר להרים הפקה שכזו מבלי לדאוג גם לאוכל והיות שהפארק כרגע נראה כמו לונה פארק אחד גדול, מומלץ להזמין דוכני מזון או קייטרינג בשביל שהתמונה תהיה מושלמת לגמרי.

לאלו הבוחרים כמיקום למסיבה אזור קטן יותר, ישנם כמובן מתקנים מתנפחים המתאימים גם לתנאים אלו. במקום טירת ענק זו תהיה טירה קטנה יותר, ומתקן ספורט אחד או שניים.

לא עוד לתכנן שבועות מראש את החגיגה ולנסות להיות מקוריים. כל שצריך לעשות הוא רק למצוא את המיקום ולהזמין את המתקנים המתנפחים שהילד הכי רוצה. כמובן שעדיף שסוג המתנפחים יהיו סביב נושא או קונספט מסוים זה רק יכול להוסיף.


הפעלות בלונים

בשלבים שונים בחיינו אנחנו הולכים לקניונים, פסטיבלים ואירועים כאלו ואחרים בחיפוש אחרי משהו מסוים. חפץ או איש שייתן משמעות אמיתית לחיינו. אין זה חייב להיות דבר אחד או אדם אחד. להפך, לרוב זה ריבוי של אלמנטים אשר אנחנו מאמינים יעניק לנו את האושר האולטימטיבי! בקרב ילדים מתחת לגיל 7 בלונים- זהו המרכיב העיקרי במתכון לאקסטזה!... למאמר המלא

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

מתקנים מתנפחים | מתנפחים | יום הולדת לילדים