יום הולדת ספורט

יום הולדת ספורט

יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת ספורט

מחפשים רעיון איך לחגוג יומולדת של הילד או הילדה שלכם? יום הולדת לילדים עם הפעלות ספורט כגון כדורגל, כדורסל, תחרויות ריצה, משיכת חבל ועוד. קצת תחרויות, בשילוב של אוכל טוב ועוגת יומולדת מפוארת והנה לכם מסיבה מדהימה. כאן באתר תוכלו ללמוד הכל אודות יום הולדת ספורט ולמצוא מגוון מפעילים בתחום.


ג'ורקי – בול ניצחון לילדים

היומולדת שכנראה לא נשכח מהר.. היה פשוט אחלה,הילדים נהנו מאוד מאוד.הצוות נתן את כל כולו במלא מובן המילה! החטיפים והשתיה זרמו בשפע ואנחנו המבוגרים נהנו לא פחות מהם בזה שלא הייתי צריכה להתעסק ב

אוטו ספיד - יום הולדת

הזמנו הפעלת אוטו ספיד לשני ילדים בני 6. היה מוצלח מאוד ושונה מכל ההפעלות הרגילות. בן המפעיל היה אדיב, מקצועי וידע לנהל היטב 40 ילדים בגילאים שונים, כולל אחים גדולים וקטנים. פעילות מסקרנת, מה

יום הולדת גביע העולם

חגגנו יום הולדת 6 לילד שלנו. היה פשוט נהדר! טל המפעיל יודע ומצליח לערב ולעניין את כל הילדים גם הבנים וגם הבנות השתתפו כאחד. היה מאד כיף, מאד פעיל, אבל יחד עם זאת- ברוגע, וזה מפתיע! זו הפעלה

עמודים:  [ 1 ] 
בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר
בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר
בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר
עמודים:  [ 1 ] תוצאות [1-5] מתוך 5


יום הולדת ספורט

יום הולדת ספורט

יום הולדת ספורט הוא יום שכולו פעילות מהנה לבנים ולבנות גם יחד. אין כמו חלוקה לקבוצות ותיזוז בין תחנות כיפיות כדי להמריץ את האדרנלין ולהקפיץ את השמחה לגבהים חדשים. כמו כן, האלמנט התחרותי מאגד את המשתתפים שמוסיפים צבע ותנועה לחגיגה כולה בתוספת עידוד שמח וקולני מבני המשפחה והחברים. הפעילות מתנהלת על ידי מפעילים מקצועיים, המגיעים עם כמה הפתעות בשרוול כמו תלבושות ייחודיות, מערכת הגברה ומוסיקה עדכנית. כמובן, שיש גבול עד כמה ניתן לרוץ, לקפוץ ולטפס, חשוב שבין לבין יערכו תחרויות כדוגמת חידונים נושאי פרסים אודות ילד/ת יום ההולדת. ומהו הקינוח? החגיגה המתוקה הכוללת את האיחולים הלבביים, החיבוקים, הנשיקות , הכיבוד, ואיך לא, העוגה.

יום הולדת ספורט- יתרונות משמעותיים

יום הולדת ספורט המבוסס על טהרת הרוח הספורטיבית, מחדיר ערכים חיונייים בקרב החוגגים הקטנים - כדוגמת התנהגות ויחס הוגן של המשתתף במהלך המשחק, אדיבות כלפי חברי הקבוצה והיריבים, עידוד השאיפה למצוינות והפסד בכבוד. שמירה על מעלות אלו הופכת את המשחק, תחרותי ככל שיהיה, למהנה כמו שהוא. הספורטיביות, בכל משחק נתון, נמדדת לפי התנהגות המשתתפים לאורך כל האירוע, מה שמעניק להורים אפשרות להכיר את ילדיהם בצורה קצת יותר מעמיקה ולהוות מעין "שופטים" נוספים. מעבר לתחרות ישנה עבודת הצוות המופלאה הניכרת במשחקים הקבוצתיים וחיזוק הקשר בין המשתתפים.

תפריט ההפעלות

כמו כל תפריט איכותי, תפריט ההפעלות מכיל מגוון נרחב ממנו ניתן לבחור, מבלי להתפשר על הרצונות של ילדי יום ההולדת. רק נסו לדמיין ימי הולדת שמתחילים בתשואות הקהל המקבל את כוכבי היום, חידון נושא פרסים בנושא ההפעלה- כדורגל, כדורסל או ריצה. לאחר מכן מתחלקים לקבוצות, כאשר כל קבוצה מקבלת תלבושת בצבעוניות שונה, כאשר ילדי יום ההולדת מהווים קפטנים. את כל הפעילות ילווה לא רק המפעיל אלא גם פרשן שיסקר ויראיין את החוגגים שיחד עמו יקליטו את כל ה"שידור" ויצרו קלטת תוצרת החברים והמשפחה, שתהווה מזכרת מתוקה ליום מתוק. פעילויות מהנות נוספות כוללות גם תחרויות משיכת חבל והחזקת בלון בין זוגות ילדים ולרקוד מבלי לפוצץ את הבלון.


בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת ספורט