בובות ענק

בובות ענק

יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
בובות ענק - יום הולדת לילדים

פורטל בא לי מסיבה - מסיבת יום הולדת עם בובות ענק


אקונה בטטה

רינת היקרה! אלפי תודות ההפעלה הייתה פשוט וואו!היית מהממת וההפעלה הייתה מושלמת ובטוב טעם.אנשים לא הפסיקו להחמיא על ההפעלה ועל איך שהילדים היו מהופנטים והשתתפו,מיה בעננים.

עמודים:  [ 1 ] 
בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר
בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר
בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר
עמודים:  [ 1 ] תוצאות [1-1] מתוך 1


יום הולדת עם בובות ענק

בובות ענק

יום הולדת עם בובות ענק הוא נטו יום כיף עם כוכבי תוכניות הילדים והחיות האהובות המגיעות בהרבה מעבר לגודל מלא. בובות בגדלים של 3 מ' ומעלה המקבלות את הקהל, עוטפות אותו בחיבוקים ורוקדות איתו מכל הלב, מהוות אטרקציה שכיף לאמץ למסיבת יום ההולדת של צעירים ומבוגרים כאחד. הטרנד הבובתי שהתחיל כקמע המזל של קבוצות הספורט והמשיך ככלי לקידום מכירות, מחולל פלאים גם באירועים המשפחתיים. אם אתם חוגגים ברית/ה, בר/בת מצווה, וימי הולדת לנכד כמו גם לסבא, וברצונכם ליצור את אפקט ה"ואוו!", הבובות הן ה-דרך לעשות זאת. ולמה? כי מי לא אוהב בובות! צבעוניות, גדולות ופשוט מזמינות אתכם להתחבר לצד הילדותי שנשכח בעבר.

הכניסה המרשימה ביותר!

רושם ראשוני הוא שם המשחק בחגיגות יום הולדת והוא אורך מספר שניות בודדות בלבד, ואחרי אותן שניות כבר קשה להחזיר את הגלגל אחורנית. יום הולדת עם בובות ענק לא רק שיוצר את האפקט הבלתי נשכח, אלא גם יוצר קהל אורחים שמשחזר את התענוג, עם טוויסט טיפל'ה שונה, גם במסיבותיו העתידיות. נסו לדמיין את כלת החגיגה נכנסת רכובה על סוס כשאת הסוס מוביל דובון אכפת לי גדול וצמרירי או חובב כדורגל שאותו מלווים זוג אריות או נמרים, הלובשים חולצה עם הדפסת תמונתו, ולצלילי שירי קבוצתו האהובה מקיפים את מתחם האירוע ומקנחים ב"ריקוד נצחון" ייחודי. אם כניסה תיאטרלית היא פחות ה"סטייל" שלכם, תוכלו תמיד לאמץ צמד פנדות צמריריות שיעמדו יחד אתכם בעמדת קבלת הפנים ויתנו פרח, חיבוק או שפשוט ישעשעו ויצטלמו עם כל אורח ואורח בפוזות משעשעות. ברחבת הריקודים עצמה ניתן לשלב בובות אחרות לשם יצירת גיוון.

לא רק עליסה בארץ הפלאות!

ימי הולדת באווירה תוססת וצבעונית בתוך הבית, באולמות האירועים או תחת כיפת השמיים, יכולים להיות כיף של ממש כשניתנת האופציה להשתתף בעיצוב האטרקציה המרכזית.
יום הולדת עם בובות ענק שאתם בחרתם בצבען, בביגוד שילבשו והאקססוריז שיתלוו למראה הכולל, זו רק ההתחלה לטאצ' האישי שתוכלו להוסיף לאטרקציה המקסימה הזו. נסו לדמיין יום הולדת עם מוטיב צעיר ורענן שילדים אוהבים כמו דורה ו-יוגי-הו שיפעילו את הילדים על הרחבה או כוכבי דיסני כמו עליסה שתשחזר את מסיבת התה עם בעלי השמחה. וכמובן, חיות פרוותיות הלבושות בלבוש אוריינטלי בחגיגת "אלף לילה ולילה" או בגדי מלח לאירוע הנערך על גבי ספינה. אם יום ההולדת נערך לכבוד חברה, איגוד או עסק, מיותר לציין כי בובות ענק עם הלוגו המתנוסס עליהן אם בצמידים, כובעים או חולצות יהווה דרך נחמדה להנציח ולהפיץ את ההצלחה.

מי לא אוהב בובות?!

איך אפשר לא לאהוב אותן? הן מנחמות, נעימות וגורמות לאדם הסגור שבחבורה להיפתח ולהשתטות. וזה, רבותיי, אפקט ההפתעה המבוקש. למרות הכניסה המעט מאוחרת לעולם האירועים הפרטיים, בובות הענק משלימות את החסר במגוון, בהפעלות השונות ובעצם ייצוגם של המותגים הנחשקים ביותר. אף המבוגרים שבחבורה מכניסים את האטרקציה הזו אל מבין כותלי האירוע, כי בשורה התחתונה כמה אנשים באמת יכולים לומר "אתמול רקדתי עם זאבים" ועדיין להצדיק את דבריהם בתמונות. המגזר היותר צעיר מכיל ילדים בעלי דמיון פנטסטי קשובים יותר לבובות המפעילות אותם בשל החיבור הרגשי לדמות האהובה עליהם. מי כמוכם יודעים עד כמה ימי הולדת של קטנטנים דורשים את האלמנט שיסחוף ויניע אותם - אחרת החגיגה יכולה להסתכם בילדים חסרי מעש העושים כל העולה על רוחם ומחפשים ריגושים שאינם כלולים בתפריט החגיגה.


בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

בובות ענק