ברית מילה | מסיבת בריתה

מסיבת ברית/ה

יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
מסיבת ברית / בריתה

אתר בא לי מסיבה - ההפעלות והאטרקציות הכי חמות למסיבות ברית מילה / בריתה


פונפונית הפעלות לילדים

פונפונית המקסימה! תודה שהפכת את הילדה שלי למאושרת עד השמיים ביום הולדתה, עשית לכל הילדים שמח,ריתקת את כולם היה תענוג גדול להכיר אותך ,את מקסימה!! מתוקה ורק מלדבר איתך בטלפון מילאת אותי באושר

בטי בטי בם

בטי בטי בם הכי בעולם משמחת את כולם כבר בשיחת טלפון הבנתי שמצאתי את המפעילה עם הכי הרבה אנרגיות שמחה ואהבה ..ולשמחתי צדקתי אין עלייך בטי ליאור ואבישי ( בני 5) נהנו בטירוף הילדים השתתפו ונהנו

קופיקו יוצא מהבמות ומהטלוויזיה

תודה רבה על יום הולדת מדהים!!! הילדים היו בעננים וקיבלנו הרבה פידבקים שהיה מצחיק, מושקע וכיף! הדס מעולה, מזכירה מאוד בקול ובאנרגיה את קופיקו שאני זוכר בתור ילד. טיטו המוכשר היה מצחיק מאו

יניב המלהיב

יניב יניב המלהיב! תודה רבה רבה לך על הפעלה מטורפת! מדהימה! וסוחפת! נהננו מהגדולים לקטנים כאחד!!!!! הינך אדם מוכשר במיוחד! תמשיך לשמח את ילדינו!!!! תודה רבה רבה!

עמודים:  [ 1 ] 
בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר
בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר
בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר
בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר
בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר
עמודים:  [ 1 ] תוצאות [1-19] מתוך 19


הפעלות ואטרקציות למסיבת ברית/ה

ברית מילה

מסיבות ברית מילה / בריתה הן אחד המאורעות המשמחים ביותר. בעוד אירוע ברית מילה חייב להיערך 8 ימים מיום לידת הילד, לאירועי בריתה אין כל חוקיות והם יכולים להיערך בכל יום בשבועות הראשונים לאחר לידת התינוקת.

לאחר לידת התינוק / התינוקת, בעוד האם מחלימה במיטתה, מתרוצץ האב באולמות על מנת לארגן את חגיגת ברית המילה. באירועי בריתה לרוב יחכו עד שהאם תרגיש טוב יותר.

אירועי ברית מילה או בריתה הם אירועים קטנים יותר מחתונה או בר מצווה למשל. אלו אירועים שמוזמנים אליהם בעיקר המשפחה הקרובה וחברים מאוד קרובים.

התקציב שמושקע באירועים אלו הוא קטן יותר ולרוב הם נערכים בשעות צהריים.

לאחר שסגרתם את מקום ושעת האירוע ואת המוזמנים זה הזמן לתכנן ולהזמין הפעלות לברית מילה / הפעלות לבריתה. חשוב לזכור שמדובר באירוע שלא אמור להימשך זמן רב ויש לבחור הפעלה שתתן מענה לקהל רבגוני שכולל גם ילדים קטנים שבאים עם המשפחות.

הפעלות מומלצות לברית מילה / בריתה

הפעלות נהדרות עבור בריתה או ברית מילה הן הפעלות לילדים. בזמן שההורים יושבים ואוכלים ארוחת צהריים קלילה , מומלץ לשעשע את הילדים עם מתקני ג'ימבורי או להזמין הפעלה של של ליצנים / קוסמים שישעשעו את הילדים.

ניתן לשלב 2 הפעלות במקביל – הפעלה עבור הקהל הצעיר ועוד הפעלה עבור הקהל הבוגר יותר. מנחה אטרקטיבי יוכל לתת מענה הולם לשני הקהלים.

מלבד הפעלות אלו אל תשכחו הזמנה של DJ עם מוזיקה לאירוע בליווי של ציוד הגברה ותאורה בסיסי. כמו כן, רצוי להזמין צלם וידאו וסטילס לאירוע.

בכל הקשור למפעילים, שריינו אותם מראש והקפידו לא לשלם להם את כל הסכום מראש. וודאו שיש גיבוי במידה שהמפעיל לא יוכל להגיע בסופו של דבר ביום האירוע.


בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

ברית מילה | מסיבת בריתה