יום הולדת לילדים גדולים - גילאים 7+

יום הולדת לילדים גדולים (7+)


יום הולדת
יום הולדת לילדים גדולים - גיל 7+

כאן באתר בא לי מסיבה תמצאו מבחר מפעילים שיתנו הפעלה מדהימה לילדים בוגרים יותר בגילאים 7 עד גיל 15. בגילאים אלו אופי המשחקים וההפעלות משתנה, הבנים מגלים את הבנות ולהפך ולכן גם אופי המסיבה משתנה.


פינצ'י ליצנים

רובי היקר.פינצ'י ליצנים האלופים !!! תודה על יום הולדת מושקעת מהממת שלא חלמנו עליה,ליאל היה בעננים וגם אנחנו,המחמאות לא מפסיקות להגיע,הפעלה מושקעת,הילדים היו מהופנטים,הפעלת פיראטים שיש בה הכ

איפור אומנותי

תודה על איפור ביום הולדת 7 של נסיכת העל שלי.. טלי תודה על ההשקעה ועל כך שכל הילדים התרגשו מהאיפור המקצועי והיחס החם וכמובן על חיוך של ליהי מהאיפור ..

אוטו ספיד - יום הולדת

ביום שבת 25.2.17 חגגנו יום הולדת לאיתי(9). את ההפעלה העביר גל באופן מקצועי הראוי לשבח. הפעילות הייתה מוצלחת הילדים היו קשובים והמחמאות לא הפסיקו לזרום. ברצוננו להוקיר תודה לגל האלוף על הכל!

לראשונה בארץ סטנד-אפ לילדים

שולח ההמלצה אריאל ואפי - אילן רציתי להודות לך בשמי ובשם יהלי על יומולדת מדהים בזכותך. היית פשוט מעולה וגם התגובות של הילדים היום בכיתה היו נלהבות!!! אתה מוכשר לאללה. תודה ושבת שלום גם מאריאל

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2017 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-25 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת לילדים גדולים - גילאים 7+