יום הולדת שנה | יום הולדת שנתיים

יום הולדת לפעוטות (גיל 1-2)

יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת לפעוטות

מבחר טיפים והמלצות לאטרקציות עבור יום הולדת לפעוטות


בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר
בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר
בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר
בא לי מסיבה
לפרסום באתר צור קשר


טיפים לארגון יום הולדת לפעוטות

יום הולדת לפעוטות

ילדים זה שמחה, ילדים מציפים את החיים באושר צרוף. מרגע שהם מתחילים לנבוט בבטן, ההתרגשות, האמוציות והתכנונים רק הולכים וגוברים. חיים חדשים וטהורים צומחים אט אט עד לנקודה בה הם בשלים דיו, התינוק מגיח לאוויר העולם והשמחה מרובה. בתחילה התינוק רק אוכל בוכה וישן, אך כהרף עין הוא הופך להיות איש קטן, ער יותר שעות, פחות בוכה והכי חשוב גורם אושר לכל הסובבים אותו. מבלי ששמים לב פתאום מגיע יום הולדת שנה ואז שנתיים, הזמן טס בין האצבעות וכאילו רק אתמול נולד.

השאלה הגדולה היא כיצד ניתן לחגוג יום הולדת לתינוק או לתינוקת. יש אנשים הסוברים כי בכל מקרה הילד לא יזכור כלום כשיהיה יותר גדול, אז בשביל מה להתאמץ ולצאת מגדריכם? ישנם הסבורים שזהו תיק לא פשוט לארגן יום הולדת לפעוטות, איך ניתן להעסיק ילדים כל כך קטנים לאורך זמן? כיצד לגרום להם ליהנות מבלי לבכות? זה הזמן להתעלם מכל המחשבות האלה ופשוט ליהנות.

ראשית יום הולדת לפעוטות היא גם שמחה עבור ההורים בפרט בשנה הראשונה, אז מדוע לא לציין זאת במסיבה נחמדה, שמחה וגם אם התינוק או התינוקת לא יזכרו זאת לאחר כמה שנים, לפחות הם יחוו כיף והנאה רגעית שתהפוך אותם למאושרים. לא צריך לשבור את הראש, להילחץ או לצאת מהכלים פשוט צריך להצטייד במספר טיפים לארגון יום הולדת לפעוטות ואז החיים הופכים להיות קלים הרבה יותר.

טיפ ראשון- לבחור את מיקום המסיבה, היות ומדובר בתינוקות בני שנה או שנתיים יש להתאים את סביבת המסיבה לכך, אם מדובר במזג אויר נוח, נעים ולא קר ניתן לערוך את יום ההולדת לתינוק או תינוקת בפארק, על חוף הים, בגינה גדולה אם יש, גן שעשועים,על שמיכות צבעוניות, מחצלות וכו'.

באם מזג האוויר אינו מאפשר זאת ניתן לערוך את המסיבה במרפסת, בסלון גדול או בחדר משחקים אם יש כזה. בנוסף, אם מעדיפים לעשות חיים קלים יותר ניתן את כל האירוע לערוך במשחקייה, במקום המיועד רק לתינוקות והם כבר דואגים להכול, החל מתפאורה, כיבוד לתינוקות ולהוריהם, מוזיקה והפתעות. זו הפעלה מושלמת- לא צריך לשבור את הראש כלל.

טיפ שני- צבעוניות ושמחה, חשוב ליצור את האווירה הנכונה, תינוקות מאוד אוהבים צבעים, יש לקשט את המקום המיוחל בבלונים צבעוניים, סרטים, בלוני הליום בצורות שונות. מוזיקה חשובה לא פחות שירי ילדים מוכרים ואהובים, ניתן לבקש מההורים היודעים לנגן על כלי כזה או אחר להביא עימם וליצור מוזיקה חיה ומקפיצה, גיטרה, חליל, דרבוקה ותוף מרים רק ירוממו את האווירה ויגרמו לתינוקות להנאה מרובה יותר, צלילים תמיד מושכים את תשומת לב התינוקות.

טיפ שלישי- אחרי שהמיקום נבחר ויש מוזיקה שמחה ברקע, והמקום לבש חג צבעוני, הגיע הזמן להתקדם. יש להכין כיבוד להורים, וכאן התפריט הוא גמיש מאוד, אפשר שתייה קלה, קפה או יין ועוד ואפשר גם בצקים למינם, ירקות וכדומה. לתינוקות מה שבדרך כלל נותנים פירות מרוסקים, חטיפים רכים, עוגת שוקולד רכה ושתייה מתוקה. מומלץ שהכול יהיה מוגש בצלחות צבעוניות מוחתמות עם ציורים משעשעים.

טיפ רביעי- משחקים, אם מדובר במקום פתוח אפשר לתחום מקום כמו מעין בריכת כדורים, ולשחק בה. משחקים עם אביזרים, תיאטרון בובות או של שחקן חיצוני או ההורים בשיתוף עם הילדים שישחקו את הבובות בעצמם. שעת סיפור היא אפשרות אולטימטיבית, שחקן חיצוני שיספר סיפור עם המחזה, ליצן משעשע, קוסם שיעשה קסמים קלים ויפריח יונים, מנפח בלונים, הולך קביים שיצחיק עד דמעות. כל שנותר הוא רק לבחור, והכי חשוב לזכור זו תהיה חוויה בלתי נשכחת, קלה לארגון ומה שבטוח שגם ההורים וגם התינוקות עוד ידברו עליה לאורך זמן רב.


בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת שנה | יום הולדת שנתיים