אופיר יצחקי

קוסמים ליום הולדת לילדים

יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
אופיר יצחקי
אופיר יצחקי - מומלץ ומוסמך פורטל בא לי מסיבה - שייך לאגודת הקוסמים

אופיר יצחקי
הקוסם לילדים


אזורי פעילות: כל הארץ


שתף:
שיתוף אופיר יצחקי בפייסבוק
שלח לחבר
הדפסת אופיר יצחקי
אופיר   טל': 050-2108044

לקבלת הצעה:שלח פנייה

אופיר יצחקי, חבר באגודת הקוסמים הבין לאומית FISM ובאגודת הקוסמים הישראלית גאה להציג:


הקסם של אופיר – יום הולדת בנושא הילד שלך


אופיר מגיע למקום כשלושת רבעי שעה לפני תחילת האירוע עם העוזר שלו. הם מרכיבים את מערכת ההגברה (הרי שמוזיקת רקע זה חובה בכל מסיבה טובה), פותחים את התפאורה, מכוונים את התאורה הצבעונית, מארגנים את כל הקסמים – ואופיר מכין את הדבר הכי חשוב: הקשר שלו עם ילד יום ההולדת. אופיר לומד להכיר את בעל השמחה, ומתאים לאופיו את כל האירוע.

יום ההולדת מתחיל במופע קסמים, אליו יכנס בכניסה חגיגית ומיוחדת ילד יום ההולדת, ומיד יוכתר לקוסם: הוא מקבל מקל קסמים, נשבע את שבועת הקוסמים ומוענקת לו ערכת קסמים משלו. בתור הקוסם החדש, הוא מזמין את הילדים לבמה, אומר את מילות הקסמים, מנופף את תנועות הקסמים ומקבל את כל מחיאות הכפיים!

המופע הינו מופע מקורי ביותר אשר חובר במיוחד כדי להפוך את כל מה שהילדים ציפו לו, ומעניק להם חוויה חדשנית ומיוחדת: קסמי אש, מים, מטפחות, יונים, העלמויות, קסם שלג מרגש ואפילו – ריחוף ילד יום ההולדת באוויר!
המופע מלא בהומור ומשלב את כל הקסמים בתוך סיפורים שונים שמחברים ומעניינים את הילדים במיוחד, לצד שיתוף מלא של כל הילדים בקהל שלא משאיר אף אחד אדיש.

אחרי המופע נצא להפסקת אוכל לצלילי שירים ומוזיקה מקפיצה, ומיד אחריה נחזור לסדנאת קסמים, מופע בלונים, טקס יום הולדת, חלוקת בלונים (בה כל אחד יקבל בלון) ולסיום, אופיר ומלך ממלכת יום ההולדת יחלקו לכל הילדים שתי מתנות ואת הקסם שזה עתה למדו!

*ניתן להוסיף מתנפחים, דוכני מזון, קעקועי נצנצים, קישוט המקום בבלונים*

לפרטים נוספים ושאלות, אופיר ישמח לעמוד לרשותכם בטלפון 050-2108044

יום הולדת

יום הולדת

יום הולדתאופיר
יום הולדת050-2108044
יום הולדת03-6322122

יום הולדתתגובות / המלצות: 

(1)  אופיר המקסים!! אנחנו כל כך שמחים שהגעת. אתה באמת הקוסם הדגול, היית נפלא. אני רוצה להודות לך ולרפי שהגיע איתך, שניכם מדהימים. נתראה שנה הבאה, אתה תגיע!

צ. ש.

(2)   אופיר תודה שהגשמת לרועי שלנו יומולדת קסום במלוא מובן המילה. הצלחת בגישה הייחודית שלך לרתק 50 ילדים קטנים למשך שעתיים מהנות ( גם את ההורים שלהם...) לראות את בני מחבק אותך בסיום המסיבה ומודה לך כי ריגשת אותו ( ילד בן 5) מהווה מבחינתי הצלחה בבחירה בך. תודה!

ש.

(3)  (1) אופיר הקוסם, שני ילדנו נהנו מאוד מההופעה שלך ביום הולדתם. היית מוצלח מאוד ומקסים! ההפעלה שלך מדהימה! אתה מצחיק וכייפי עם הילדים. החברים של הילדים היו מרותקים. תודה רבה לך על אירוע מוצלח! בהחלט נמליץ עליך בחום. קרן מחולון.

יום הולדת

(4)  לאופיר הקוסם, עשית לנו את הילד מרוצה ושמח ביום החגיגי שלו, ולכן אנחנו SUPER מרוצים ומודים לך על כך. 40 ילדים בילו איתך במשך שעתיים עם עיניים פעורות ופרצופים מחייכים. אליפות!! תודה, סוזי וערן, ההורים של גיא

יום הולדת

(5)  לאופיר התותח! נהננו מאוד מההופעה שלך היום. היית אלוף ומקסים. תודה על זה שהגעת אלינו ועשית לנו את יום ההולדת, נהנינו מכל רגע! נקווה לראותך בעתיד, מאחלים לך בהצלחה בהמשך דרכך! ב- 3> משפחת דנילוב

לקריאת עוד המלצות על אופיר יצחקי לחצו כאן

  • קוסם לימי הולדת

  • יום הולדת

  • קוסם יום הולדת

  • קסמים ליום הולדת

  • קסם

  • קוסם

  • הפעלת יום הולדת

  • קוסמים

  • ימי הולדת

  • הפעלה ליום הולדת


בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

אופיר יצחקי