מפעילי יום הולדת

הפעלות לימי הולדת

יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת במאהל טלל

יום הולדת עם טל הפעלות
ימי הולדת מיוחדים !!!

אזורי פעילות: מרכז

שתף:
שיתוף יום הולדת עם טל הפעלות בפייסבוק
שלח לחבר
הדפסת יום הולדת עם טל הפעלות
טל   טל': 050-2517296
כניסה לאתר

לקבלת הצעה:שלח פנייה

בטל הפעלות מגוון רחב של הפעלות כגון:


אוהל הבדואי
יומולדת בסגנון בדואי עם מאהל בדואי שבו יהיו פעילויות מגניבות ואביזרים אותנטיים, מוזיקה מתאימה ואווירה כייפית. הילדים לומדים על מסורת הכנסת האורחים ומתכבדים בטכס תה בדואי עם צמחי מדבר.
לאחר מכן, הילדים נהנים ממעגל מתופפים בסיגנון מיומנה - ופעילו עם בע"ח מידבריים .
ההפעלה כוללת גם סדנת יצירה והכנת פיתות בטבון. ומשחקים נושאי פרסים וכמובן לא שכחנו את טקס יום ההולדת והעוגה.
אנו מביאים שתייה שוקולד הפתעות ופרסים כך שאתם צריכים להביא רק עוגה והמון מצב רוח.

הפעלת שטח משתנה ל מישחקית ענק

מישחקייה
מפזרים בשטח כ- 15 משחקים גדולים ומיתקנים המתאימים לגיל הילדים מגיל 3 ועד 12 שיכולים להעסיק 30/35 ילדים ויותר בעת אחת
הילדים מקבלים הסבר על המשחקים ומשחקים כשעה.
לאחר כשעה טקס יום הולדת ברכות של האורחים.
ומישחקי חברה
משך ההפעלה היא כשעה וחצי פעילות מהנה וכייפית
(ניתן להוסיף דוכני מזון )

טקסט ליום הולדת אינדיאני
הפעלת יום הולדת מיוחדת שבו מחנה אינדיאני ואוהל גדול ומפואר וברקע מוסיקה אותנטית
לאחר מכן טל הפעלות עושה סדנא טעימה שילדים מאוד מאוד אוהבים והיא סדנת שוקולד אינדיאני.
במהלכה יוצגו כלים אותנטים ויסופר על האינאנים
בנוסף הילדים נהנים במהלך ההפעלה מאיפור של אינדיאנים ולאחר שכל הילדים התאפרו הם ומקימים טקס הענקת שם אינדיאני לכל ילד ומרשמלו טבול בשוקולד
במהלך המסיבה הילדים יקבלו פרסים ויחולקו ל- 2 קבוצות לעשות סדנאות וטורטיות בטבון וכמובן טקס ברכות טכס יומולדת ומישחקי חברה אנו מביאים שתייה שוקולד הפתעות ופרסים כך שאתם צריכים להביא רק עוגה והמון מצב רוח.
(לקבלת פרטים נוספים תתקשרו לטל)

יום הולדת לונה פארק
יום הולדת בסגנון בילוי בלונה-פארק - בהפעלה כ 12 ביתנים/תחנות של פעילויות ומשחקים כייפיים לילדים. הילדים מקבלים שטרות כסף עם תמונת ילד/ת יום ההולדת ועם שטרות אלו הם יכולים "לשלם" בדוכנים ולזכות בפרסים. (בכל דוכן פרס ) בנוסף, ישנם משחקי חברה נושאי פרסים, טקס יום ההולדת וברכות.
אנו מביאים שתייה פופ קורן צמר גפן מתוק ופרסים כך שאתם צריכים להביא רק עוגה והמון מצב רוח
ניתן להוסיף נקניקיות בלחמניה.

יום הולדת

יום הולדתטל
יום הולדת050-2517296

יום הולדתתגובות / המלצות: 

(1)  הפעלה לקייטנהיעל טין, 13/07/2015טל, אתה מקסים! לפני מספר ימים עשיתי לנו אוהל בדואי שהיה נהדר והיום עשית לנו הפעלה אינדיאנית והיה פשוט מעולה. רואים שאתה מפעיל מכל הלב, מביא המון ציוד ומתאמץ מבלי להתעייף. הילדים היו מהופנטים וההורים לא פחות. האוהל האינדיאני היה מרשים ומפתיע. וההפעלה מלאה בכל טוב! בטוח עוד ניפגש - עלה והצלח!

י. ט.

(2)  טל, אתה מקסים! לפני מספר ימים עשיתי לנו אוהל בדואי שהיה נהדר והיום עשית לנו הפעלה אינדיאנית והיה פשוט מעולה. רואים שאתה מפעיל מכל הלב, מביא המון ציוד ומתאמץ מבלי להתעייף. הילדים היו מהופנטים וההורים לא פחות. האוהל האינדיאני היה מרשים ומפתיע. וההפעלה מלאה בכל טוב! בטוח עוד ניפגש - עלה והצלח!

י.

(3)  חגיגת יום הולדת 7 בסגנון לונה פארק באשדוד לטל היקר שלום רב, ברצונינו להודות לך על יום הולדת 7 נפלא שחגגנו אתמול לבן שלנו טומי. כמות המוזמנים היתה גדולה, אך הגעת רוב המוזמנים לא היתה צפויה. דבר זה דרש התארגנות רבה מראש וזה אכן ניכר כבר בהתחלה. בכך שהגעתך למקום היתה כשעה וחצי לפני תחילת האירוע ובטרם הגעתינו. בחרנו ביום הולדת בסגנון לונה פארק, שלא היה מוכר לנו מקודם ואפשר להגיד שזה היה סוג של הימור, הזמנת אדם לא מוכר דרך האינטרנט, לפעילות לא שגרתית, אך הכל התברר כהצלחה גדולה. הילדים קיבלו שטרות של דולרים עם תמונה של בעל השמחה ושלמו עבור כל השתתפות במשחק במתקן באמצעות השטרות, כך שזה אכן הורגש כלונה פארק אמיתי. הילדים עד כדי כך נכנסו למשחק, שחשבו שגם עבור האוכל ושתיה צריך לשלם בשטרות, מה שאפילו הוסיף לאוירה. בהמשך התנהלו תחרויות שונות וכולם קיבלו פרסים רבים. גם הנקניקיות, פופקורן ושערות סבתא מאוד עזרו לנו, כך שבעצם הרגשנו והשתדלנו לתפקד כאורחים באירוע של עצמינו עם מינימום השקעה. חשוב לציין שחלק מההורים שנשארו במהלך האירוע שיתפו פעולה ושחקו ביחד עם הילדים. ושוב תודה על האירגון, העזרה ועל הפירגונים שאנחנו ממשיכים לקבל מכל ההורים עד עכשיו, שלא מבינים מאיפה באים הרעיונות המקוריים שכאלה. בברכה, לויטין מרינה

(4)  שם מלא אילנית ארגמן תוכן ההודעה לטל, רצינו להודות לך על יום הולדת מקסים שארגנת והפעלת אתמול לאלון(9). יום הולדת בסגנון בדואי, יחודי ומוצלח. התפאורה של האוהל היתה רקע אוטנתי להפעלה ייחודית בה ספרת לילדים על החיים של הבדואים במדבר, שאלת שאלות והם שמחו לענות או לגלות שישנם דברים שאינם יודעים..הילדים לבשו תלבושות אותנטיות וזה כמובן הוסיף לאוירה כמו גם המוסיקה המדברית בהתחלת המסיבה. הכנת להם תה מתוק וטעים שחולק ע"י אלון במגש "קסם" שריתק את כולם והסברת על צנטריפוגה.דברת איתם על הכנסת אורחים והמקצבים של העלי במכתש, עברת ל"סדנת תיפוף" מדליקה שהלהיבה את כולם, חות מידבריות והסברים עליהם, אפיתם פיתות בטאבון ומליאתם בקבוקים בחול צבעוני, חלקת פרסים וכו' בקיצור היתה מסיבה נהדרת, מעניינת ומלמדת. כולם היו מרוצים כולל אלון שחשש מתגובת הילדים ליום ההולדת השונה.. תודה תודה מכל הלב) אילנית

(5)  שם מלא אילנית ארגמן תוכן ההודעה לטל, רצינו להודות לך על יום הולדת מקסים שארגנת והפעלת אתמול לאלון(9). יום הולדת בסגנון בדואי, יחודי ומוצלח. התפאורה של האוהל היתה רקע אוטנתי להפעלה ייחודית בה ספרת לילדים על החיים של הבדואים במדבר, שאלת שאלות והם שמחו לענות או לגלות שישנם דברים שאינם יודעים..הילדים לבשו תלבושות אותנטיות וזה כמובן הוסיף לאוירה כמו גם המוסיקה המדברית בהתחלת המסיבה. הכנת להם תה מתוק וטעים שחולק ע"י אלון במגש "קסם" שריתק את כולם והסברת על צנטריפוגה.דברת איתם על הכנסת אורחים והמקצבים של העלי במכתש, עברת ל"סדנת תיפוף" מדליקה שהלהיבה את כולם, חות מידבריות והסברים עליהם, אפיתם פיתות בטאבון ומליאתם בקבוקים בחול צבעוני, חלקת פרסים וכו' בקיצור היתה מסיבה נהדרת, מעניינת ומלמדת. כולם היו מרוצים כולל אלון שחשש מתגובת הילדים ליום ההולדת השונה.. תודה תודה מכל הלב) אילנית

לקריאת עוד המלצות על יום הולדת עם טל הפעלות לחצו כאן

  • מאהל לימי הולדת

  • הפעלה מקורית

  • הפעלת יומולדת

  • יום הולדת עם אפייה בטאבון

  • יום הולדת באוהל


בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

מפעילי יום הולדת