יום הולדת עם שחר הקוסם

קוסמים ליום הולדת לילדים

יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת עם שחר הקוסם
יום הולדת עם שחר הקוסם - מומלץ ומוסמך פורטל בא לי מסיבה - שייך לאגודת הקוסמים

יום הולדת עם שחר הקוסם - מופע קסמים של פעם בחיים

אזורי פעילות: מרכז    טל': 052-3506006, 03-5352983

לקבלת הצעה:

שלח פנייה
לפרטים ומבצעים נוספים של
יום הולדת עם שחר הקוסם:
תמונות
לוגו
יום הולדת
להמלצות על יום הולדת עם שחר הקוסם לחצו כאן
טל': 052-3506006, 03-5352983
קוסמים - יום הולדת עם שחר הקוסם

יום הולדת עם שחר הקוסם


שחר הקוסם- למופע קסמים של פעם בחיים

שחר הקוסם יערוך לכם מסיבה קסומה ומרהיבה אותה אף אחד לא ישכח!

כל אירוע של שחר הקוסם כולל תפאורה ותלבושות צבעוניות ומותאמות לחגיגה וכמובן מערכת הגברה מקצועית ואיש סאונד.

יום ההולדת כולה הינה שעתים וכוללת בתוכה 2 חלקים:


בחלק הראשון שחר יערוך מופע קסמים- מופע הקסמים כולל קסמי אש, מים, סכינים, חרבות, מטפחות, פרחים, נוצות, שליפת מטריות, שולחן המרחף מעל פני הילדים, תעלולי טלפתיה קסומים וכמובן המון המון קסמים קומיים בשילוב הילדים והאורחים האחרים. המופע של שחר מצחיק, משעשע, צבעוני ובראש צעיר.

גולת הכותרת של המופע היא הפיכת ילד יום ההולדת לכוכב האירוע. ילד יום ההולדת יהפוך לקוסם ליום אחד! הוא יקבל כובע, מקל וגלימה קסומה ויחד הוא ושחר יבצעו קסמים לכל הילדים. ילד יום ההולדת יבחר את חבריו ואף יחלק לכולם פרסים. בסוף המופע ילד יום ההולדת, יבחר באחד המבוגרים מהקהל, לו, הוא ושחר יחתכו את הראש בתוך קופסא אטומה עם 17 חרבות.. לאחר מכן שחר הקוסם יגרום לילד יום ההולדת לרחף באוויר למול כל חבריו.

לאחר המופע תערך הפסקה קצרה לכיבוד ואוכל ולאחריה,

הפעלה מוזיקלית (משתנה בהתאמה לבעל השמחה ורצונותיו):
בתחילת ההפעלה נערוך את טקס העוגה והרמת הילד על הכסא כולל כיבוי הנרות והברכות, לאחר מכן יפעיל, יצחיק, ירקיד וישחק עם כל הילדים בהפעלה מוזיקלית עם מוזיקה שכל הילדים אוהבים במהלכה יחלקו שחר וילד יום ההולדת לכל הילדים המון המון פרסים וכמובן קסם במתנה אותו ילמדו כל הילדים לבצע.

ניתן להוסיף חלוקה של בלוני צורות בסוף ההפעלה בצורות ובצבעים אותם הילדים יבחרו.

המופע מוגש לכל גיל רצוי ומשתנה בהתאם.

ניתן להזמין מופעי קסמים לכל סוג אירוע כגון: בריתות, בר מצווה \ בת מצווה, מופעי במה ופארקים וכמובן הפעלות ומופעים לקייטנות וסדנאות קסמים.


התקשרו עכשיו
טל': 052-3506006, 03-5352983

פה זה המקום לפרגן, להמליץ ולהגיב על יום הולדת עם שחר הקוסם:

שתפו המלצתכם על
יום הולדת עם שחר הקוסם

המלצות אחרונות על יום הולדת עם שחר הקוסם

(1)  שחר המדהים! היית מהמם, ממש מושלם! הילדים וגם הגדולים ממש נהנו והכי חשוב שאיתי היה בעננים. אתה באמת מקסים וקוסם אמיתי ומרשים. תודה רבה על הכל, ובעיקר על שאתה פשוט אתה, חם, פשוט, טבעי, ועם גישה מדהימה לילדים. לא מפסיק לפזר חיוכים, צחוקים, וסבלנות אין קץ. תודה רבה!!! נמשיך להמליץ לכל מי שיחפש.

מ.

(2)  שחר המתוק, היית מהמם, היית מושלם. הילדים וגם הגדולים ממש נהנו והכי חשוב עידו היה בעננים. אתה באמת מקסים, וקוסם אמיתי ומרשים!

נ.

(3)  היי שחר רציתי להודות לך על היום הולדת המקסים שהפעלת לבני בן ה 5 היה מדהים ומהמם .ריתקת את הילדים במשך כל היום הולדת היה פשוט עשר שוב תודה רבה ב.ק. מרמת גן

(4)   שחר היקר, אני כ"כ שמחה שהזמנתי אותך ליום ההולדת של אגם. אני לא מפסיקה לקבל טלפונים ומחמאות על היומהולדת המדהימה . הילדים הבוקר לא הפסיקו לקפוץ עלי ועל אגם ולומר כמה נהנו והיה להם כייף. לא פגשתי הרבה מפעילים עם גישה כה מדהימה לילדים. הדרך שלך לדבר עם ילד יומהולדת ביישן ביותר ולגרום לו להפתח ולהשתתף פשוט כל הכבוד! המשך בעשייה המדהימה שלך . אני ממליצה בחום על פעילותיך ומה שבטוח שההורים יכולים להיות רגועים ולנוח בזמן ההפעלה כי הילדים מרותקים לשחר!

ר. ס.

(5)  שחר מדהים ריתק את הילדים (וההורים)!!!

ר.

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת עם שחר הקוסם