יום הולדת | קרקס

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת קרקס

נושאים למסיבת יום הולדת > קרקסיום הולדת קרקס
מסיבת יום הולדתקרקס הוא אחת החוויות המרהיבות והמרתקות ביותר שיש, האוהל הגדול והחשוך שלא ניתן לדעת מה יש בתוכו עד שלא נכנסים, החיות המרהיבות שמבצעות כול מה שמורים להן, אפילו לשיר, הליצנים, האקשן, הלהטוטנים. בקיצור, חוויה שכזו היא חובה לכול אחד בכלל ולילדים בפרט.

כמובן שלא כול הקרקסים דומים. יש כאלה שבהם יש רק ליצנים ומעט חיות קטנות, יש כאלה בהם יש חיות מסוכנות וגדולות, אבל מה שבטוח, שזה תמיד מרתק. כאשר נגמר הקרקס, בדרך כלל יש הפנינג מחוץ לאוהל עם כול המאכלים שילדים הכי אוהבים בעולם, זהו ממש גן עדן עבורם - נקניקיות, צ'יפס ולצידו המבורגר, גלידות , ועוד ועוד. הבעיה היא, שאין הורה שאוהב שהילד שלו אוכל יותר מדי דברים שמנוניים ואוכל מהיר, וגם אין טעם להסביר לילד כי התשובה תמיד תהיה "אתה אף פעם לא מרשה לי, זה לא כיף איתך". לכול דבר יש פתרון והוא כמובן מסיבת יום ההולדת שם הכול אפשרי ואם ניתן לשלב הכול ביחד, מה טוב. היות וילדים כל כך אוהבים ללכת לקרקס וממשיכים לדבר על כך חודשים רבים אחרי כן, למה לא לערוך ליום ההולדת קרקס עם אוהל והפנינג של האוכל? מה שבטוח שחגיגה שכזאת הילדים לא ישכחו אף פעם, לא עוד מסיבת יום הולדת קונבנציונאלית כי אם קרקס מעולם אחר,אז קדימה לאוהל ולחגיגה.

עיצוב המקום: כאשר מדובר בקרקס לא ניתן לערוך אותו בבית אלא בחצר. בכניסה לבית, יש לתלות בד בצבעי אדום לבן, שדרכו ייכנסו כול הילדים. בחצר, אם יש פרגולה, החיים הופכים למעט יותר קלים.

יש להקים מעין אוהל קרקס גדול וזאת על ידי בדים בצבעי לבן ואדום, אותם ניתן לקשור לגדרות, ובעזרת יתדות להפוך את החצר לאוהל אחד גדול. אם לא ניתן, אז לפחות לבנות אוהל גם אם הוא יותר קטן. הצבעים השליטים במסיבה זו הינם צהוב, אדום וכחול. יש לתלות בלונים רבים באותם הצבעים בחצר כולה, וכמובן מספר דגלים של קרקס וסרטים בצבעים אלו גם כן. על הגדר יישבו בובות בצורת קופים, ליצנים וחיות שונות וכן פוסטרים גדולים של קרקס, מה שרק תורם לאווירה . בכול המתחם יהיו פזורים שלטים מכוונים ועל כול אחד מהם יהיה רשום את התחנה אותה הוא מייצג וכן ציור. כך שבעצם הילדים יעברו במהלך המסיבה מתחנה לתחנה - באחת פופקורן, בה ימתין מיכל גדול של פופקורן וקרטונים קטנים ליד, כך שכול ילד יכול לשים לעצמו כאוות נפשו. בשנייה מתקן לצמר גפן מסוכר.

בשלישית מתקן נקניקיות עם תוספות ורטבים. ברביעית מיני גלידות שונות עם כול התוספות שאי פעם הומצאו. באזור אחר של החצר יתנוסס שלט "אזור המשחקים" ושלטים קטנים שעליהם כתובים שמות המשחקים. בנוסף כמובן, שולחנות קטנים מסביב, כך שהילדים העוצרים בתחנות השונות יוכלו לשבת ולאכול. כמובן שהשולחנות יהיו מקושטים באותם הצבעים השליטים כך גם הבדים שיקשטו את הכיסאות והבלונים שיהיו דבוקים לגב כול כיסא. בנוסף ימוקם שק מתנות שיונח בפינת החצר לצד שני כסאות מקושטים - האחד עבור חוגג יום ההולדת והשני עבור מעניק המתנה שלקראת סוף המסיבה כול הילדים יתכנסו שם.

לבוש המשתתפים: בהזמנות למסיבה ייכתב כי הלבוש המתבקש הוא בצבעי צהוב, אדום וכחול(צבעי החגיגה השליטים) אסור שהלבוש יהיה מסורבל או לא נוח, זה עלול להקשות על הילדים, פרט לכך לא היה איזשהו לבוש מתבקש.

יומולודת

יום הולדת קרקס - הזמנות יום הולדת

ניתן לעצב במחשב תמונות של קרקס ולהדפיסן כך שבצידו האחד של הדף תהיה תמונה או ציור של קרקס ובצד השני פרטי החגיגה, המיקום, היום והשעה. אפשרות נוספת היא בעזרת קרטון או בריסטול ליצור אוהל קרקס, ליצן או מעין דגל ועליהם יהיו פרטי החגיגה.

יומולודת

יום הולדת קרקס - פעילויות אפשריות למסיבה

כאשר הילדים יגיעו למסיבה, יעברו דרך הבדים בכניסה ויתכנסו בחצר הקרקס, כול ילד יקבל כובע ועליו הדפס של בלונים בצבעים צהוב, אדום וכחול. לפניהם יפרסו כול התחנות השונות ואז הם יתחילו לעבור מתחנה לתחנה וייהנו מאוכל טעים. כמובן שלא את כול התחנות בבת אחת, יש להשאיר מקום בבטן וליהנות מהחגיגה כולה. לצד תחנות האוכל תהיינה תחנות של פעילויות: באחת טרמפולינה פתוחה, בשנייה סדנת בלונים בה ילמדו הילדים כיצד להפוך בלון אחד רגיל לחיה, ליצן או כול דמות אחרת. בשלישית איפור פנים, בה כול ילד יהפוך עצמו בעזרת צבעי האיפור לליצן, חיה או דמות מצחיקה אחרת. ברביעית שולחן ועליו תוספות שונות וצבעוניות לגלידות, סירופים למיניהם ובתוך כוסות פלאסטיק צבעוניות, כול ילד ייצור לעצמו את גלידת חלומותיו מתוך מגוון טעמים עצום. בחמישית תחנת משחקים כאלה ואחרים. לאחר כול זה הילדים יעברו לשולחן עוגת יום ההולדת ולקראת סיום, לעבר פינת המתנות לטקס המתנות המסורתי בו כול ילד יעניק את מתנתו לבעל השמחה תוך שהם יושבים על כסאות מלך מקושטים. לאורך כול החגיגה, האם תעבור עם מצלמתה ותנציח את הילדים בתחנות השונות, כך תישאר מזכרת מהחגיגה לכול אחד מהילדים.

יומולודת

יום הולדת קרקס - אוכל

בשונה ממסיבות ימי הולדת, בהן יש שולחן אוכל מרכזי סביבו יושבים כול הילדים ואוכלים, כאן הדברים נראים מעט אחרת והאוכל מגוון הרבה יותר ומוגש בצורה מקורית ומעניינת אף יותר. בכול תחנה במסיבה, מוגש אוכל שונה החל מפופקורן טעים, נקניקיות המוגשות בכלי פלאסטיק בצבעי לבן ואדום לצד צ'יפס ורטבים שונים כדוגמת מיונז, קטשופ וברביקיו. צמר גפן ורוד העשוי סוכר, גלידות בטעמים שונים המכוסות בתוספות וסירופים מתוקים וטעימים כדוגמת סירופ שוקולד ומייפל, אגוזים, סוכריות שוקולד וסוכריות קופצות ודובדבנים. הגלידות מוגשות בכלי פלאסטיק, אותם ייקחו הילדים עמם לביתם לאחר המסיבה. וכמובן עוגת יום ההולדת המדוברת.

יומולודת

יום הולדת קרקס - עוגת יום הולדת

אחרי כול שפע האוכל המגוון והמתוקים למיניהם, מומלץ שעוגת יום ההולדת תהיה עוגה קלילה ולא מתוקה וכבדה מדי. ניתן שהעוגה תהיה גבינה ותותים בצורת אוהל של קרקס, הצבעים בטוח ישתלבו נהדר או עוגת שוקולד קלילה ועליה ליצנים וקרוסלה העשויים בצק סוכר, ניתן כמובן להוסיף דמויות נוספות על העוגה או לעצבה בצורות שונות כדוגמת ליצן, קוף, פיל וכדומה.

יומולודת

יום הולדת קרקס - פרסים ליום הולדת

חבילות קטנות של בלונים בצבעים וצורות שונות, סירות עשויות פלאסטיק, רובי מים, פחיות ובתוכם משחקים שונים, קובייה הונגרית, ערכת איפור לפורים- איפור ליצנות, שקיות קטנות עם מחקים של חיות שונות, מחזיקי מפתחות עם חיות.

יומולודת

יום הולדת קרקס - מתנות יום הולדת

כאשר מדובר בחגיגה שכזו, האפשרויות הן או מתנה הקשורה לנושא המסיבה או שלא. מתנות הקשורות לנושא הינן דובי בצורת ליצן או חיה, ערכת איפור, פיג'מה עם ציורי חיות עליה, קופה, קופסת אחסון דקורטיבית עם ציורי ליצנים עליה, מראה קטנה בצורת ליצן, תמונה או פוסטר של קרקס. מתנות נוספות שניתן הינן: כרית פרוונית ונחמדה, ערכת תכשיטים קטנה, משחקי יצירה או חרוזים, כוס מנגנת או חולצה עם הדפס.

יומולודת

משחקים:

רנית אלירז


בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | קרקס