יום הולדת | קרנבל תחפושות

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
מסיבת יום הולדת - תחפושות

נושאים למסיבת יומולדת - תחפושותמסיבת יום הולדת - תחפושות
מסיבת יום הולדתיש יום אחד בשנה בו ניתן להיראות איך שרוצים, להתאפר, לשים פאות, ללבוש בגדים מצחיקים, להידמות לכוכבים ולדמויות מסרטים מפורסמים. כמובן מדובר בפורים. חודשים לפני כבר מתחילים התכנונים למה כדאי להתחפש, מה הכי מקורי וימשוך תשומת לב, כמובן שהתחפושת צריכה להיות מושלמת עם כול האביזרים הדרושים, אחרי הכול זה קורה רק פעם אחת בשנה ואסור שמשהו יתקלקל בדרך.

ההורים מתחילים למרוט את השערות עוד הרבה קודם לכן, מצד אחד הם רוצים שילדם יהיה מרוצה ומאושר מהתחפושת שלו ומצד שני כבר אין להם כוח ללכת ולכתת רגליהם בחנויות השונות, כי הילד לא מוצא בדיוק את הגלימה בצבע ובאורך שהוא רוצה. אולם אין מה לומר, חג פורים והתחפושות הנלוות אליו, הן חוויה מהנה וכייפית עבור כולם, ההתרגשות סביב התחפושת, הגנים ובתי הספר הלובשים חג ומקיימים משחקים ותחרויות במשך כול היום, חבל שחוגגים את פורים רק פעם אחת בשנה.

יש סיטואציה נוספת אחת שבה ניתן לערוך שידור חוזר לתחפושות אותן לובשים בחג פורים ולהיכנס שוב ליום אחד לנעליים של דמות אחרת.

כמובן מדובר על יום ההולדת, מה יכול להיות יותר כיף מאשר לערוך קרנבל תחפושות לרגל יום ההולדת, זוהי חוויה בלתי נשכחת, מקורית ומהנה. מה שבטוח שלאף ילד לא יהיו תלונות.

יומולודת

מסיבת תחפושות - עיצוב המקום

כאשר מדובר בקרנבל תחפושות, המקום חייב להיראות בהתאם. על דלת הכניסה לבית יש לתלות מסיכה ענקית ומהפה שלה תצא בועה עליה יהיה כתוב "ברוכים הבאים לקרנבל התחפושות". את המסיבה כמובן מומלץ לערוך בחצר ולא בבית. יש לתלות בכניסה לחצר בדים אדומים ודרכם הילדים יכנסו, זה יוצר מעין מסתוריות למה יתגלה לנגד ענייהם. את החצר יש לקשט בבלונים בצבעים שונים, ועל הגדרות לתלות דמויות מקרטון של ליצנים, דמויות מסרטים מצוירים, מסכות וכדומה. על החצר להיות מחולקת ל-4 אזורים, כאשר בכול אזור יוצב שלט גדול הבנוי ממסכה ומקרטון ובפיה יהיה רשום מה מתרחש באזור. אזור אחד בו יהיה שולחן האוכל מקושט במפה, כוסות, וצלחות תואמות, כאשר עליהן מצוירות דמויות מחופשות. אזור שני יהיה אזור התחפושות ובו מספר ביתנים האחד לאיפור, השני לסידור שיער, השלישי להלבשה, הרביעי לתוספות כאלה ואחרות עבור התחפושות.

אזור שלישי בו תהיה פינת המשחקים והתחרויות. אזור רביעי בו תהיה מעין במת תיאטרון ווילונות המסתירים את שמתרחש מאחור. מומלץ שברקע טקס פתיחת המתנות תהיה מוזיקת ימי הולדת וכן ומוזיקה מסרטים מצוירים מקוריים, זה רק יוסיף לאווירה.

יומולודת

מסיבת תחפושות - לבוש המשתתפים

היות ומדובר בקרנבל תחפושות, מומלץ להגיע עם בגדים היכולים להתאים לתחפושת כזו או אחרת ואם ישנם גם אביזרים נלווים זה רק יכול לתרום, כדוגמת בגדים שחורים עבור מכשפה או שטן, שמלה פרחונית עבור נסיכה או פיה, בגדי חאקי עבור חייל, בגדי בוקרים עבור קאובוי וכדומה. למי שאין את כול זאת, עדיף להגיע עם בגד בצבע אחיד אם זה בנמצא. אל דאגה, במסיבה לא יישאר אף ילד ללא תחפושת.

יומולודת

מסיבת תחפושות - הזמנות יום הולדת

את ההזמנות מומלץ לעצב במחשב על נייר צבעוני ואיכותי. יש אינספור אפשרויות לצורת ההזמנות, הזמנה בצורת מסכה ומפיה יצאו כול פרטי החגיגה, המיקום, היום והשעה. הזמנות בצורות של דמויות נפתחות כדוגמת מכשפה, ליצן, פיה או נסיכה, קאובוי. אפשר גם שלא כול ההזמנות תהיינה זהות אלא מספר דמויות שונות. ניתן גם ליצור פאזל מדמות מצוירת אחת וכאשר הילדים יצליחו להשלים את כול החלקים, הם יידעו איזו דמות היא ואת פרטי המסיבה.

יומולודת

מסיבת תחפושות - פעילויות אפשריות למסיבה

לאחר התכנסות הילדים בחצר, כול ילד יקבל שק הפתעות שעד תום המסיבה הוא יהיה מלא וגדוש. ראשית, בכדי שכולם יהיו מחופשים בלי יוצא מן הכלל, במרכז החצר תעמוד קופסא ענקית ובה תחפושות ואביזרים שונים, כך שכול ילד שלא הייתה לו תחפושת, אביזרים או שבא לו להתחפש למשהו אחר, יוכל לבחור את שעולה על רוחו וללכת להתלבש. לאחר שכולם נכנסו לאווירת הקרנבל אפשר להתחיל בחגיגה, ראשית הם יפנו לאזור התחפושות וכול ילד, בתורות יקפוץ מביתן לביתן. בביתן האיפור יזכה כול ילד לקבל ערכת איפור אישית כמזכרת מהאירוע, בביתן ההלבשה יסדרו האם ועוד מספר הורים את תחפושות הילדים או שילבישו בתחפושת אחרת אם זה מתבקש.

בביתן הרביעי שזהו ביתן ההלבשה יאובזרו הילדים בכול שנדרש בכדי שהתחפושת תהיה מושלמת. כמובן שגם את האביזרים יקבל כול ילד כמזכרת בשק ההפתעות שלו. מה שבטוח שלאחר כול סבב הביתנים, אף ילד לא יצליח לזהות עצמו במראה. תוך כדי כך האם כמובן תצלם את הילדים, כך שלכול אחד תהיה מזכרת בתום המסיבה. לאחר שכולם התחפשו ונכנסו לרוח הקרנבל, הגיע הזמן למשחק או שניים בשביל הרוח הקרנבלית. אחרי משחקים ופעילויות תמיד נהיים רעבים ולכן יתיישבו כול הילדים באזור האוכל סביב השולחן כשליד כול צלחת יהיה רשום שם הילד, שגם אותה כמובן ייקחו הילדים כמזכרת בתום החגיגה. אחרי שהבטן סיימה לקרקר, אפשר לעבור לאזור במת התיאטרון, להצגה קצרה אותה הכינו ההורים ולמשימה משעשעת אותה יבצעו הילדים על הבמה, מעין הצגת תחפושות מאולתרת וכמובן לבסוף תחרות תחפושות. את הקרנבל מקנחים כמובן בעוגת יום ההולדת ומתוקים נוספים ובטקס חלוקת המתנות. רגע לפני שנפרדים ייקחו עמם הילדים את שק ההפתעות הגדוש באביזרי תחפושות, תמונות, פרסים, ערכת האיפור וצלחת האוכל.

יומולודת

מסיבת תחפושות - אוכל

במסיבה שכזו האוכל צריך להיות ברוח הקרנבל, המבורגר או נקניקיה בליווי צ'יפס או טבעות בצל וירקות חתוכים המעוצבים בצורות מצחיקות. קולה לשתייה היא הכרחית כמו גם מיצים טבעיים. קרקרים בצורות מצחיקות בליווי מטבלים שונים וטעימים. באגף המתוקים גלידה עם שלל תוספות ורטבים, כדורי שוקולד מצופים בקוקוס, סוכריות צבעוניות, מרציפנים בצורת דמויות שונות.

עוגת יום הולדת: עוגה לקרנבל תחפושות חייבת להיראות בהתאם, ניתן להכין עוגה בצורת מכשפה, ליצן, פיה, מסיכה או כול דמות מצוירת אחרת. ניתן גם להכין עוגה עגולה ואותה לקשט בדמויות מבצק סוכר.

ניתן גם להכין מספר עוגות קטנות יותר, שיחד ירכיבו דמות אחת שלמה.

יומולודת

מסיבת תחפושות - פרסים ליום הולדת

הפרסים המומלצים לקרנבל שכזה הינם ערכת איפור לליצנות, או לתחפושות, ערכת אביזרים לשיער, גלימה או כובע, כפפות דקורטיביות, אביזרים כאלה ואחרים הקשורים לתחפושות כדוגמת אף של ליצן, כנפיים של פיה, ספר של תחפושות, ספר אגדה, מחזיק מפתחות עם דמות כזו או אחרת, שקית מחקים של דמויות שונות.

יומולודת

מסיבת תחפושות - מתנות ליום הולדת

ניתן להביא מתנות הקשורות לקרנבל כדוגמת כובע מצחיק, חולצה עם הדפס, גלימה, ערכת איפור לליצנות, אביזרים לשיער, ערכת קישוטים המורכבת מנצנצים, קישוטים מפלאסטיק, ניירות צבעוניים. ניתן גם להביא מתנות שלאו דווקא קשורות לחגיגה כדוגמת תמונה או פוסטר, משחק יצירה, ערכת חרוזים ליצירת שרשרת וצמידים, בגד כלשהו, ספל מנגן, מראה נחמדה.

יומולודת

מסיבת תחפושות - משחקים:

רנית אלירז


בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | קרנבל תחפושות