יום הולדת | הישרדות

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
מסיבת יומולדת - הישרדות

נושאים ליום הולדת - הישרדותמסיבת יומולדת - הישרדות
מסיבת יום הולדתתמיד כאשר שומעים את המילה הישרדות, האסוציאציה הראשונה העוברת בראש היא מאמץ, הזעה, ממש מעיין קרב, תחרות, מסלול מכשולים ורק מי שמצליח לעבור את כול המשוכות ולהערים על כול הקשיים הוא בעצם אדם היכול לשרוד, פייטר רציני. נכון שמשחקי ומשימות הישרדות הם בדרך כלל מאתגרים, מאמצים ומרבית האנשים חושבים כי הם אף פעם לא היו עומדים במטלה כזו או אחרת.

אולם, צריך להסתכל על הישרדות וכול המשתמע מכך כמשהו מהנה עם הרבה מאוד כיף, משימות שלא כול יום נתקלים בהן וזה רק יכול להוסיף פלפל ועניין. גם כאשר המדובר הוא בילדים, הרי אין ילד שלא אוהב לשחק. לדוגמה, אם הוא נמצא בגן שעשועים הוא תמיד ינסה לטפס על המתקן הכי גבוה והכי מפחיד, כך גם בפארק מים למגלשה הכי גדולה ומאיימת יהיה את התור הארוך ביותר. מרבית הילדים ניחנו בתכונה שהם לא מפחדים כמעט מכלום ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר במסלול מכשולים, משחק משימות ותחרויות למיניהן. ומה יכול להיות יותר מהנה וכיף, אם פעם אחת בשנה הם יחוו מעין הישרדות אחת גדולה, והכוונה היא ליום ההולדת, במקום חגיגה קונבנציונאלית המלווה במשחקים שבדרך כלל נפוצים באירועים שכאלה. מדוע לא להפוך את הכול למעיין מסע הישרדות משעשע ומאתגר? נשמע מפחיד? ממש לא. להיפך, זו תהיה חוויה מקורית, שכול ילד יזכור לעוד שנים רבות.

יומולודת

עיצוב יומולדת הישרדות

המקום חייב להיראות בהתאם למסע הישרדות, אחרת החגיגה תאבד מהטעם שלה, ולכן בדלת הכניסה יש לתלות מעין רשת סבוכה שלאט לאט יצליחו הילדים לעבור דרכה. כאשר הם חוצים את החדר עד לחצר. יש להוריד מהתקרה בעזרת חוטים כול מיני חיות עשויות פלאסטיק כדוגמת עכבישים, ציפורים וכדומה. בחצר יש ליצור מעיין מסלולי מכשולים שבסוף כול אחד כזה תהיינה תחנה.

המסלולים יהיו מורכבים מצמיגים העומדים אחד ליד השני בטור, רשת סבוכה וכדורים גדולים מגומי . כול תחנה תסומן בעזרת שלט גדול ועליו יהיה כיתוב מה יש בתחנה ולצד זה ציור פרצוף של חיה צוחקת, פוחדת, בוכה, אוכלת. הכול כמובן בהתאם לנושא התחנה. התחנה הראשונה תהיה תחנת סדנה ובה ימוקם שולחן ועליו בעזרת שלטים קטנים, שם כול ילד. התחנה השנייה איפור והלבשה, התחנה השלישית תהיה תחנת ההישרדות שתהיה מעוצבת ממסלול מכשולים ארוך ומאתגר. התחנה הרביעית תחנת אוכל בה ימוקם שולחן גדול בצבעי ירוק וחום ועליו כמובן כלי האוכל בצבעים תואמים. התחנה האחרונה היא כמובן של העוגה וחלוקת המתנות.

יומולודת

יומולדת הישרדות - לבוש המשתתפים

לחגיגה שכזו חייבים להגיע עם בגדים נוחים ונעלי ספורט, מומלץ שיהיו בצבעי חום וירוק או חאקי.

יומולודת

יומולדת הישרדות - הזמנות

את ההזמנות כמובן ניתן לעצב דרך המחשב, ניתן לעצב פאזל הבנוי מחפצים וכאשר מרכיבים את הפאזל מגלים מסלול מכשולים ובגב הפאזל פרטי החגיגה, המיקום, היום והשעה. אפשר גם שההזמנות לא תהיינה זהות האחת יכולה להיראות כרשת סבוכה, השנייה חישוקים, השלישית צמיגים או כמעין פתק בסגנון חפש את המטמון ודרך רמזים שיהיו כתובים בו, הילדים יבינו כי מדובר במסיבה מרתקת ובה מכשולים ואתגרים כאלה ואחרים.

יומולודת

יומולדת הישרדות - פעילויות אפשריות למסיבה

לאחר שהילדים יתחילו להגיע ולעבור דרך הרשת הסבוכה אל עבר החצר, כבר אז הם יבינו כי מדובר במסיבה בעלת אופי שונה, מה שיעורר בהם סקרנות רבה. עם הגעתם לחצר, כול אחד יקבל שק יוטה שבו ישים את כול השלל שיצבור במהלך החגיגה. לאחר שיעברו במהירות את מסלול המכשולים הראשון שיכלול צמיגים גדולים שביניהם צריכים הילדים לקפוץ, רשת גדולה שממנה נתלים על חוטים עכבישים, נמלים - הכול כמובן עשויי פלאסטיק ולקינוח כול אחד יצטרך לשבת על כדור גומי גדול וכך להתגלגל לעבר התחנה הראשונה. בתחנה זו תמתין להם פינת יצירה, כול ילד יקבל שבלונה של חיה, אותה יצטרך לצבוע ולקשט וכן פאזל גדול של מסלול מכשולים, שרק לאחר מכן יבינו הילדים שפאזל זה הוא בעצם מסלול המכשולים אותו הם הולכים לעבור בעצמם בהמשך המסיבה.

משם, לאחר שיעברו את אותו מסלול המכשולים הם יגיעו לתחנת האיפור וההלבשה, שם יאופרו בצבעי הסוואה של ירוק, חום ושחור ויולבשו בסרט על המצח, כפפות שחורות חצויות, שרשרת עם תליון ועליו שמם שהוכן מבעוד מועד על ידי האם, ומי שירצה יוכל לקבל גם מדים בצבע חאקי. משם יעברו לתחנה החשובה ביותר והיא ההישרדות, שם ישחקו משחק או שניים לחימום ודרך פתח בגדר יעברו לשטח פתוח, ולפניהם יתגלה מסלול מכשולים ענק, ארוך ומאתגר. עם סיום המסלול יש להסדיר את ההתרגשות ולהירגע, ומה יותר טוב מאשר לעשות כן בתחנת האוכל. בתחנה זו ייהנו מאוכל מקורי ומגוון.

בתום משימת הישרדות קטנה נוספת, הם יגיעו עייפים ומרוצים לתחנת העוגה וטקס קבלת המתנות. בסיומו הם ייקחו עמם את השלל בשק היוטה הכולל את כול האביזרים שעליהם, השבלונה והפאזל מתחנת הסדנא, הפרסים, כלי האוכל עימם אכלו, תמונות מהמסלולים ומטקס חלוקת המתנות וכמובן תעודה עם שמם ועליה יהיה כתוב" תעודת הוקרה זו מוענקת לשורד הגדול....".

יומולודת

יומולדת הישרדות - אוכל

במסיבה שכזו האוכל צריך להיות לא קונבנציונאלי ויכלול בשר על האש, שיפודי פרגיות, קבאב, הודו נקניקיות וכנפיים, לצד תפוחי אדמה ובצלים אפויים העטופים בנייר כסף ומלווים ברטבים שונים כדוגמת אלף האיים, ברביקיו, צ'ילי מתוק, חומוס וטחינה. לצידם יהיו קלחי תירס גדולים וסלט חסה גדול.

יומולודת

יומולדת הישרדות - עוגה

העוגה כמובן תהיה עשויה שוקולד ועליה ניתן בעזרת בצק סוכר ליצור מעין מסלול מכשולים קטן, עוגה בצורת פאזל כאשר התמונה הכוללת תהיה גם היא של מסלול מכשולים. ניתן גם להכין מספר עוגות קטנות יותר, שכול אחת מהן תראה כאחד השלבים שהיו במסלולי המכשולים בין התחנות.

האחת בצורת צמיג, השנייה בצורת כדור והשלישית בצורת רשת. ניתן גם להכין עוגת שוקולד פשוטה ועליה בעזרת קצפת לצייר את מסלול המכשולים וכתוספת מרציפן ודובדבנים.

יומולודת

יומולדת הישרדות - פרסים

קשה מעט למצוא פרסים הקולעים בדיוק לנושא החגיגה. אולם, בנדנה או כובע, פאזל של מסלול מכשולים, משחק קטן של חפש את המטמון המורכב מכרטיסיות, כך יוכל כול ילד לשחק זאת בביתו. פרסים אפשריים נוספים: סט מגבת של כפפות, מגני ברכיים וסרט למצח, אביזרים לשיער, ערכת איפור להישרדות, ערכת הישרדות קטנה הכוללת חיות, רשת וצמיגים קטנים העשויים פלאסטיק, ספר שנושאו יהיה משימות, חפש את המטמון.

יומולודת

יומולדת הישרדות - מתנות

המתנות נחלקות לשניים - כאלה הקשורות לנושא החגיגה וכאלה שלא. אלה הקשורות למסיבה יכולות להיות בנדנה, מכנס דגמ"ח, חולצה עם הדפס נחמד, תמונה או פוסטר של דמות גיבור, משחקי יצירה של חפש את המטמון, טריוויית מכשולים, פאזלים למיניהם. אלה שאינן קשורות למסיבה יכולות להיות דובי או בובה, ערכת כלי כתיבה, מראה נחמדה, קופה בצורה מעט מפחידה, פיג'מה, כיסוי כרית פרווני וצבעוני, קופסא לאחסון אוצרות.

יומולודת

יומולדת הישרדות - משחקים

רנית אלירז


בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | הישרדות