יום הולדת | גיבורי על | ספיידרמן

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
מסיבת יומולדת - גיבורי על

נושאים ליום הולדת לילדים > גיבורי עלמסיבת יומולדת - גיבורי על
מסיבת יום הולדתמי לא אוהב את ספיידרמן, סופרמן, וונדרוומן, באטמן וכול חבריהם גיבורי העל. אין ילד שלא ראה את הדמויות האלה בסרטים, ספרים, על בגדים או כתחפושת לפורים. למי שלא מכיר דמויות אלה, הן כול יכולות, הן תמיד מצילות את המצב, עוזרות לטובים להילחם ברעים ומסייעות לחלשים. אין מה לומר, הלוואי שהיו קיימות גם במציאות, אז העולם היה מקום טוב יותר. אז מה הקשר בין יום הולדת לגיבורי על?

אין יותר כיף מלהזמין את כול גיבורי העל להשתתף בחגיגת יום הולדת, הם ישמחו לבוא ולהתארח במסיבה. מה שבטוח שזו תהיה חוויה מהסרטים עבור כול הילדים ושלא כול כך מהר שוכחים אירוע שכזה. יתרה מזו, יום הולדת סביב נושא מקבל משמעות אחרת לגמרי. ההזמנות, העיצוב, המשחקים, כולם חוברים יחד ואם המרכז הוא גיבורי על לא יכול להיות משהו יותר כיף ומהנה מזה.

יומולודת

יום הולדת גיבורי על - עיצוב המקום

על דלת הכניסה יש לתלות דמות ספיידרמן עשויה מקרטון וידה תצביע לכיוון החגיגה – לחצר, שם תתקיים המסיבה יעברו הילדים דרך רשת, מעיין קורי עכביש שעליהם יהיו תלויים עכבישים עשויים פלאסטיק. החצר תהיה מקושטת בבלונים גדולים עליהם יהיו מצוירות דמויות גיבורי על, וכן בלוני הליום גדולים שמהם ייתלו גם כן גיבורי על. על גדרות החצר ייתלו ציורים של גיבורי על ודמויות מקרטון. בפינה אחת של החצר ימוקם שולחן האוכל שגם הוא כמובן יקושט בבלונים ועליו יונחו המפה, צלחות, כוסות ומפיות, כאשר על כולן מתנוססות דמויות גיבורי העל. בפינה אחרת של החצר יתנוסס שלט ענק בדמות ספיידרמן ועליו יהיה כתוב פינת המשחקים. בפינה נוספת תשב וונדרוומן על שלט בו יהיה כתוב פינת המתוקים. בפינה קטנה נוספת, לצד דמותו של באטמן, יתקיים טקס חלוקת המתנות.

יומולודת

יום הולדת גיבורי על - לבוש המשתתפים

למסיבה שכזו מומלץ ללבוש חולצה של סופרמן, בגדים שחורים כמו של באטמן, בגדים ירוקים כשל הענק הירוק. מעבר לכך הלבוש יכול להיות רגיל, העיקר שיהיה נוח להתנועע עמו ושלא יהיה מסורבל.

יומולודת

יום הולדת גיבורי על - הזמנות

ההזמנות יודפסו ויעוצבו דרך המחשב. בצד אחד שלהן, שם הילד אליו מיועדת ההזמנה ולצידו ציור של ספיידרמן, באטמן או וונדרוומן, והצד השני שלהן יהיה בצבעים שונים. כמו כן ניתן שההזמנה כולה תהיה בצורת אחת מדמויות גיבורי העל, או סמל מפורסם השייך להם וכאשר הילדים יפתחו את ההזמנה, בפנים יהיו כתובים כול הפרטים, המיקום, התאריך והשעה. ניתן את ההזמנות להכין גם מקרטון בצורת אחת הדמויות ובצידו השני יכתבו הפרטים. אפשרות נוספת היא ליצור מעין פאזל בחלקים חלקים ועליהם מצוירים חלקי דמות וחלקי משפטים, ורק כאשר יצליחו הילדים לחבר את כול הפאזל תתגלה לפניהם תמונה של הענק הירוק, באטמן וכדומה עם כול פרטי החגיגה.

יומולודת

יום הולדת גיבורי על - פעילויות אפשריות למסיבה

לאחר שהילדים יעברו את סבך קורי העכביש ותתגלה לנגד עיניהם החצר המרהיבה ביופייה. כול ילד יקבל שק הפתעות, אותו ימלא במהלך המסיבה, כך שבסופה יהיה בו שלל רב. ראשית, כול ילד יקבל מסיכה, אותה עליו יהיה לקשט בעזרת צבעים, ומדבקות כוכבים ונצנצים. לאחר מכן, כול אחד מהם יקבל שבלונת גבס של גיבור על, אותה יקשט ויצבע גם כן, את כול זה ישים בשק ההפתעות שלו למזכרת. לאחר מכן יתחילו הילדים במשחק או שניים וכהפסקה הם ייהנו מחטיפים קלים, ג'ל צבעוני בטעמים שונים וסלט פירות מרענן. לאחר שצברו עוד כוחות, אפשר להמשיך במשחקים ולאט לאט להתקרב שוב אל שולחן האוכל לארוחה כייפית. ליד כול צלחת יהיה שלט עם ציור של גיבור על ועליו שם הילד, כמובן שאותו ואת הכוס והצלחת ייקח כול ילד עמו הביתה. לאחר האוכל, בשקיקה רבה יעברו כולם לפינת המתוקים, ולקינוח לטקס חלוקת המתנות בו יישבו על כסאות מקושטים בעל המסיבה ומעניק המתנה והאם תנציח זאת במצלמה כמזכרת לכול אחד.

בתום המסיבה כול ילד ייקח את שק ההפתעות המלא שלו ובתוכו המסכה, שבלונת גיבור העל, הצלחת, הכוס והשלט עם השם, הפרסים, ותעודת הוקרה לכול ילד עם תמונה של גיבור על ומתחת מספר מילים.

יומולודת

יום הולדת גיבורי על - אוכל

בחלק הראשון של המסיבה יהיו חטיפים בצורות שונות ולצידם מטבלים שונים וטעימים. ג'ל בצבעים שונים, כאשר מעליהם יהיו דמויות קטנות עשויות פלאסטיק של ספיידרמן, באטמן והענק הירוק. כמו כן חצאי מלון ריקים הממולאים בסלט פירות טעים ועסיסי. בחלק השני של המסיבה הגיע הזמן למנה העיקרית - שניצלונים בדמויות עכבישים, ספיידרמן ודמויות אחרות לצד צ'יפס וירקות החתוכים גם הם לפחות, עד כמה שניתן, לאביזרים או סמלים של הגיבורים הגדולים כדוגמת באטמן, סופרמן וכדומה. לקינוח, עוגת יום ההולדת ולצידה גלידת וניל, מרציפנים בצורת הענק הירוק וונדרוומן, עוגיות קטנות ומאפינס גם כן באותן הצורות.

יומולודת

יום הולדת גיבורי על - עוגה

העוגה הצפויה לחגיגה שכזו הינה עוגת שוקולד בצורת ספיידרמן, באטמן, החולצה של סופרמן, הענק הירוק או עוגת קרם ועליה כול אותן דמויות עשויות בצק סוכר וביניהן כיתוב מקצפת. עוגה מעט אחרת שמומלץ להכינה לאירוע שכזה, הינה עוגה שתהיה מעין פאזל של מספר גיבורי על המשתלבים ביחד. העבודה כאן היא מעט יותר קשה, אבל בסוף משתלמת ותצא עוגה מהסרטים, ולצד כול שאר המתוקים, אין סיכוי שהילדים יסכימו לעזוב את השולחן ולהמשיך בחגיגה.

יומולודת

יום הולדת גיבורי על - פרסים

סרט של באטמן, חולצה של סופרמן, מכנסיים גם כן של באטמן, דיסק עם שירים מסרטים מפורסמים בהם דמויות אלה נטלו חלק, כרית עם ציורי הענק הירוק, קופה בצורת ספיידרמן, גלימה, מחזיק מפתחות או מספר מחקים גם הם בצורת סופרמן ושאר חבריו, ספל מנגן עם דמותה של וונדרוומן, וצלחת תואמת, אריגת רקמה של הענק הירוק.

יומולודת

יום הולדת גיבורי על - מתנות

מתוך כול מגוון דמויות גיבורי העל הקיימים, אם ישנו גיבור על אחד, אותו אוהב או מעריץ הילד במיוחד, מומלץ לקנות מתנה הקשורה לכך כדוגמת חולצה עם הדפס, פיג'מה, תמונה או פוסטר של הדמות הנערצת, משחקי חשיבה או יצירה, כיסוי לכרית, בובה או דובי, ספר או סרט מעלילותיו של סופרמן או באטמן.

יומולודת

יום הולדת גיבורי על - משחקים

רנית אלירז


בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | גיבורי על | ספיידרמן