יום הולדת - מסיבת פיג'מות

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת - מסיבת פיג
נושאים ליום הולדת > מסיבת פיג'מות


יום הולדת - מסיבת פיג
מסיבת יום הולדתיש שעה אחת ביום שאף ילד לא אוהב במיוחד ותמיד מנסה למצוא כול תירוץ אפשרי בכדי לדחות אותה, כמובן המדובר הוא בשעה שבה צריך ללכת לישון. אז פתאום מתחילים "להיזכר" בדברים שהיה צריך לעשות ולא נעשו קודם לכן וכול זאת בכדי לגנוב עוד קצת זמן מול הטלוויזיה, המחשב או בטלפון עם חבר וכדומה. אולם קיימת פעם אחת בשנה שבה הכול מותר ולא צריך לחפש שום סיבות ותירוצים, למי שלא ניחש הכוונה היא כמובן למסיבת פיג'מות לרגל יום הולדת. זהו פתרון בלתי נשכח לחגיגה ומה שבטוח שאין ילד שלא ייהנה מכך, כול החברים יחד ללילה שלם ממש כמו בטיול שנתי.

אז כול שנותר הוא לישון טוב לילה קודם לכן, ללבוש פיג'מה וקדימה לחגיגה. חשוב לציין כי מומלץ שהמסיבה תהיה סביב נושא, דבר המפשט את העניינים ויוצר יותר עניין וכיף. קיימים אינספור נושאים, אם לפי דמות טלוויזיה אהובה, סרט מוכר, אוכל מסוים כדוגמת שוקולד ואז הקונספט הוא בהתאם וכדומה. כמובן שהכול תלוי בגיל הילדים ובמספרם, ישנם הורים המעדיפים מסיבת פיג'מות מצומצמת ואם מדובר בבת אז רק בנות וההיפך, יש לזכור כי מסיבת פיג'מות מקובלת יותר בקרב בנות ועל כך אתעכב. ועכשיו אחרי כול זה הגיע הזמן להתחיל בארגון החגיגה, הגיל הנבחר הינו גילאי 7-8 לגבי השאר הכול יתגלה בהמשך.

יומולודת

מסיבת פיג'מות - עיצוב המקום

ראשית, על דלת הכניסה יש לתלות שלט של יום הולדת ולצידו מספר בלונים צבעוניים. שנית, לאחר שהילדים נכנסו הביתה, החדר בו תתקיים החגיגה וכן חדרה של בעלת השמחה יהיו מקושטים בבלוני הליום גדולים, האורות יכוסו בניירות צלופן בצבעים שונים וזאת בכדי ליצור אווירת יום הולדת. כול הקישוטים יסבבו סביב הנושא טינקרבל למשל, שהיא הדמות המועדפת על הילדה.

כך שבעזרת בדים שיהיו תלויים ברחבי הבית עם ציורים של הדמות והאורות הצבעוניים, ייווצרו צללים של הדמות שירצדו על הקירות. את שולחן החגיגה יעצבו בהתאם ותיפרס עליו מפה, צלחות מפיות וכוסות תואמים ועל כולם כמובן דמותה של טינקרבל, בתחתית כול כוס יירשמו שמות הבנות, כך שכול אחת בסיום המסיבה תיקח זאת הביתה כמתנה למזכרת.

יומולודת

מסיבת פיג'מות - לבוש המשתתפות

כאשר מדובר במסיבת פיג'מות, כול שצריך הוא פיג'מה נחמדה, בה הבנות תרגשנה נוח וכיף. בחלק לא קטן ממסיבות מסוג זה, כאשר הבנות מגיעות הן מקבלות חולצה לבנה והפעילות הראשונה בחגיגה היא לקשט ולעצב אותה על ידי צבעים מיוחדים ולאחר שהכול מתייבש הן תלבשנה אותה ללילה. כמובן שמומלץ להגיע עם טרנינג ולא חצאית או שמלה.

יומולודת

מסיבת פיג'מות - הזמנות יום הולדת

את ההזמנות מומלץ לעצב בהתאם לקונספט המסיבה, ניתן לעצבן בצורה של בגד, חולצה או מכנס ועליו יהיה רשום כמובן תאריך המסיבה, המקום והשעה. אפשרויות נוספות הן הזמנה בצורת מיטה נפתחת, או מעין פזל של בגד אותו צריך לחבר וכדומה. ניתן לקנות נייר איכותי ולהכין את ההזמנות דרך המחשב, לא חסרות תוכנות פשוטות שבעזרתן ניתן לעצב. אסור לשכוח את הנושא- טינקרבל לכן בכדי שהילדים יידעו שגם היא חלק מהמסיבה מומלץ שגם דמותה תתנוסס על ההזמנה אם על ידי תמונה או שצורת ההזמנה תהיה שלה ואפשר שהיא תהיה לבושה בפיג'מה וכך זה שתי ציפורים במכה אחת.

יומולודת

מסיבת פיג'מות - פעילויות אפשריות למסיבה

כאשר הבנות מגיעות למסיבה, הן מתחילות במעט יצירתיות ודמיון. כול אחת מקבלת שק הפתעה וביחד כולן מקשטות את השק בעזרת צבעים מיוחדים, בדים וכדומה. לאחר מכן הן עוברות לשולחנות יצירה וכול אחת מקבלת ציפית לכרית שאותה היא גם כן מעצבת בעזרת צבעים לאריגים המתייבשים במהירות, כך שתוכלנה לשים אותן על הכרית שעליה הן ישנו מאוחר יותר.

בהמשך, כול אחת מקבלת ערכת טינקרבל שממנה היא עושה שרשרת לעצמה. ככל שמתקדמת המסיבה, כך כול אחת צוברת יותר דברים שאותם תיקח בשק ההפתעות בתום המסיבה למזכרת. גם באגף האוכל הבנות נוטלות חלק, הן מכינות גלידות אישיות בעצמן מבלי צורך להשתמש במכונה ובזמן שהן תשחקנה, הגלידות יקפאו להנאתן בפריזר ועוד באגף המתוקים כול אחת תקבל עוגיות אישיות כ- 6 במספר אותן היא תקשט בעזרת קישוטים העשויים מבצק סוכר , שקיות זילוף לכתיבה וקישוט.

לאחר מכן כול אחת תאכל את שהכינה והשאר יישמר עבורה בשק ההפתעה להמשך. הרי לא ניתן להסתפק רק במתוקים ולכן הבנות תעבורנה לאגף האפייה ושם הן יאפו פיצות אישיות באמצעות בצק, גבינה ותוספות לפי הטעם. תוך כדי כול ההכנות, האימא תצלם את הבנות ותצרוב את התמונות על דיסק כמתנת מזכרת לכול אחת. בזמן שמארגנים את השולחן, הבנות תשחקנה במשחקים שונים. לאחר ארוחה טעימה וטקס חלוקת המתנות, הגיע החלק הרגוע של הערב לצד פופקורן וחטיפים בצורת טינקרבל, הבנות תבחרנה סרט 1 מתוך 3 מה שבטוח שאחרי ערב שכזה עוד לפני סוף הסרט כולן תנחרנה.

בבוקר הן תתעוררנה לארוחת בוקר מפנקת. רגע לפני שכולן חוזרות הביתה הן תקבלנה את שקי ההפתעה המלאים בכול טוב, תמיד כיף שיש מזכרת לאורך זמן.

יומולודת

מסיבת פיג'מות - אוכל

אין חגיגה בלי אוכל ואם מדובר על מסיבת פיג'מות שנמשכת לילה שלם, אז האוכל חייב להיות מגוון, מעניין וטעים. כפי שנכתב כבר קודם לכן, בארוחת הערב תוגש הפיצה בליווי ירקות, גבינות וקופסאות מיץ אישיות בטעמים שונים. כקינוח העוגיות האישיות המקושטות לצד גלידה. בחלק השני של המסיבה- הלילה בו כול הבנות יושבות ורואות סרט ביחד, הן ייהנו מחטיפים שונים בצורת טינקרבל, ואיך אפשר סרט בלי פופקורן? את הבוקר שאחרי הן תפתחנה עם ארוחת בוקר שתורכב מאיך לא קורנפלקס עם חלב ועוגיות, ופירות למי שאוהבת.

יומולודת

מסיבת פיג'מות - עוגת יום הולדת

אי אפשר להסתפק רק בכול אותן עוגיות אישיות ומקושטות שאותן הכינו הבנות מבעוד מועד. אחרי הכול מדובר במסיבת יום הולדת ואין מסיבה בלי עוגה גדולה ויפה, ומה יותר נכון מלהכין עוגה בצורת טינקרבל העשויה מבצק סוכר, או לסירוגין עוגת שוקולד ועליה בובת טינקרבל, הכי חשוב שהיא תיראה מקורית, אטרקטיבית כי אחרי הכול, זה מה שמושך את העין ותשומת הלב.

יומולודת

מסיבת פיג'מות - פרסים ליום הולדת

היות ומדובר במסיבת פיג'מות סביב הנושא של טינקרבל, הפרסים יכולים להתחלק לפי הנושא: כרית קטנה, ציפית מצחיקה, דובי קטן, קישוט למיטה, מחזיק מפתחות עם טינקרבל, תמונה שלה, חולצה עם הדפס שלה, אביזרים לשיער, טבעת עם ציור שלה.

יומולודת

מסיבת פיג'מות - מתנות יום הולדת

מגוון המתנות הוא רחב: אפשר פיג'מה, כרית למיטה, דובי או בובה, גופיה או מכנס טרנינג נחמדים, סרט בו מופיעה טינקרבל וכך גם קופה, קופסא לאחסון, שרשרת נחמדה עם תליון שלה, רקמה עם דמותה, משחקים למיניהם כדוגמת משחקי זיכרון, פאזלים וכדומה, שכמובן בכולם טינקרבל מככבת.

יומולודת

מסיבת פיג'מות - משחקים:

רנית אלירז


בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת - מסיבת פיג'מות