יום הולדת | מסיבת בישול

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
מסיבת בישול

נושאים ליום הולדת לילדים > מסיבת בישולמסיבת בישול
מסיבת יום הולדתאיזה ילד לא אוהב לשבור את הביצים כשאימא אופה עוגה, או ללוש גוש בצק ולעשות ממנו חלה בצורת צמות, לחתוך ירקות, למרוח רוטב ולפזר גבינה על הפיצה או הפשטידה ובסוף להגיד " טעים נכון? אני הכנתי". אמנם לא תמיד אימא מתלהבת מעזרתה של עוד טבחית קטנה לידה, לפעמים זה נחמד ומצחיק אך בדרך כלל בפרט אם הזמן קצר והמלאכה מרובה זה רק מעכב ומסרבל. במקום לאכזב את הילדה ולגרום לה להרגיש שהיא מפריעה, אפשר פשוט להציע לה שביום החשוב שבשנה- יום הולדתה, יערכו חגיגת בישול, מה שבטוח שאחרי זה היא תתחיל לספור את השעות עד ליום המיוחל.

אין יותר כיף עבור ילדים מאשר להרגיש טבחים גדולים ליום אחד עם הכובע, סינר ושאר האביזרים ועוד להכין בעצמם את האוכל, זה ממש חלום שמתגשם. אז קדימה למטבח.

יומולודת

מסיבת בישול - עיצוב המקום

כאשר מדובר בחגיגת בישול יש לעצב את המקום בהתאם, על דלת הכניסה יש לתלות ציור או דמות קרטון גדולה של טבח, שמהמערוך או חפץ אחר אותו הוא מחזיק בידו, תצא מעיין בועה ועליה יהיה רשום "ברוכים הבאים למסעדת...(שם החוגגת). את המסיבה ניתן לערוך בחצר אם יש או בחדר גדול ולעצבו כמעין מטבח. בחדר יהיה שולחן עבודה מרובע המתאים בגודלו למספר המשתתפים. על השולחן יהיו מונחים קרש חיתוך, סכין, לבוש הטבחים והשם של כול ילדה, ממש מעין עמדות עבודה שעליהן בהמשך הן יכינו ממיטב מרכולתם. בחדר השני בפינה יהיה שולחן האוכל מקושט כמובן עם מפות, צלחות, כוסות וסכום תואמים וצבעוניים, בגב כול כסא סביב השולחן יהיה בלון הליום גדול עם ציור של טבח מצחיק, אביזרי מטבח וכדומה. מומלץ לקשט את קירות החדר בתמונות של מאכלים, בלונים צבעוניים, סרטים וזאת בכדי ליצור אווירה של יום הולדת.

יומולודת

מסיבת בישול - לבוש המשתתפים

היות ומדובר במסיבת בישול מומלץ לא לבוא עם בגדים מסורבלים או חגיגיים מדי, חבל שהם יתלכלכו. עדיף להגיע עם חולצה ואם אפשר לבנה מה טוב וזאת בשביל האחידות שכולן תיראנה אותו דבר, מכנסיים לא משנה אילו. וכמובן חשוב לזכור להגיע עם שיער אסוף, זה לא כל כך כיף לאכול שערות. שאר פרטי הלבוש הנחוצים לכול טבחית/ שפיית מדופלמת יחולקו בתחילת המסיבה.

יומולודת

מסיבת בישול - הזמנות

את ההזמנות ניתן לעצב דרך המחשב ולהדפיסן על נייר איכותי וצבעוני. הזמנות בצורת מאכל מסוים או מתכון מסיבת יום הולדת ממטבחה של החוגגת והכיתוב יהיה כך: המרכיבים הדרושים הינם 2 כוסות כיף, 1 כוס דמיון, שפע של צחוק, 2 כוסות מצב רוח טוב. לאחר מכן תכתב הכתובת, יום ושעה ושהמסיבה תתקיים באקדמיה לבישול ושם החוגגת כמובן. אפשר גם שההזמנות יהיו בצורת סינר, מערוך, כובע נפתח של טבח, או כול אביזר השייך למטבח העולה בדמיון.

יומולודת

מסיבת בישול - פעילויות אפשריות למסיבה

לאחר שהבנות תתאספנה בבית וכולן הגיעו, הן יתחילו בתחנה הראשונה- הפיצה. האם הכינה מבעוד מועד בצק עבור הפיצה וחילקה אותו לחתיכות כמספר המשתתפות. כול ילדה קיבלה צלחת עם השם שלה ומערוך ליד. ואז לאחר שיצוידו בסינר וכובע טבחים, אפשר להתחיל לאפות. תוך כדי כך האם תנציח במצלמה את כול שלבי האפייה וההכנות למזכרת לכול ילדה. הילדות יפזרו קמח, ירדדו את הבצק ויניחו על תבנית בתנור למספר דקות. בזמן הזה ניתן לארגן את התוספות השונות והמגוונות וכמובן הרטבים בקעריות קטנות, כך שכול אחת תוכל לשים על הפיצה שלה את התוספות המועדפות עליה. לאחר שהבצק חם, כול אחת תכין לעצמה את הפיצה האהובה עליה, תוך כדי משחק או שניים. בזמן שהפיצה מתבשלת בתנור יחולקו לבנות כוסות פלאסטיק מקושטות עם שמן עליהן. בקצה הכוס, כול אחת תסחט מיץ תפוזים ותטבול בסוכר. לאחר מכן מתוך מגוון פירות שיהיו פזורים על השולחן, תבחר כול ילדה בפרי האהוב עליה, תחתוך אותו ותשים בכוס שלה. המשתתפות יחתכו ענבים, תותים, פרוסות אננס ולמעלה יזליפו מיץ אוכמניות וישבו לאכול את סלט הפירות האקזוטי אותו הכינו במו ידן. ריח הפיצה שיהיה באוויר יסמל שגם היא מוכנה לאכילה ובעזרת חותך מיוחד כול ילדה תחתוך בעצמה ותאכל את מלאכת יצירתה. ומה יותר נכון מאשר קינוח אחרי ארוחה שכזו, והרי ברור שגם אותו יכינו הטבחיות בעצמן. הבנות יאפו יחדיו מאפינס קטנים, כשבזמן האפייה כמובן ייהנו ממשחקים.

לאחר מכן האם מעבירה מעין סדנת קישוט, היא מדגימה איך מכינים עלים ופרחים מבצק סוכר והבנות לומדות ומבצעות איתה. כול אחת מקשטת את המאפין שלה במו ידיה, עם הפרחים, דובדבנים, סוכריות צבעוניות וכיתובים מקצפת בעזרת שקית זילוף. הן יוכלו לבחור האם לאכול את המאפין שהכינו או לקחת אותו הביתה וליהנות מעוגת יום ההולדת. כמו בכול יום הולדת לאחר העוגה מתקיים טקס חלוקת המתנות בו יושבות על כיסאות מקושטים בבדים ובלונים ילדת יום ההולדת ולצידה החברה המעניקה את המתנה.

כך האם יכולה לצלם כול ילדה ולתת זאת בסוף המסיבה כמזכרת. רגע לפני שכולן נפרדות האחת מהשנייה, וממש לא רוצות ללכת מרוב שכולן נהנו, כול ילדה מקבלת שק הפתעות ובתוכו שלל רב שכלל את הסינר והכובע, המערוך, הפרסים, התמונות, ספרון מתכונים קלים ומהנים להכנה, וכן מעין תעודת טבחית מדופלמת אותם עיצבו והכינו האם והילדה מבעוד מועד.

יומולודת

מסיבת בישול - אוכל

כמובן שכאשר המדובר הוא במסיבת בישול, הבנות הן אלה המכינות בעצמן את כול האוכל ואז נהנות ומתגאות בפרי יצירתן. האוכל הינו פיצה עמוסה בכול טוב, סלט פירות שמורכב ממיטב פירות העונה העסיסיים והצבעוניים, מיץ לימונדה קר וטעים ועוגות מאפינס אישיות ומקושטות.

מסיבת בישול - עוגת יום הולדת: עוגת יום ההולדת המדוברת והמפורסמת, היא בעצם המאכל היחיד שאותו לא הכינו הילדות בעצמן, אלא האם מבעוד מועד. מומלץ כמובן שזו תהיה עוגת שוקולד, ניתן שעליה יהיה ציור של טבחית עם כובע, או שהעוגה עצמה תהיה בצורת סינר, כובע טבחית, מערוך או בצורת מאכל אחר כדוגמת פיצה, פרי וכדומה.

יומולודת

מסיבת בישול - פרסים ליום הולדת

מומלץ שהפרסים, אם לא כולם, לפחות חלקם, יהיו קשורים לנושא המסיבה- לבישול. סינר פרחוני נוסף, ערכת פלאסטיק של אביזרים למטבח, ספר מתכונים, קרש חיתוך קטן וצבעוני, מגרדת בצורת אישה קטנה, מחזיק מפתחות בצורת טבחית או כלי מטבח אחר, קערה קטנה וצבעונית, צלחת מעוטרת בדמויות מצוירות, כוס שתייה עם ציור גם כן.

יומולודת

מסיבת בישול - מתנות יום הולדת

את המתנות ניתן לחלק לשניים - אלו הקשורות למסיבה ואלו שלא. באם בוחרים במתנות הקשורות לבישול ומטבח: ספר מתכונים, סינר, אביזרים למטבח, חולצה עם הדפס של טבחית או מאכל אחר, רקמה או יצירה של מפה לשולחן ומפיות הן אפשרויות מתאימות בהחלט. לאלו הרוצים להביא מתנה שלאו דווקא קשורה בבישול: דובי או בובה, פיג'מה נחמדה, מראה קטנה, תמונה או פוסטר לחדר, תיק קטן, קופסת תכשיטים או קופה, חרוזים לשרשרת, סט אביזרים לשיער, או סט נשי הכולל צמיד, עגילים ושרשרת מפלאסטיק או מכול חומר אחר הן אפשרויות נחמדות, מה שבטוח שלבעלת יום ההולדת לא יהיו תלונות על כול אחת מהמתנות הללו.

יומולודת

מסיבת בישול - משחקים:

רנית אלירז


בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | מסיבת בישול