יום הולדת | מסיבת פיות

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת - מסיבת פיות

נושאים למסיבת יום הולדת לילדים > מסיבת פיותיום הולדת - מסיבת פיות
מסיבת יום הולדתפיה היא אותה דמות מהאגדות ומסרטים מצוירים שאין ילדה שלא אוהבת אותה, חולמת להיות ולהיראות כמוה כאשר תהיה גדולה, או שהתחפשה אליה בפורים לפחות פעם אחת בחיים אם לא יותר. הפיות בסיפורים הן תמיד טובות, מצילות את המצב ועוזרות למי שצריך, חבל שהן קיימות רק באגדות. יש יום אחד בשנה ולא מדובר בחג פורים שבו כול החלומות מתגשמים. מותר להיראות איך שרוצים וללבוש מכול הבא ליד מבלי שאף אחד יגיד מילה, כמובן שזהו יום ההולדת.

אם קיימת דמות אותה החוגגת מעריצה יותר מכול זו ההזדמנות. יש לזכור כי מסיבת יום הולדת סביב הנושא של פיות מתאימה כמובן רק לבנות, כך שאין טעם להזמין גם את הבנים הם ירגישו מגוחך וחבל. הילדה תרגיש נסיכה ליום אחד, לא רק בגלל שכולם התכנסו לחגוג לה יום הולדת, אלא גם בגלל שהיא נכנסת לנעליים של פיה וכך גם כול חברותיה. עכשיו הגיע הזמן להתחיל לארגן את העניינים, אז קדימה לעבודה.

יומולודת

מסיבת יום הולדת פיות - עיצוב המקום

את המסיבה מומלץ לערוך במקום סגור כדוגמת סטודיו לבלט, או מקום אחר בעל מרחב ומראות התלויות על הקיר, דבר שיעצים את החוויה. על דלת הכניסה, כמובן ייתלו בלונים צבעוניים ושלט או תמונה של החוגגת. ראשית קישוט החדר, על קיר אחד יש לתלות תמונת ענק של פיה ולמולו המראות, כך הציור משתקף בכול החדר. ניתן להוסיף לכך קני סוכר או בדים שעליהם מצוירים עצים וכך נוצרת תחושה של אגדה. במרכז החלל 2 שולחנות גדולים - האחד עבור פעילויות והשני עבור האוכל. בפינות החלל 3 שולחנות קטנים, האחד עבור ההורים, השני עבור מתנות והשלישי שולחן ההפתעות. את השולחנות יש לכסות במפות עם ציורי פיות ודמויות נוספות מהאגדות, וכך ייראו גם הכוסות, מפיות וצלחות. על השולחנות הגדולים יש להוסיף כלים דקורטיביים, שושנים הצפות על מים ושושני משי בריח לבנדר, פרחים תמיד נותנים תחושה של טבע.

הכיסאות שהיו סביב השולחנות הגדולים יקושטו בבלוני הליום בצבעי אדום ורוד וצהוב(לגב כול כסא נקשר בלון), ועל כסא כלת יום ההולדת ייקשרו בלונים רגילים ובלון הליום גדול בצורת פיה. המראות שבחדר ייצרו אפקט כאילו כול החדר מלא בבלונים.

יומולודת

מסיבת יום הולדת פיות - לבוש המשתתפות

למסיבה שכזו צריך להתלבש בהתאם. מומלץ שמלה ואם אין בנמצא, אז חצאית וחולצה פרחוניים. העיקר לא להגיע עם מכנסיים או בגד מסורבל שיגביל את התנועות. הזמנות: ההזמנות צריכות לרמוז על נושא המסיבה ולכן הן יכולות להיראות בצורת פיה או כנפיים הנפתחות וכול הפרטים יהיו בפנים או דף ועליו תמונה של פיה, כאשר בצד זה יהיו כול פרטי החגיגה, המיקום, התאריך והשעה. בצד השני יהיה כתוב שיר שיתאר את שהולך לקרות. זה יכול להיות שיר מקורי ויצירתי או שיר מפורסם מסרט מצויר או אגדה. את כול זה ניתן להכין ולערוך דרך המחשב כמובן, מומלץ להשתמש לשם כך בנייר איכותי וצבעוני זה רק מוסיף.

יומולודת

מסיבת יום הולדת פיות - פעילויות אפשריות למסיבה

לאחר שכול הבנות הגיעו, ניתן להתחיל בחגיגה. הפעילות האומנותית הראשונה יכולה להיות סביב שולחן הפעילות הגדול, כול ילדה תקבל את כנפי הפיה שלה, אחרי הכול פיה לא יכולה להיות בלי כנפיים ובאמצעות פרחים ותכשיטים מפלאסטיק, תקשט את הכנפיים כך שיהיו נוצצות וצבעוניות, לאחר מכן כולן יעופפו לעבר שולחן האוכל לנשנש חטיפים. אז יתחיל שיעור ריקוד של כ- 40 דקות, כמובן שלמי שלא יהיה את הלבוש המתאים, האימא של החוגגת תכין מבעוד מועד חצאיות. שיעור ריקוד יכול להיות של בלט, אירובי קל, דיסקו וכדומה. כמובן שתוך כדי, האם תצלם את המתרחש. בזמן הזה מספר הורים שהאם ביקשה את עזרתם קודם לכן, ינקו את שולחן האוכל ויערכו אותו מחדש עם כול הכלים הנדרשים. השינוי כאן שליד כול צלחת תהיה סוכרייה ענקית על מקל עטופה בתמונה של פיה ועליה כיתוב מזל טוב ל..., סוכרייה זו תישאר כמזכרת מהמסיבה לכול ילדה.

לאחר סיום האוכל כולן יוזמנו לעבר שולחן הפעילות, שם תחכה להם יצירה נוספת. כול אחת תבחר בעפרונות צבעוניים ובדפים שעליהם יהיו מצוירות שבלונות של פיות בצורות שונות, אותן הן יחלו למלא. הפעילות אינה אורכת זמן רב, היות ואת מה שלא הספיקו הן תמשכנה בבית. אין יום הולדת בלי משחקים ולאחר פינת היצירה הגיע הזמן לשחק עד לטקס פתיחת המתנות שהתקיים בפינה בחדר, שם יונחו 2 כסאות מקושטים. לאחד נקשור בלון הליום גדול בצורת פיה והוא כמובן יהיה שייך לחוגגת, והכיסא השני עליו תשב כול פעם חברה שתעניק את מתנתה, כך ניתן לצלם כול ילדה ביחד עם החוגגת למזכרת ולאחר מכן על גב התמונה יהיה שיר תודה. במהלך טקס המתנות, כול ילדה הולכת בתורה לשולחן ההפתעות ובוחרת את המתנה שלה- קופסת הפתעות ורודה בצורת לב הסגורה באמצעות כוכב גדול ומנצנץ, ובתוכה מדבקות בצורת דבורים, מראה קטנה וכוכב בצבע כסף עשוי פלאסטיק.

אי אפשר לסיים מסיבה בלי עוגת יום הולדת, לכן עם תום הטקס יעברו לחלק המתוק של המסיבה. בתום החגיגה, כול ילדה תיקח את השלל שצברה עמה הביתה הכולל את הכנפיים שהכינה, הסוכרייה הענקית, שבלונות הפיה עם העפרונות הצבעוניים, בלון ההליום שהיה מוצמד לכסא שלה וכמובן קופסת ההפתעות.

יומולודת

מסיבת יום הולדת פיות - אוכל

אוכל הוא חלק בלתי נפרד מהחגיגה. בחלק הראשון לפני שיעור הריקוד יוגשו קרקרים וכעכים עם מטבלים שונים וצבעוניים, כמו גם מטבלי פירות וסלט פירות עסיסי ומגרה. בחלק השני, פיצות עם תוספות שונות, בליווי ירקות חתוכים וצ'יפסים קטנים לצד שתייה קלה. הקינוח יהיה כמובן עוגת יום ההולדת וגלידה קרה וטעימה ולצידם תותים טבולים בשוקולד ומעליהם שכבה של שוקולד לבן.

יומולודת

מסיבת יום הולדת פיות - עוגה:

כמובן שהעוגה צריכה להיות מרשימה ומקורית. כאשר מדובר בחגיגה של פיות, אפשר שהעוגה תראה בצורת פיה, כנפיים של פיה או יער מהאגדות. אפשר שזו תהיה עוגת שוקולד עם תותים מקושטת בעצים מבצק סוכר או מרציפן, הצבועים כמובן בהתאם וזה בכדי לתת תחושה של יער. בקצות העוגה יהיו שושנים בצבעי ורוד ואדום גם הן עשויות מאותם החומרים, כך שעל כול חתיכה מהעוגה תהיה שושנה ואז אף ילדה לא תרגיש מקופחת.

יומולודת

מסיבת יום הולדת פיות - פרסים:

המתאימים ביותר הם כמובן אלה הקשורים בפיות, שרשרת קטנה ועליה ציור של פיה, ספר אגדות עם פיות, תמונה או מראה קטנה שבראשה פיה, חולצה עם הדפס שכזה, שקית קטנה המכילה אביזרים לשיער או קוסמטיקה זעירה, חוברת צביעה עם ציורים מהאגדות, ספל מנגן ועליו ציור כמובן איך לא של פיה, קופה בצורת פיה וכדומה.

יומולודת

מסיבת יום הולדת פיות - מתנות

גם כאן עדיף שהמתנה תהיה קשורה לנושא החגיגה ואם אין זה בנמצא לא נורא, פיג'מה עם ציורי פיות, ספר או סרט של אגדות, כרית, סדין או ציפית עם ציור של פיות, בובה או דובי מצחיק לחדר, תמונה, מחזיק מפתחות, סט התגנדרות הכולל שרשרת וצמיד עשויים פלאסטיק, עגילים.

יומולודת

מסיבת יום הולדת פיות - משחקים:

רנית אלירז


בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | מסיבת פיות