יום הולדת | קרנבל חיות

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת - קרנבל חיות

נושאים ליום הולדת לילדים > קרנבל חיותיום הולדת - קרנבל חיות
מסיבת יום הולדתמי לא אוהב חיות? תמיד שהולכים ברחוב ורואים כלב חמוד או גור חתולים מיד מסובבים את הראש לאחור ואומרים" אמא גם אני רוצה כזה, למה לא? הוא כל כך חמוד" ,כשלאימא תמיד אותה התשובה: "כשתהיה גדול ויהיה לך בית משלך תעשה מה שאתה רוצה, אצלי לא". חיות הן נקודת חולשה אצל כול אחד, גם אצל המבוגרים.

חיות משתלבות בכל מקום (גם מחוץ לגן החיות). עשו עליהם כל כך הרבה סרטים גם לילדים ולכול המשפחה וכמובן גם למבוגרים, מי לא מכיר את הכלב בטהובן המפורסם, או את החתול שמיל וקרוקודיל דנדי החמוד וכן, שמשון ויובב חבריו של פינוקיו וכן הלאה. כך שבעצם החיות סובבות אותנו לא משנה מה נעשה ולאן נלך. הן תמימות, חמודות ורובן אינן מזיקות לאיש. הבעיה הקטנה, שלא את כולן ניתן לגדל - פינגווין קצת קשה לגדל באמבטיה, כך גם ג'ירפה בסלון. היות והן כל כך קסומות ומלהיבות, יש צורך לתת להן את הכבוד המגיע להן ומה יותר מתאים מלערוך יום הולדת בסימן קרנבל חיות? כול הילדים יתחפשו לחיות, יזכו ללטף ולהחזיק חיות כאלה ואחרות ולשחק איתן. בקיצור חוויה של פעם בחיים, אז קדימה לקרנבל.

יומולודת

קרנבל חיות ליום הולדת - עיצוב המקום

על דלת הכניסה לבית יהיה תלוי דב ענק מקרטון ומתחתיו מספר בלונים כאשר ביניהם יהיה רשום "כולכם מוזמנים לג'ונגל של...".

בכניסה לחצר יהיו תלויות רשתות ועליהם בובות פלאסטיק של קופים, תוכים, ציפורים ופינגווינים. החצר תהיה מעוצבת לפי אזורים: באזור אחד יתנוסס שלט ועליו יהיה כתוב פינת חי, באותו האזור תהיה פינת איפור והלבשה, בהמשך אזור האוכל והמתוקים, אזור למשחקים, אזור לסדנאות וכמובן אזור חלוקת המתנות. כול אזור יקושט בהתאם - באזור האיפור וההלבשה יהיו תלויות מסכות ענק בצורת פנים של חיות, באזור האוכל חיות מקרטון האוכלות גזר, כרוב וכדומה. באזור פינת החי תמונות של כול אותן חיות הנמצאות בו. באזור הסדנאות תמונות של חיות וזאת בכדי לא להרוס את ההפתעה של מה הולך להתרחש שם. באזור המתנות שפן מקרטון היוצא מתוך קופסת מתנה ענקית העשויה קרטון או פלאסטיק.

יומולודת

קרנבל חיות ליום הולדת - לבוש המשתתפים

למי מהמשתתפים שיש תחפושת מפורים של חיה כזו או אחרת הוא מוזמן לבוא עמה. למי שאין, ניתן ללבוש כול שרוצים. את השאר יקבלו הילדים במסיבה עצמה.

יומולודת

קרנבל חיות ליום הולדת - הזמנות

כמובן שעל ההזמנות להיות בצורה של חיה זו או אחרת. אפשרי שההזמנות לא תהיינה זהות, אלא שכול אחד יקבל הזמנה בצורת חיה שונה. את ההזמנות ניתן לעצב דרך המחשב, כך שתיראה בצורת חיה ועליה פרטי המסיבה, דבר שייתן רמז לילדים באיזו מסיבה מדובר. ניתן גם לעצב את ההזמנה בצורת פאזל וכשהילדים יסיימו להרכיבו, הם יגלו חיה כזו או אחרת ומאחורה פרטי החגיגה. ניתן גם להדפיס תמונה של חיה ומתוך פיה תצא בועה ועליה הפרטים החשובים.

יומולודת

קרנבל חיות ליום הולדת - פעילויות אפשרויות למסיבה

כאשר הילדים ייכנסו לחצר עם התחפושות והלבוש, מיד הם יפנו לאזור האיפור וההלבשה, יקבלו צורה של חיה כזו או אחרת בהתאם לרצונם, בעזרת צבעי האיפור הנכונים, הלבוש והאביזרים הדרושים כדוגמת פרווה, אף, שיניים, אוזניים וכדומה.

לאחר מכן כול ילד יקבל את שק ההפתעות שלו, בו במהלך החגיגה יאחסן שלל רב, יחד עמו יעבור לאזור הסדנאות. באזור זה יישבו הילדים סביב שולחן ויקבלו שבלונות גבס של חיות, אותם יצבעו ויקשטו ככל העולה בדמיונם ואותן ייקחו עמם בתום המסיבה. לאחר מכן יקבלו דפים ועליהם ציורים של חיות, מעין חוברת צביעה. כול אחד יצבע חיה אחת או שתיים ואת השאר יסיים בבית. לאחר שעת היצירה הגיע הזמן למעט משחקים חווייתיים. מנוחת אוכל קלה, היא בדיוק הפתרון המתאים לאחר שמשחקים ומזיעים קצת. אחרי שהקיבה התמלאה באוכל טעים ומשביע, הגיע זמן האקשן שהוא כמובן אזור פינת החי בה יזכו כול הילדים ללטף ,להחזיק ולהצטלם למזכרת עם חיות אמיתיות. הכול כמובן תחת השגחתו של איש מקצוע. לאחר כול ההתרגשות הזו חייבים להירגע עם פרוסת עוגת יום הולדת מתוקה ועשירה ולקנח איך לא כמובן בטקס חלוקת המתנות שכרגיל יונצח במצלמה. רגע לפני הסיום כול ילד ייקח עמו את שק ההפתעות הגדוש ובתוכו היצירות מהסדנא, ערכת איפור, הצלחת והכוס בהם אכל ושתה, פרסים מהמשחקים, תמונות מפינת החי ומטקס חלוקת המתנות ומכתב תודה על ההשתתפות במסיבה.

קרנבל חיות ליום הולדת - אוכל: האוכל כמובן חייב להיראות בהתאם לנושא החגיגה ולכן ראשית, שניצלים קטנים בצורת חיות קטנות ומשעשעות ולצידן טבעות בצל וחתיכות תפוחי אדמה אפויים, גם הן אם לא בצורת חיה שלמה אז כחלק ממנה, לדוגמה בצורת אוזני שפן, שפם חתול וכדומה.

יומולודת

קרנבל חיות - עוגת יום הולדת

העוגה שהינה גולת הכותרת כמובן, חייבת להיראות בצורת חיה או מספר עוגות קטנות יותר, שייצרו מעין גן חיות קטן ובו מספר חיות שונות. כמו כן, ניתן להכין עוגה בצורת גן חיות או ג'ונגל ובעזרת בצק סוכר ליצור חיות כאלה ואחרות. עוגת פאזל שיוצרת חיה אחת גדולה היא אפשרות נוספת, או עוגת שוקולד ועליה בעזרת קצפת, דובדבנים וסוכריות צבעוניות יעוצבו החיות.

יומולודת

קרנבל חיות - פרסים ליום הולדת

כאשר מדובר בקרנבל חיות, הפרסים די מגוונים. תחפושת או אביזרים של חיה כזאת או אחרת כדוגמת חתול, שפן, קוף. חולצה עם הדפס של חיה, קופה בצורת חיה, פוסטר או תמונה עם חיה חמודה ומשעשעת, ספר על חתולים או כלבים, סרט או ספר מפורסם שכוכביו הינם חיות, מחזיק מפתחות בצורת לוויתן, קוף, דוב. שקית ובתוכה מחקים בצורות חיות שונות.

יומולודת

קרנבל חיות - מתנות יום הולדת

כוס מנגנת ועליה ציור של חיה. ניתן להוסיף לכך גם צלחת תואמת, פיג'מה, שמלה או מצעים ועליהם מתנוססות חיות עליזות, מראה קטנה, קופסא לתכשיטים, ערכת תכשיטים, משחקי אריגה או יצירה למיניהם, חוברת חיות לצביעה, דובי בצורת חיה פרוונית.

יומולודת

קרנבל חיות ליום הולדת - משחקים

רנית אלירז


בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | קרנבל חיות