יומולדת | משחקי יומולדת

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת פיראטים

נושאים ליום הולדת לילדים > יום הולדת פיראטיםיום הולדת פיראטים
מסיבת יום הולדתמי לא יודע מי הם הפיראטים ואיך הם נראים. כול הילדים גדלים על סיפורי פיראטים היוצאים בספינה להפליג לעבר האוצר האבוד, וכול שיש להם זו מפה קטנה ביד והרבה מאוד הרפתקאות ותלאות שעוברים בדרך למטרה הנכספת. פיראטים היו ותמיד יישארו דמויות מאוד פופולאריות, עד היום הם מככבים בסרטים שוברי קופות. לא קיים ילד שמתישהו בחייו לא התחפש לפיראט עם כול האביזרים הנלווים והבנדנה המפורסמת ביחד עם כיסוי העין השחור שכל כך נפוץ בימינו אצל לא מעט אנשים. ומה יכול להיות יותר כיף וחוויתי מאשר לערוך יום הולדת בנושא פיראטיים? במקום לשבור את הראש שבועות מראש מה אפשר לעשות, היכן ואיזו הפעלה תרתק את כול הילדים פשוט צריך ללכת על משהו בטוח ומהנה שיהיה מוכר לכול הילדים, מה שבטוח שחוויה שכזו היא של פעם בחיים אז קדימה לארגונים.
יומולודת

יום הולדת פיראטים - עיצוב המקום

בכדי להיכנס לאווירה של הקריביים, הפיראטיים וכול השאר יש לעצב את כול החלל בהתאם. ראשית, על דלת הכניסה להיות מעוטרת בבד אדום גדול, דרכו ייכנסו הילדים. ליד הדלת יעמוד שלד עם כובע על ראשו האוחז בשלט, עליו יהיה כתוב "קדימה לעלות על סיפון הספינה", כאשר ברקע תתנגן מוזיקה מסרטי פיראטים. שנית, בתוך הבית תמוקם תיבת אוצר גדולה מוגבהת ולמרגלותיה חול ובתוכה מטבעות זהב, חרבות קטנות, תכשיטים והכול כמובן מפלאסטיק. הילדים יוכלו להתעכב לידה, להסתכל ולגעת. בחצר האחורית, שם תתקיים המסיבה, ההפתעה הגדולה - ספינת פיראטיים ענקית העשויה מקרטון שנצבעה מבעוד מועד ומאובזרת בכול מה שצריך, בחרטום הדגל המפורסם (שחור עם ציור הגולגולת והחרבות בלבן), מפרשים מגולגלים ושלטי עץ ישנים המצביעים לעבר הקריביים. את שולחן החגיגה הנמצא בקרבתה של הספינה, יש לכסות בבד שחור או אדום מעוטר בבלונים, קישוטים ומטבעות זהב העשויים משוקולד פזורים.

יומולודת

יום הולדת פיראטים - לבוש המשתתפים

לבוש הפיראטיים הוא מוכר וידוע נתחיל מלמעלה ללמטה.

כובע שחור רחב שוליים, בנדנה בצבע אדום, מעט איפור(תמיד הפיראטיים נראים מלוכלכים ממשימותיהן הרבות), כיסוי לעין, חולצה לבנה ועליה ווסט שחור למי שיש ועליהם מונחת שרשרת הנתלית על הצוואר ומכנסיים שחורים לסיום. לרבים אין את כול התלבושת הזאת בארון שלהם ועל כן אפשר לאלתר או שההורים המארגנים יכולים לשכור חלק מהבגדים האלו רק לאירוע עצמו.

יומולודת

הזמנות יום הולדת

הזמנה היא אחד הפרטים החשובים ביותר ביום הולדת שכזה. באם הילדים לא יודעים מה מארגן חברם והוריו למסיבת יום הולדתו, ההזמנה היא הרמז הראשון דרכה הם יתחילו להבין באיזו חוויה בלתי נשכחת הם עומדים להשתתף. ההזמנה יכולה להיראות כמפה של אוצר, תמונה של פיראט, הודעה בבקבוק למציאת אוצר, תיבת אוצר או דגל ועליו הציור המפורסם של פיראט בעל כיסוי העין והחרבות הלבנים. יש לדאוג שעל ההזמנות יצוין המיקום, התאריך ושעת תחילת ההפלגה.

חשוב מאוד שההזמנות תהיינה ייחודיות מאוד וזאת ניתן על ידי שימוש בנייר איכותי ומהודר, כמובן שאת כול זאת ניתן לעשות על ידי מחשב עם מדפסת ביתית.

יומולודת

פעילויות אפשריות

הילדים יגיעו בזה אחר זה יפגשו את השלד, ילחצו את ידו ויכנסו דרך הבדים האדומים. לאחר שיפגשו את תיבת האוצר המרשימה ויצאו לספינת הפיראטים הממתינה רק להם בחצר האחורית, רגע לפני שיעלו עליה להפלגה, כול אחד מהם יכין מפת אוצר אישית לעצמו על קלף עם צבעים שחורים ממש כמו בסרטים. לאחר מכן, כול אחד יעצב ויקשט תיבת אוצר מקרטון, כך שבסוף המסיבה יחזור עם שק אוצר העשוי מרשת ובתוכו כול האוצרות שהכין וזכה בהם במהלך החגיגה וכן מכתב תודה או תמונה של כול החברים, המודבקת על שק של מטבעות זהב ממולאות שוקולד. ואיך אפשר בלי משחקים? לאחר שהילדים ישבו ושיחקו בצורה חופשית בספינת הפיראטים, הם ישתעשעו במשחקים עד שיתעייפו ואז כבמטה של קסם, הם יגלו את שולחן האוכל המקושט והמלא כול טוב. לא ניתן לקנח בלי עוגת יום הולדת טעימה ומרשימה, שכמו בכול יום הולדת, רק לרגע הזה מחכים כול הילדים.

לקינוח טקס חלוקת המתנות, שכיאה למסיבת פיראטים כך הוא צריך להיראות. את עיני הילד החוגג יכסו בבד וכול ילד יחביא את המתנה שהביא בספינה. לאחר מכן הילד יקבל מפה ועל פיה יצטרך למצוא את כול האוצרות שהוחבאו. מה שבטוח שאחרי חגיגה שכזו, כול הילדים יצאו עייפים אך מרוצים מאוד.

יומולודת

יום הולדת פיראטים - אוכל

מה באמת פיראטים נוטים לאכול? גם אם רוצים לנסות ולהתחקות אחריהם, הדבר אינו פשוט. לכן, לחגיגה שכזו מומלץ להגיש נאצ'וס וקרקרים בטעמים שונים, המלווים במטבלים צבעוניים לצד ירקות חתוכים בצורה מעניינת. משקאות קלים תמיד מתקבלים בברכה. לאלו הרוצים קונספט מעט שונה - שניצלונים, נקניקיות והמבורגרים מלווים בצ'יפס וטבעות בצל, זו אפשרות טעימה והרי ידוע שאין ילד שלא אוהב מאכלים אלה ויום הולדת יש רק פעם בשנה.

יומולודת

יום הולדת פיראטים - עוגה

עוגה היא גולת הכותרת בכול חגיגת יום הולדת ובחגיגה שכזו על אחת כמה וכמה היא צריכה להיראות מיוחדת, מקושטת ומרשימה. עוגות שוקולד קטנות אישיות עם גלידת וניל בצד, המעוטרת במטבעות זהב הממולאות בשוקולד, הן אפשרות חדישה. ניתן גם כמקובל במסורת, עוגה אחת גדולה בצורת ספינת פיראטיים, תיבת אוצר, לגונה או אי.

יומולודת

יום הולדת פיראטים - פרסים

מגוון הפרסים הוא גדול מאוד החל מספרים של סיפורי פיראטיים, בנדנות אדומות, חרבות קטנות מפלאסטיק, כובע שחור, מחזיקי מפתחות או קלמרים עם ציורים ברוח המסיבה, כלי כתיבה למיניהם, קופסאות קטנות דמויי תיבות אוצר היכולות לשמש כקופה או לאחסון דברים ובתוכן מטבעות זהב ממולאות בשוקולד, משחקי קלפים קטנים כדוגמת משחק זיכרון וכדומה הקשורים כמובן לפיראטים.

יומולודת

יום הולדת פיראטים - מתנות

יכולות להתחלק לשניים. ניתן לבחור במתנה שימושית עבור הילד החוגג כדוגמת צעיף או כפפות לחורף, כדור רגל, סל, טניס או באם יש משהו שהוא אוהב במיוחד כדוגמת זמר, אז ניתן לקנות פוסטר או סינגל שלו. אם המדובר בנבחרת כדורגל, אותו הדבר רק במקום סינגל ניתן חולצה, גופייה או גרביים ספורטיביות, מגני ברכיים וכדומה. ניתן לבחור במתנה הקשורה לנושא המסיבה ואז לקנות בנדנה אחת או שתיים בצבעים שונים, כובע נחמד, ווסט, שרשרת מצחיקה ונחמדה וכדומה.

יומולודת

משחקי יום הולדת פיראטים

רנית אלירז


בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יומולדת | משחקי יומולדת