יום הולדת | נסיכות

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת - נסיכות

נושאים למסיבת יום הולדת > נסיכות


יום הולדת - נסיכות
מסיבת יום הולדתבערך כשבועיים לפני תאריך יום ההולדת מתחיל כאב הראש אצל ההורים. אחרי הכול אי אפשר לאכזב את הילד וצריך לערוך מסיבה מהנה, כייפית ומלאת הפתעות. זו משימה כלל לא פשוטה, לא לכול ההורים יש רעיונות הנשלפים מהשרוול בשנייה, והפחד שמא הילדים ישתעממו ויתחילו לאבד סבלנות ולהרעיש הוא גדול. מסיבות לפי נושא הן מסיבות שתמיד יהיו נוחות יותר לעשייה. הנושא הנבחר חייב להיות נושא הקרוב לילד החוגג ובהתאם יש לתכנן את כל האירוע סביב אותו נושא. בכתבה זו נעסוק ביום הולדת בנושא נסיכות.

ראשית מומלץ לבחור נושא למסיבה וסביב נושא זה לבנות את כול המסיבה החל מעיצוב המקום, המשחקים, העוגה וכלה בפרסים ובמתנות. קיימים הרבה מאוד נושאים למסיבה שלעיתים נמצאים ממש מתחת לאף וצריך רק להריח אותם. כדוגמה, אם קיימת סדרה אותה החוגג מעריץ, או דמויות מסרטים מצוירים, סוג של ספורט אותו החוגג אוהב במיוחד היא אפשרות מהנה.

באם מדובר בבת, סרט מצויר אותו היא מעריצה, תכשיטים וחרוזים- ממש יום הולדת נשי, וכך המסיבה מקבלת משמעות אחרת. נושא אחד קסום שיהפוך את המסיבה לבלתי נשכחת עבור הילדים וההורים כאחד הוא נסיכות. ועכשיו לפרטים החשובים:

יומולודת

עיצוב מסיבת יום הולדת נסיכות

מומלץ לקיים את המסיבה בחצר של הבית. את דלת הכניסה יש לקשט בסרטים ולתלות שלט ליום ההולדת. את כול האזור מומלץ לקשט בדגלים העומדים על מקלות, במקום בבלונים העלולים להתפוצץ בכול רגע. על הדגלים יופיעו דמויות של נסיכות \ נסיכים וטירות שונות, וזאת בכדי להיכנס לאווירה. הדובדבן שבקצפת הוא טירה העשויה מקרטון דרך דלתה הקדמית ייכנסו הילדים וייצאו מדלתה האחורית אל החצר שם תתקיים מרבית החגיגה. גג הטירה הינו נפתח וממנו ניתן להוריד בד אדום שישמש לתיאטרון בובות שיתקיים במהלך המסיבה.

יומולודת

לבוש המשתתפים

בחגיגה שכזו מומלץ לבנות ללבוש חצאיות פרחוניות או שמלות, רק במידה והן לא מפריעות לריצה או קפיצות, וזאת כדי ליצור תחושה של נשף. הבנים אם יכולים ללבוש חולצה לבנה עם שלייקס ומכנס נחמד. בכול מקרה את כול התוספות הדרושות בכדי להרגיש נסיכות ומלכים יכינו הילדים בעצמם במהלך החגיגה.

הזמנות: ניתן ללכת לבית דפוס ולעצב הזמנות. אולם למה לזרוק כספים סתם, יתרה מזו אין יותר כיף מלהכין משהו לבד ומה שבטוח שזה יצא לא פחות מקצועי ויפה. הזמנות דרך המחשב מעוצבות על נייר איכותי זו אופציה אדירה. ההזמנה תהיה בצורת קלף קשור בסרט זהב וכאשר הילדים יפתחו הכיתוב יהיה הנכם מוזמנים לנשף המלוכה המתקיים ב... ובמרכזו חגיגת יום ההולדת. כול אנשי המלוכה מוזמנים לטירה בתאריך, יום ושעה. ההזמנות יראו ממש כמו בסרטים, אם רוצים שזה יהיה מדויק יותר ניתן שאחד ההורים יגיע לכיתה\ לגן בלבוש של שליח המלוכה ויכריז על הנשף במגפון. כמובן שניתן לקנות גם פנקס הזמנות מוכנות(מעין מכתביות) אולם זה הרבה פחות מעניין, מושקע ומושך תשומת לב.

יומולודת

פעילויות אפשריות

הילדים יכנסו דרך הדלת הקדמית של הטירה וכשיצאו מהדלת האחורית יתגלה לפניהם מיקום המסיבה המקושט והצבעוני. ראשית הילדים יכינו לעצמם כתרים מפלאסטיק אותם יעטרו בקישוטים שונים כדוגמת פייטים, תכשיטים שונים, ואיך אפשר כתר למלך מבלי חרב? . לאחר מכן יכין כול אחד טירה משל עצמו גם כן מחומרי פלאסטיק ובעזרת חול נוצץ, ושכבות של פייטים נוצצים ושער כניסה, כך הטירה תראה כמו בסרטים. אחרי עמל שכזה, יינתן להם זמן חופשי לשחק בטירה הגדולה ועם ערכה שהוכנה מראש הכוללת אגדה ובה בובות, נסיכים, נסיכות ודרקונים(הכול כמובן תלוי בגיל המשתתפים). לאחר מספר משחקים מהנים, ינוחו הילדים עם עוגה טובה ומיוחדת וכיבוד קל.

לקראת הסוף, טקס חלוקת המתנות שיהיה כמובן תואם למעמד הנשף עם התפאורה הנכונה. בעל המסיבה ישב על מעין כיסא מלך ולצדו בכסא השני בכול פעם יישב ילד אחר ויעניק את המתנה שהביא.

כמובן ששני הכיסאות יהיו עטופים בבד אדום, האם תצלם זאת כך שתישאר מזכרת לכולם. לבסוף כול ילד יקבל שק שהוכן עבורו מראש ועליו כתוב שמו, ובתוכו הכתר, החרב והטירה אותם הכין וכול אותם פרסים בהם זכה במהלך החגיגה. כמו כן יקבל כל משתתף פאזל צבעוני תוצרת בית ובו תמונות דיסני ודמויות מצוירות כאלה ואחרות אותם ירכיב כול ילד להנאתו, וכן מכתב תודה, בו תצורף התמונה של כול ילד מטקס חלוקת המתנות אבל ההפתעה המצחיקה היא שהפרצוף אכן אמיתי אבל אצל הבנות הגוף הוא של בת הים הקטנה ואצל הבנים של פיראטים, דרקונים וכדומה וכול זה יהיה על מדבקה כך שיוכלו להדביק זאת היכן שירצו.

יומולודת

אוכל

מי לא אוהב לאכול? והרי לא ניתן לשבור את מסורת ימי ההולדת בכול הקשור לממתקים, מיצים וגלידות. אם יוגש סלט ירקות בטוח שהילדים יתאכזבו, אז מה כן? הרי מעבר לעוגה לה כולם מחכים ניתן להגיש גלידות, חטיפים קלים או גם סנדביצ'ונים קטנים ממולאים בגבינות וירקות שימשכו את העין. ילדים הם סקרנים ואחרי שיטעמו אותם לא ירצו להפסיק.

יומולודת

עוגת יום הולדת

גולת הכותרת בכול חגיגת יום הולדת היא כמובן העוגה, כול הילדים ממתינים בכיליון עיניים לרגע בו תצא האימא עם עוגה ועליה הנרות, הילד יבקש משאלה, יכבה אותם וכולם יזללו. אם מדובר ביום הולדת בנושא נסיכות, העוגה צריכה להיראות בהתאם, כמובן לבנה עם קצפת ודובדבנים.

לאלו הרוצים להשקיע יותר, ניתן להוסיף מבצק סוכר דמות של נסיכה עם שמלה והכול וכמובן הקדשה לבעל\ת המסיבה, אפשר גם עוגה של שתי קומות(כמו בחתונות) או בצורת טירה, העיקר שתהיה קשורה בצורתה לנושא המסיבה.

יומולודת

פרסים ליום הולדת

על כול הפרסים להיות קשורים לסיפורי אגדות כך שניתן להעניק ספרים כדוגמת שלגיה, סינדרלה, פיטר פן. אביזר כזה או אחר כדוגמת כובע, כפפות, צעיף, מחקים בצורת דמויות, סינגל או קלטת שעליהם יוקלט שיר מפורסם מהאגדות. לבנות ניתן גם בובות, מכתביות, או תמונה.

יומולודת

מתנות לילדת יום ההולדת

ראשית תלוי אם החוגג הוא בן או בת כי אז מבחר המתנות מעט משתנה. שנית, מה אוהב הילד? יש כאלה האוהבים ספורט מסוים ואז ניתן לקנות להם כדור סל, רגל, טניס, מחבטים וכדומה. אפשר פריט לבוש הקשור לעונה, בחורף סט של צעיף וכפפות, בקיץ כובע.

אם המדובר הוא בבנות ערכת סיכות לשיער, חרוזים ופייטים ליצירה עצמית של תכשיטים, ספר קריאה הקשור לאגדות, בובה של דמות מצוירת וכדומה.

יומולודת

משחקי יום הולדת נסיכות

רנית אלירז


בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | נסיכות